Esileht Pereelu ja suhted (Erimuna)kaksikud, on teid siin

Näitan 8 postitust - vahemik 1 kuni 8 (kokku 8 )

Teema: (Erimuna)kaksikud, on teid siin

Postitas:

Oleks huvitav lugeda teie meenutusi lapsepõlvest. Läbisaamist kaksikvenna-õega lapsepõlves ja nüüd, täiskasvanutena. Vaatan omi ja mõtlen, et kas täiskasvatutena hakkavad ka iga olematu asja pärast madistama. Samas on ka kokkuhoidmine ja hoolimine täiesti olemas. Mis veidi murelikuks teeb on see, et üks kipub domineerima.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul on kaksikud tütar ja poeg 5a. Saavad siiani väga hästi läbi ei kakle ega madista, vähemalt siiani, edaspidi ju ei tea.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

oleme kaksikõed, erimuna, kaklesime iga väikese asja pärast, praegu saame hästi läbi, ehkki suhtleme harva. aga oleme ka temperamentsed tüübid niiehknii

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Olen kaksik vennaga. Lapsepõlves ikka madistasime, nagu ühevanused või lähestiku sündinud, õed-vennad ikka. Peale seda kui me eraldi kooli läksime siis mingi aeg suhtlesime vast vähem, tekkisid erinevad sõbrad ja elud. Nüüd elame juba ammu eraldi, kummalgi oma abikaasa/elukaaslane, aga suhtleme ikka tihedalt. Küll mitte iga päev, aga üldjuhul olen kursis mis ta teeb ja toimetab. Ise aru ei saa, aga ema ikka vahel muigab et nii tore et me siiani lähedased.

kõik lapsed madistavad ja kisuvad, eriti kui tegemist ühest soost lastega. Aga mingis vanuses hakkad oma kaksikut jälle rohkem hindama 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Olen ka erimunakaksik…. mul on kaksikõde….. Oleme alati olnud väga lähedased…. Meid kutsuti lausa siiami kaksikuteks lastena….. Räägime ka täiskasvanutena iga päev mitu korda. Ta on mulle kõige olulisem inimene maailmas.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Olen ka. Helistame nüüdki, täiskasvanuna, iga paev.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

tean 23.a kaksikud-õde ja vend,super läbisaamine, arutatakse kõik omavahel läbi, nad vajavad teineteist

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

See, et keegi kipub domineerima, pole iseenesest ju halb. Äkki ta ongi rohkem \”juht\”, mingite…maitea, füürerlike võimetega? Eks nii mõndagi lööb ju omalmoel välja.
Minu lapsed, viimast aastat lasteaialeival, on ka erimunalised. Tuleb ette, et lähevad karvupidi kokku, aga rohkem on ikka teineteise hoidmist, kaitstakse üksteist, kõiksugu asjade jagamisel kehtib äärmine ausus – kõik peavad oma tüki saama. Salaja midagi ei nahistata, pigem muretsetakse üle, et teine ilma ei jääks. Ma usun, et neist kasvavad mõistlikud inimesed.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 8 postitust - vahemik 1 kuni 8 (kokku 8 )


Esileht Pereelu ja suhted (Erimuna)kaksikud, on teid siin

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.