Esileht Ajaviite- ja muud jutud Erik Orgu eksprutad ja tema toitumine

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 69 )

Teema: Erik Orgu eksprutad ja tema toitumine

Postitas:
Kägu

Täitsa põnev osa täna Kuuuurijas – Orgu eksprutad räägivad sellest, kuidas nad Erikule salaja koogikesi, krõpsukesi ja koolat ostsid.

Iseenesest olen nõus, et selline toitumisnõustaja, kes ise ebatervislikult toitub, ei ole just parimaks eeskujuks ja tõsiselt võetav, kuid minna avalikult telesse oma eksi krõpsu- ja koogipilte näitama… No veidi kummaline. Vahel võib ju ikka endale midagi head lubada.

+26
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

Muidu polekski midagi, iga üks nö patustab, aga selles kunagises kaalulangetamise saates keeldus makaroni isegi suhu panemast, sest see on räme rämps… ja loopis külmkapist minema majoneesid ja ketšupid…et siis tekib küll móte, et nii silmakirjalik, et jube. Cola ja krõpsud on iga kell hullemad kui makaroniroog…

+20
-9
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Minu arust oli jube naljakas lugu. Õudne pommuudis nüüd küll, et ka toitumisnõustajad söövad vahel rämpsu ja magusat. Eks eriti suur isu tuleb, kui kogu aeg tead, et sulle pole sellepärast lubatud, et oled toitumisnõustaja ja teenid sellega raha. See minu silmis Orgult punkte maha ei võtnud. Küll aga see, et tal sellised tuhmakad pruudid on olnud. Selles mõttes pidasin temast küll varem rohkem lugu.

+36
-5
Please wait...

Postitas:
Kägu
+31
-3
Please wait...

Postitas:
Kägu

Muidugi Orgu on ka ju endine paksuke ehk siis raske ikka välja juurida seda õgimist…

+14
-5
Please wait...

Postitas:
Kägu

No Orgu ise on endasse kõrvuni armunud. Sellised arvavadki et NEILE on kõik lubatud ja kõik ainult laimavad teda. Mul abkaasa puutus temaga tööalaselt omal erialal kokku ja tüüp kujutleb, et kõik teda tunnevad ja teavad.

+20
-10
Please wait...

Postitas:
Kägu

Apppppiii mis saade see oli!!! 😀
“Murelikud eksid” jutustavad, kuidas ja kui palju Orgu sööb.
Oleks pidanud selle 1. aprillil eetrisse laskma 😀

+41
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

Kas sain õigesti aru, et üks ekspruut kutsus saatesse ka teise ekspruudi? Pidi see Orgu nad ikka vihaseks ajama, et mõlemad mimmid talle kaamerate ees kambaka korraldada otsustasid.

+35
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

hullult tahaks kringlit praegu. homme lähen narva kohivkusse.

+19
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

Tãiesti haige saade. Huvitav millal môni suitsetav arst liistule tõmmatakse????

+32
-2
Please wait...

Postitas:
Kägu

Kas ei või süüa kringlit ja muud kräppi, kui süüa seda nii, et see ei hakka kaalu tõstma?
neis saadetes on ju inimesel olnud probleem oma kaaluga. seega peab tegelema probleemiga e ülekaaluga. aga kui oled treenitud, lihastes, pekk ei lotenda, mis uudis see siis on kui saab lubada endale kringlit.

+25
-3
Please wait...

Postitas:
Kägu

Muidu polekski midagi, iga üks nö patustab, aga selles kunagises kaalulangetamise saates keeldus makaroni isegi suhu panemast, sest see on räme rämps… ja loopis külmkapist minema majoneesid ja ketšupid…et siis tekib küll móte, et nii silmakirjalik, et jube. Cola ja krõpsud on iga kell hullemad kui makaroniroog…

Jumal kuidas ta seal sõimas ja asju kapist välja loopis. Pärast seda läks ja sõi saiakesi ja burksi. Dziisas ikka.
Kusjuures ma alati vaatasin et ta ise ka päris priske teisi noomimas käima.

+13
-9
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Kas ei või süüa kringlit ja muud kräppi, kui süüa seda nii, et see ei hakka kaalu tõstma?

neis saadetes on ju inimesel olnud probleem oma kaaluga. seega peab tegelema probleemiga e ülekaaluga. aga kui oled treenitud, lihastes, pekk ei lotenda, mis uudis see siis on kui saab lubada endale kringlit.

No siis pole vaja ka esineda oma toitumiskavaga ja tv -sse ronida. Öelnud siis kohe, et mina isiklikult söön nisutooteid ja muud rämpsu aga teie kes minu toitumiskava ostate, teie ärge sööge. Või siis koostanud toitumiskava kus kõik esindatud, mitte ainult galett ja avokaado.
Kusjuures jutt käis “tervislikust menüüst’ mitte ainult ” kaalulangetamisest”.

+13
-10
Please wait...

Postitas:
Kägu

palun, ära võrdle orgut arstidega, sest viimane ikkagi lugupeetud amet ja nõuab päris ülikoolis studeerimist.

+16
-2
Please wait...

Postitas:
Kägu

Kas te tunnete, et teid on petetud?

+11
-2
Please wait...

Postitas:
Kägu

No ega enam tõsiselt teda ei võta küll.

+9
-12
Please wait...

Postitas:
Kägu

Aga tema filosoofia ongi see, et mitte keegi ei või süüa kringlit ega muud saasta, sest see on üleni tervisele kahjulik ka normkaaluliste puhul. 😀

+15
-2
Please wait...

Postitas:
Kägu

kuidas see lause oligi- käituge minu sõnade, mitte tegude järgi!

+7
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

Aga tema filosoofia ongi see, et mitte keegi ei või süüa kringlit ega muud saasta, sest see on üleni tervisele kahjulik ka normkaaluliste puhul. 😀

No seda ma räägingi, siin saan aru et muidu võib kräppi süüa aga kui ülekaaluline siis Orgu toitumiskava, sest muidu pole ” tervislik”.

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Kas kava jälgimine ei ole üldse kellelegi tulemusi toonud? Petmine oleks ikkagi siis, kui öeldakse, et kava toimib aga tegelikult ei toimi üldse. Praegusel juhul on Orgu sellisel seisukohal, et käituge tema sõnade aga mitte tema tegude järgi. Kõik saavad ju aru, et kavaväliselt suurtes kogustes üle oma päevanormi söömine kaalu ei langeta, see ei tohiks kellelegi üllatusena tulla ja pettumust valmistada.

Vaevalt, et ta ise tegelikult üldse oma kava nii piinliku täpsusega jälgib kui soovitab teistel jälgida. Samas ei ole tal ka suurt ülekaalu, nii et siis nagu ju võiks aeg-ajalt ka midagi endale lubada. Kringlite ja karbitäite koogikeste söömine aga näitab juba seda, et tekkimas on söömishäire.

Mina ise pole Orgu kava jälginud, olen küll sellega tutvunud ja selles mõttes pole midagi ette heita, sellised need kavad ongi. Ei ole liiga ühekülgne, kõik makrotoitained on esindatud ja kaloridefitsiit on ka olemas. Minu arvates ei peaks ka nisujahu ja suhkrut nii väga põlastama, saab ka neid tarbides kenasti kaalu kaotada. Aga neid üle tarbida loomulikult ei tohiks ja täpselt samamoodi nagu teisigi toiduaineid. Sellised kavad toimivad tegelikult väga hästi. Aga kui inimesel on söömine seotud mingite psühhotraumadega, siis ei piisa ainult kavast ja trennist, ka peas peab need asjad läbi töötama ja selles toitumiskavad mingit tuge ei paku.

Saade oli aga väga veider. Miks oli vaja nüüd Orgu vastu selline kambakas korraldada? Kelle varvastele ta seekord astus, sest mees ei ole just eriti stabiilse närvikavaga?

+13
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

veider, et 50-aastasel jõmmil sellised prutad. Asjalik mees ta ikka ei ole.

+18
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

No ega enam tõsiselt teda ei võta küll.

Enne keegi võttis või?

+6
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

83 sündinud

+11
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Täitsa põnev osa täna Kuuuurijas – Orgu eksprutad räägivad sellest, kuidas nad Erikule salaja koogikesi, krõpsukesi ja koolat ostsid.

Iseenesest olen nõus, et selline toitumisnõustaja, kes ise ebatervislikult toitub, ei ole just parimaks eeskujuks ja tõsiselt võetav, kuid minna avalikult telesse oma eksi krõpsu- ja koogipilte näitama… No veidi kummaline. Vahel võib ju ikka endale midagi head lubada.

Olen, kusjuures, tegelikult imestanud küll, et kuidas nii tervislike eluviisidega inimene ise ikkagi veidi vormist väljas on.

Täiesti nõme saade oli, pastakast välja imetud. Mingit pointi polnud, hapukurgihooaeg?

+6
-4
Please wait...

Postitas:
Kägu

83 sündinud

lähtusin väljanägemisest

+16
-10
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Olen, kusjuures, tegelikult imestanud küll, et kuidas nii tervislike eluviisidega inimene ise ikkagi veidi vormist väljas on.

Täiesti nõme saade oli, pastakast välja imetud. Mingit pointi polnud, hapukurgihooaeg?

Nõme või mitte aga ega teda tõsiselt küll enam ei saa võtta. Söögu oma kringlit ja joogu kokat peale, kelle asi aga ära tule teisi õpetama kuidas peab toituma, kui ise ei usu oma juttu isegi.

+8
-10
Please wait...

Postitas:
Kägu

palun, ära võrdle orgut arstidega, sest viimane ikkagi lugupeetud amet ja nõuab päris ülikoolis studeerimist.

Ülikool siin ei loe. See ju sama kui arst räägib pika loengu suitsetamise kahjulikkusest ja pärast vastuvõttu läheb suitsetama.

+12
0
Please wait...

Postitas:
ninakaspreili

Mind hakkas kogu selle jura juures hoopis huvitama, millega see tüüp hakkama sai, et need kaks tibi selle jutuga Lusti välja kutsusid. Kindlasti ei haaranud neid missioonitunne ja soov eestlasi ‘aidata’. Lust oleks võinud hoopis tegelikud põhjused välja uurida. Mis siis ikkagi ajas need tibid nii pöördesse, et moodustati ühisrinne. Keda kotib, et ta salaja kringlit nosib. Kui ta neid pidevalt kilode ja kastide viisi sisse ajaks, siis ta küll nii heas füüsilises vormis ei oleks…

/ninakaspreili

+13
-2
Please wait...

Postitas:
Kägu

Absoluutselt mitte. Veidi narr oleks pettunud olla kui kava toimib, toidud on maitsvad ja kaal stabiilselt langeb. Mille pärast ma siis pettunud peaks olema? 😀 Et inimene endale vahel kooki lubab? Luban ise ka 😉

+14
-3
Please wait...

Postitas:
Kägu

Ühisrinne võidi moodustada sellepärast, et Eesti turg on väike ja kellelgi on vaja konkurent välja süüa. Orgu puhul leiti käepärane vahend.

+8
-5
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 69 )

Esileht Ajaviite- ja muud jutud Erik Orgu eksprutad ja tema toitumine