Esileht Ajaviite- ja muud jutud Erik Orgu sööb kringlit

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 46 )

Teema: Erik Orgu sööb kringlit

Postitas:
Kägu

Ja need saated ja toitumiskavad? Mis tema toitumisfilosoofiat edastavad? Mäletan veel et ühes saates viskas kõik nisutooted välja ühe tüdruku kapist ja sõimas läbi ka veel. Selline silmakirjalikus ikka.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 9 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

On juba selline teema.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Orgu kava järgi toitudes ja 0 trenni tehes 20kg kaotanud ja seda säilitanud 5a

Palun vabandust, aga ma tean ka suitsetavaid südamearste ja pakse treenereid jne.
Kui minu töö on rääkida või õpetada mingit tõde, siis ei tähenda ju see seda, et ma ise seda tõde 100% järgima pean.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Mõtled seda teemat “eksprutad”? Seal ei saa ju mõistlikult rääkida. Mäletan kunagi eksbaarmanist tädi 20a tagasi kasutas “pruta”, ta oli küll Tartust pärit.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Palun vabandust, aga ma tean ka suitsetavaid südamearste ja pakse treenereid jne.

Kui minu töö on rääkida või õpetada mingit tõde, siis ei tähenda ju see seda, et ma ise seda tõde 100% järgima pean.

No kui ise ei suuda oma “tõde” jälgida siis mis “õpetaja” sa üldse oled.

Please wait...
Postitas:
Kägu

https://foorum.perekool.ee/teema/erik-orgu-eksprutad/

Teema on olemas

Please wait...
Postitas:
Kägu

Normaalkaalus ja heas vormis inimene võib endale mõõdukas koguses kõike lubada.
Kui aga on soov alla võtta, siis on teine asi.

Please wait...
Postitas:
Kägu

https://foorum.perekool.ee/teema/erik-orgu-eksprutad/

Teema on olemas

Nojasiis?

Please wait...
Postitas:
Kägu

Normaalkaalus ja heas vormis inimene võib endale mõõdukas koguses kõike lubada.

Kui aga on soov alla võtta, siis on teine asi.

No anna andeks aga tema toitumine on tema “eluviis”, mitte et müün toitumiskava ja ise õgin kringlit, samas rääkides et nisutooted on saatanast.

Please wait...
Postitas:
Kägu

No anna andeks aga tema toitumine on tema “eluviis”, mitte et müün toitumiskava ja ise õgin kringlit, samas rääkides et nisutooted on saatanast.

Kaalulangetajale ongi saatanast. Miks ta ei võiks ise kringlit süüa?
Mina võin ka kringlit süüa. Täna sõin sefiiritorti kah, väga hea oli. Lisaks veel rummikoogi. Kaaluga probleemi pole.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Mina võin ka kringlit süüa. Täna sõin sefiiritorti kah, väga hea oli. Lisaks veel rummikoogi. Kaaluga probleemi pole.

No kui su vorm sama ümar on kui Orgu oma eks söö siis edasi.
Tee ka oma toitumiskava, business kasvab aga.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Oo õudu!

Please wait...
Postitas:
Kägu

Vastupidi – kuna mu vorm pole kaugeltki mitte ümar, seepärast sööngi torti ja kooki 🙂
Ja tõesti, oma toitumiskava on olemas, kümmekond aastat juba järgin. Kohendan ka aeg-ajalt. Businessi pole, kellelegi ei müü, lihtsalt ise püsin vormis. Koos kringliga, kui soovi on.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Vastupidi – kuna mu vorm pole kaugeltki mitte ümar, seepärast sööngi torti ja kooki 🙂
Ja tõesti, oma toitumiskava on olemas, kümmekond aastat juba järgin. Kohendan ka aeg-ajalt. Businessi pole, kellelegi ei müü, lihtsalt ise püsin vormis. Koos kringliga, kui soovi on.

Mäletan kunagi kellegi dieedikirjeldust, et “saia ei söö, aga torti küll”. See siis tähendas, et igapäevaselt nisutooteid ei tarbi, aga peolauas tüki endale ikka lubab. Sellise filosoofiaga ei ole vastuolus ka “viskas teisel kõik nisutooted kapist välja, aga ise sööb kringlit“.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Inimesed, kes on ideaalkaalus, saavadki endale vahel kokat ja kringlit lubada. Tema toitumiskava aitab inimesi kes ei saa, sest on niigi ülekaalus.
Hambaarstid söövad ka kommi. Südamearstid aga rasvast grill-liha. Loogiline ja normaalne, kuni see toimub mõistlikult.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Sellise filosoofiaga ei ole vastuolus ka “viskas teisel kõik nisutooted kapist välja, aga ise sööb kringlit“.

Ikka on. Äkki tal oli ka sünnipäev tulemas ja tahtis kalamarjasaia teha vms. Mu meelest on hea õpetaja ikka see, kes praktiseerib seda, mida õpetab. Ei ole mulle kunagi mingid “Tee mu sõnade, mitte mu tegude järgi” tüübid meeldinud. Peaks ju ometi olema inimesi, kes suudavad neist kavadest kinni pidada, need sobikski paremini ka teisi juhendama, mitte mingid salakringlisöödikud. Või kui ei leidu ühtki, kes suudaks seda toitumiskava järgida, siis tuleb toitumiskava selgelt ju inimlikumaks ümber teha, mõttetu kava on see ju sel juhul.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Halloo, see oli kaalulangetussaade! Koidab midagi? Tugevalt rasvunud või ülekaalulised inimesed ei peakski selliseid toiduaineid kodus hoidma ja neil on oma aeg ka ette nähtud, mille jooksul tuleb kaalust alla saada. Kui kapis on mingid nisujahutooted, viinerid ja muu rämps, siis poleks sellel saatel pointigi. Väga kerge on enesekontroll kaotada, kui ahvatlused on nina all. Ta peabki õpetama tervislikku toitumist seal! Sama kehtib ka toitumiskava kohta. Mis mõte oleks neid asju üldse teha siis, kui kõik on lubatud? Me kõik teame, et aeg-ajalt ikka patustatakse. Võiks ikka vahet teha show’l ja päris elul.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Kas selle vastu on mingi seadus tehtud, et Erik Orgu ei või kringlit süüa??

Miks te sellist mentaalset “rämpstoitu” tarbite ja paljundate? Lugege midagi harivat, kuni “lasterahasi” ootate! Ma proovisin seda “intervjuud” kuulata, niisugune ila… järjekordne Pommuudis! ja Skandaal!!… Vabalt võib muide olla vana pilt, ma pole nii Orgu asjatundja 😀
aga kes otsib, leiab mitu videot sellest aastast, kus siiski punnkõhtu pole ühestki rakursist näha. Küll tundub vaesel mehel olevat tele-esinemiste jaoks üksainuke särk, irv.

Miks sellises vormis mees ei või vahel kringlit süüa, palun seletage mulle keegi ohkijatest?

Ja eks ta mingi “habeme” saatis kringlit ostma justnimelt sellepärast, et pärast ei tuleks Delfisse/Perekooli (või Kuuuurijasse) teema “Teate mis mina nägin väää?! Erik ORGU ostis KRINGLIT!!!!” Nagu näete, absoluutselt õigustatult, põhipahameel paksudel on “miks mina ei või kui tema teeb?!” tüüpi, nagu lasteaed.

Kusjuures uskumatu, et ma seda Orgut üldse kaitsen, mulle see ilma kaelata jõmm ei meeldi absoluutselt, jätab “küll ma ole äge tegija” ennastimetleva mehe mulje, aga no see “uudis” oli veel nõmedam. Võib-olla Paljas Porgand otsis need tibid välja, et Orgule käkki keerata? 😀

Kurrja, nüüd on foorumit “parandatud” nii, et kõik pildid on ühesuured ehk maksimumsuured, ma just meelega otsisin väiksema Orgu pildi, et see terve lehekülje pealt vastu ei vahiks, ei midagi…

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

ärge tehke minu tegude vaid tehke minu sõnade järgi

Please wait...
Postitas:
Kägu

Kas selle vastu on mingi seadus tehtud, et Erik Orgu ei või kringlit süüa??

Miks te sellist mentaalset “rämpstoitu” tarbite ja paljundate? Lugege midagi harivat, kuni “lasterahasi” ootate! Ma proovisin seda “intervjuud” kuulata, niisugune ila… järjekordne Pommuudis! ja Skandaal!!…

Miks sellises vormis mees ei või vahel kringlit süüa, palun seletage mulle keegi ohkijatest?

Ja eks ta mingi “habeme” saatis kringlit ostma justnimelt sellepärast, et pärast ei tuleks Perekooli (või Kuuuurijasse) teema “Teate mis mina nägin väää?!Erik ORGU ostis KRINGLIT!!!!”

Kusjuures uskumatu, et ma seda Orgut üldse kaitsen, mulle see ilma kaelata jõmm ei meeldi absoluutselt, aga no see “uudis” oli veel nõmedam. Võib-olla Paljas Porgand otsis need tibid välja, et Orgule käkki keerata? 😀

Kurrja, nüüd on foorumit “parandatud” nii, et kõik pildid on ühesuured ehk maksimumsuured, ma just meelega otsisin väiksema Orgu pildi, et see terve lehekülje pealt vastu ei vahiks, ei midagi…

Evelin sina või?

Please wait...
Postitas:
Kägu

Aitäh, et sa selle veelkord siia panid! Esimene kord ei saanud küllalt suur. Ei, ei ole kesiganes Evelin.
Aga igatahes on tegu Eesti ühiskonda tõsiselt raputava skandaaliga, jääme huviga ootama kajastust õhtuses “Aktuaalses kaameras”.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

No kui ise ei suuda oma “tõde” jälgida siis mis “õpetaja” sa üldse oled.

Enamik treenereid pole kunagi olnud ega saa kunagi oma tippsportlastest õpilaste tasemele.

Ja teiseks – kui Orgu vohmib kringleid jms ja ikka näeb vormis välja, siis võtke õppust. Vohmige kah kringit ja saage samasse vormi. Ei saa, ei suuda, eks. No tema saab ja suudab, järelikult on temalt midagi õppida.

PS mulle isiklikult see inimene pole sümpaatne (vastupidi), aga ma pean tunnistama, et võtan mütsi maha inimese ees, kes suudab süüa palju tainast, magusat, rämpstoitu ja näeb välja keha mõttes nii hea. Midagi teeb ta järelikult väga õigesti

Please wait...
Postitas:
Kägu

Miks normkaalus inimene ei võiks süüa kringlit? Orgu võiks selle jama just enda kasuks pöörata ja öelda, et näete, ma toitun nii õigesti ja teen trenni, et võin vabalt vahel burksi ja kringlit süüa ja ei juhtu midagi. Et toituge teised ka teadlikult ja püsige tervislikus kaalus, siis saate ka endale patustamist lubada.

Just väga inimlik signaal, et toitumiskava järgimine ei tähenda elulõpuni mingitest asjadest loobumist.

Please wait...
Postitas:
Kägu

See on 10 aastat vana pilt juba.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Kuule mine puhka välja ja õpi näiteks kirjutama. Silmakirjalikkus kirutatakse 2 k-ga muide.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Väike Orgu: Orgu Aga see foorum on siin piltide kohalt katkine küll, mingit käsitööd peab normaalse suurusega piltide jaoks harrastama.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Sellise filosoofiaga ei ole vastuolus ka “viskas teisel kõik nisutooted kapist välja, aga ise sööb kringlit“.

Ikka on. Äkki tal oli ka sünnipäev tulemas ja tahtis kalamarjasaia teha vms. Mu meelest on hea õpetaja ikka see, kes praktiseerib seda, mida õpetab. Ei ole mulle kunagi mingid “Tee mu sõnade, mitte mu tegude järgi” tüübid meeldinud. Peaks ju ometi olema inimesi, kes suudavad neist kavadest kinni pidada, need sobikski paremini ka teisi juhendama, mitte mingid salakringlisöödikud. Või kui ei leidu ühtki, kes suudaks seda toitumiskava järgida, siis tuleb toitumiskava selgelt ju inimlikumaks ümber teha, mõttetu kava on see ju sel juhul.

Kas nii raske on aru saada, et on suur vahe, kas sa oled ideaalses vormis või 120kg ja võtad tüki kringlit?
Kui eesmärk on kaalu LANGETADA, siis ei ole vaja kringit üldse puutudagi. Parem on selle maitse unustada. Kui aga oled ideaalses vormis nagu Orgu, siis võid seda probleemideta endale lubdada. Lihtsalt sinna ideaalse vormini on vaja ennast distsiplineerida, paksud.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Minu arust oli eriti haige see, et üks neist pruutidest tegi Orgule ostetud kookidest pilti ja hoidis need pildid alles. Kindlustas oma tagalat või? Milline armastav kaaslane!

Mind jätab Orgu täiesti ükskõikseks, aga ma leian ka, et normaalselt toituv inimene võib ka magusat süüa. Ja kas või seda teemaalgatust lugedes saan hästi aru, miks ta neid kooke-kringleid ise osta ei tahtnud.

Mul on nüüd eile õhtust saadik vahukoorekringli isu…

Please wait...
Postitas:
Kägu

Narva kohvikul peaks nüüd küll läbimüük kasvama:)

Please wait...
Postitas:
Kägu

Vähe sellest, et ta kringlit vitsutas, ta käis ju amsterdamis vahvleid sisse vohmimas ja õgis burgereid. Suure Pihviga muuseas. Sellest veel ei piisanud, kulistas limonaadi kaa peale!

Please wait...
Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 46 )

Esileht Ajaviite- ja muud jutud Erik Orgu sööb kringlit