Esileht Pereelu ja suhted Erinev arusaam (ja varasem kogemus) rääkimisest suhtes

Näitan 28 postitust - vahemik 1 kuni 28 (kokku 28 )

Teema: Erinev arusaam (ja varasem kogemus) rääkimisest suhtes

Postitas:

Minu eelmine suhe oli selline, kus sain mehega vabalt ja kõigest rääkida, pisikesed arusaamatused said kohe lahti seletatud ja tänu sellele jäid paljud suured tülid olemata. Olen kogu aeg olnud seda meelt, et omavahelises suhtes tuleb rääkida, kui midagi häirib, sest elu on näidanud, et igasugused solvumised ja vihastamised tekivad sageli väikestest valesti mõistmistest ning kui kohe teisele poolele oma tekkinud emotsioonidest (ilma süüdistamata) märku anda, selgub tihti, et sain nt ise millestki valesti aru ja problem on kiirelt lahendatud.

Praeguse kaaslasega tunnen, et räägin nagu iseendaga. Kui on mingi teema ja üritan seletada, miks ma solvusin vms, siis ta üldiselt ei reageeri mu jutu peale kuidagi, on lihtsalt vait. Proovin mitte süüdistada ja hinnanguid anda vaid selgitada, miks mingi ütlemine või olukord minus halbu emotsioone tekitas. Aga kogu solvumine ainult süveneb, kuna ma ei saa aru, kas ta üldse kuulas mind või kas talle korda läheb, mis ma rääkisin. Mina olen ajaga rohkem kapslisse tõmbunud ja ei kipu enam nii palju rääkima ka, kui sellele mingit reaktsiooni ei ole. Ja siis hoian end tagasi, et mitte plahvatada, sest tean, et võin oma ütlemistega mõtlematult äkiline olla ning hoopis talle liiga teha.

Eile meil oli selle suhtlemisega jälle üks teema ning lõpuks ta siis nii palju selgitas, et tema varasemas suhtes oli nii, et kui naisega mingi konflikt tekkis, siis üldiselt kõik, mida ta selle lahendamiseks teha üritas, valas ainult õli tulle ja tõi uusi süüdistusi juurde. Nii on temas tekkinud arusaam, et turvalisem on vait olla ja oodata, millal kõik ükskord üle läheb.

Tean, et ta on varem palju haiget saanud. Aja jooksul oleme mitmest mäest juba üle roninud seoses temasse sellest ajast jäänud ebakindluse ja hirmudega.
Tahaks nüüd kuidagi selle rääkimise teema ka korda saada, et ta tunnes, et ta võib vabalt ka oma mõtteid jagada ilma, et sellest probleem tuleks.

Aga võibolla ma olen täna veel liiga emotsionaalne ja ei suuda selge peaga mõelda, kuidas mina ise peaksin käituma, et temas see usaldus tekiks? Ehk on keegi sarnases olukorras olnud ja oskab nõu anda. Kas peaksin lihtsalt proovima leppida sellega, milline ta on? Või just vastupidiselt proovima ise rohkem rääkida tunnetest ja emotsioonidest (ikka rahulikult ja süüdistamata), et tal tekiks ühelt maalt arusaam, et see on normaalne?

Mees on kallis ja armas ja hooliv ning ma tean sisimas, et tema vait olemine tegelikult ei tähenda seda, et talle ei lähe midagi korda, aga ühelt maalt hakkab see ikka endas igasuguseid kahtlusi süvendama.

+7
-7
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 05.05 12:17; 05.05 15:40;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mehe vaikimine mind ei häiriks, kui muus osas ikka tähelepanu saan, küll aga valetamine. Kui muus osas ka tähelepanu kaoks, oleks vist probleem. Minu eksmees oli meister igasuguste valede peale, tüüpilised olid “jõin ainult ühe õlle” või “ausalt ma ei tea, mis naine see on, ma ei tunne teda”, “see on vana kooliõde”, “meie vahel polnud midagi” jne. Kui uue mehega kohtun, kohe mõtlen kas too valetab või ei. Kergelt ei usalda mehi enam. Meestega ongi vahel keeruline, kuid minul naisena on pigem kogemus, et kus suitsu, seal tuld. Niisama sa neid kahtlusetundeid ei tunne, kuid MIS seal taga on, seda on raske öelda. Võid mehele ruumi anda, et öelgu ise kui tunneb, et tahab. Või siis peale lennata ja hästi otse küsida, ilma keerutamise võimaluseta. Muud varianti ei näe. Enda tunnetest rääkida vist pole hetkel mõtet, see paneb mehe lukku.

+1
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Jälle üks, kes räägiks ja räägiks ja veelkord räägiks. Jätke need mehed ometi rahule, mehed ei ole naised. Nagu näha, siis ei päästnud TA esimest suhet ka see pidev rääkimine, aga õppust ei võta. Mis suhetes te ometi olete, kus kogu aeg on mingid probleemid ja solvumised jne, millest omakorda on kogu aeg vaja RÄÄKIDA? Huh!

+16
-13
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul on mõlemad versioonid ette sattunud. Mu praegune abikaasa on rääkiv, kuulav, lahendusi pakkuv. Väga hea ja lihtne on nii läbisaada ja koos elada. Tänaseks on mu uus abikaasa siis sama kaua olnud minu mees kui mu eksmees- üle 11 aasta. Et on mehi, kes on võimelised rääkima ja on mehi, kes ei ole ja ja ei saagi saama, ükskõik kui palju sa püüad. Inimesed on lihtsalt erinevad!

+16
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

A mille peale sa solvud kogu aeg?

+8
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 05.05 15:07; 05.05 18:19;
To report this post you need to login first.
Postitas:

A mille peale sa solvud kogu aeg?

Miks Sa arvad, et ma solvun kogu aeg?
Päris nii meil need asjad ka ei käi, et ma seisan igapäevaselt aruteluteemade nimekirjaga koridoris vastas, kui ta töölt tuleb ning enne tuppa ei lase, kui kõik südamelt ära räägitud on.
Seda aga eeldan küll, et heas suhtes võiksid mõlemad pooled tunda, et nad saavad ennast vabalt väljendada. Praegu on probleem selles, et tema tunneb, ei saa, kuna varem seda tehes on alati probleem tekkinud, kui tema arvamus ei peaks sobima.

+9
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 05.05 12:17; 05.05 15:40;
To report this post you need to login first.
Postitas:

A mille peale sa solvud kogu aeg?

Miks Sa arvad, et ma solvun kogu aeg?

Päris nii meil need asjad ka ei käi, et ma seisan igapäevaselt aruteluteemade nimekirjaga koridoris vastas, kui ta töölt tuleb ning enne tuppa ei lase, kui kõik südamelt ära räägitud on.

Seda aga eeldan küll, et heas suhtes võiksid mõlemad pooled tunda, et nad saavad ennast vabalt väljendada. Praegu on probleem selles, et tema tunneb, ei saa, kuna varem seda tehes on alati probleem tekkinud, kui tema arvamus ei peaks sobima.

Ei.

Sa ütledid, et probleem on, et sa nagu räägiksid iseendaga.

PS mees tegelt ei tahagi reageerida ega arutada ja sinuga koos pläägutada. Eksi sissetoomine on lihtsalt vabandus, et sa enam ei urgitseks. Ega seletaks ja räägiks kogu aeg oma emotsioonidest. Ta tõesti ei taha teada.

 

Aga sa tahad “teda rääkima panna”. Seda ei juhtu.

+8
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 05.05 15:07; 05.05 18:19;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Jälle üks, kes igasuguseid naiste kirjutatud suhteabiraamatuid liiga palju lugenud. Küürakat parandab ainult haud, niisamuti nende rääkijatega. Kui mehel lõpuks täiesti üle viskab, läheb lihtsalt minema.

+4
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 05.05 21:35; 15.05 15:04;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Aga tead kuidas solvumine mehele haiget teeb? Ja siis kui selgitad, miks solvunud oled, ta saab ju veelgi enam haiget. Kes tahab püsivalt ja pidevalt haiget saada. Mees ju ka saab haiget, haiget saamine pole ju ainult naise võime kogeda. Mees jääb vait, kui on haiget saanud. Ja vaikiv mees naisele turvatunnet pakkuda ei saa. Sul tuleb öelda mehele, et tahad rääkida, aga ei hakka ENNE rääkima kui mees on öelnud, et räägime. Julm on alustada juttu siis kui sina seda rääkida tahad. Suhtes peab olema teise valmisolek asju arutada. Ja kui selline asi ei sobi, tuleb lahku minna ja väga kiiresti, pole mõtet üksteist piinata.

+5
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Käod, kes siin osatavad, et MIKS üldse on vaja rääkida, rääkida, rääkida…

Sama hästi võiks küsida, miks üldse on vaja seksida, seksida, seksida…

Minu jaoks näiteks on võimalus asjad selgeks rääkida põhivajadus. Kui mees pole verbaalseks kommunikatsiooniks võimeline, siis sry aga tõsisemat asja ei saa. Pole võimalik.

+12
-3
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 06.05 06:18; 07.05 11:34;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu mees on ka selline, kes ei reageeri, ei lasku arutellu vaid on vait. Aga ta siiski paari nädala jooksul mõtiskleb minu öeldu peale ja kui leiab, et jutt on õigustatud, siis muudab enda käitumist. Jah, selline suhtlusviis on kergelt väsitav ja vihastav. Aga 15 aastaga on asi paremuse poole liikunud, nüüd on juba täiesti võimalik rääkida mingil määral ja see rääkimine on palju pingevabam – mees enam ei sol vu sisemiselt ja mina enam ei lähe pingesse.

+4
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 06.05 07:36; 06.05 15:51; 08.05 11:08;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Meestel ja naistel ongi väga erinev arusaam ja oskus suhtlusviisides. Naised on üldiselt palju paremad verbaalses suhtlemises ja teie poolt meestest sama ootamine, isegi selle pealesurumine on klassikalisi vigu paarisuhtes mis viib sageli selliste arusaamatusteni kuni kriiside ja lahkuminekuteni välja. Vähem rääkimist ja rohkem ka mehele sobivaid suhtlusviise (nt kehakeel) võiks olla lahendustee.
Ma ei mõelnud seda ise välja, vaid lugesin just väga heast raamatust https://foorum.perekool.ee/teema/vaga-hea-raamat-erootikast-ja-suhetest/

+4
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Omast kogemusest. Naistel, kellele väga palju suhelda ja rääkida meeldib, soovitan otsida töö kus pead terve päeva aktiivselt suhtlema. Nii kui üks kõne lõpeb, tuleb uus peale. Vahepeal on keegi veel vastamata kõne teinud ja kolleeg ootab samal ajal laua kõrval ja tahab ka jutule pääseda. Kui 5 päeva nädalas niimoodi tööd teha, siis tekib soov vabal ajal mõni täislause moodustada alles laupäeva õhtul.

Olen mehele äärmiselt tänulik, et ta minuga tööpäeva õhtuti aktiivselt suhelda ei ürita.

+9
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Meie rääkisime palju juba enne abielu. Ega ma poleks olnud nõus minema mehele ka, kellega rääkida ei saa. Ei, mitte ainult probleemidest. Lihtsalt elust. Tahan ju sõpra, teist inimest, enda kõrvale!

Üldiselt on nendel, kes järelejätmatult lobisevad ja nendel, kes ei räägi vaid vaikivad kui nende poole pöörduda, siiski egoprobleemid.

Normaalne, teisest hooliv partner ei vaiki ega vaata lakke, kui naine tuleb näiteks jutuga, et tal plaanib töökohta vahetada, kuidas sulle tundub või et mis arvad, kas saaksime veel ühe lapse. Kui minu mees lihtsalt seepeale vaikiks, siis oleks ta juba ammu ex.

+7
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma olen keskmisest naisest ilmselt oluliselt mehelikuma mõttelaadiga ja mees vastukaaluks keskmisest mehest naiselikum. Seega enamus valdkondades pea samal lainel. Minu meelest suhtlemises on palju olulisem kehakeel kui pikad arutlused. Ka enamus probleeme saab ju ära kirjeldada paari lausega, ning teise reageering on ju silmaga nähtav.

Leian, et kui suhtes on pidevalt üks probleem teise otsa, mida põhjalikult ja sõnaohtralt lahkama peab, ei saaks sest suhtest nii-ehk-naa asja.

+5
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Olen mehele äärmiselt tänulik, et ta minuga tööpäeva õhtuti aktiivselt suhelda ei ürita.

Mul samuti:)

Mees on äraa õppinud, et ta ei lenda kohe pärast tööpäeva lõppu peale ja ei hakka asju arutama.

Annab aega atra seada ja hinge tõmmata.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Praeguse kaaslasega tunnen, et räägin nagu iseendaga. Kui on mingi teema ja üritan seletada, miks ma solvusin vms, siis ta üldiselt ei reageeri mu jutu peale kuidagi, on lihtsalt vait. Proovin mitte süüdistada ja hinnanguid anda vaid selgitada, miks mingi ütlemine või olukord minus halbu emotsioone tekitas. Aga kogu solvumine ainult süveneb, kuna ma ei saa aru, kas ta üldse kuulas mind või kas talle korda läheb, mis ma rääkisin. Mina olen ajaga rohkem kapslisse tõmbunud ja ei kipu enam nii palju rääkima ka, kui sellele mingit reaktsiooni ei ole. Ja siis hoian end tagasi, et mitte plahvatada, sest tean, et võin oma ütlemistega mõtlematult äkiline olla ning hoopis talle liiga teha.

Minul on selline kaaslane, kes sageli arvab, et kui minul on paha tuju või mingi probleem, siis see on ilmtingimata tema süü. Juba 12 aastat olen üritanud talle selgeks teha, et see nii ei ole, aga tegelikult see muidugi on nii, sest isegi kui algpõhjus on olnud milleski muus, siis see tema kohene kaitsepositsioon muidugi ainult süvendab minu pahameelt vahel isegi nii,e t unustan oma algse põhjuse. Ta on ka nii hea debateerija, et isegi kui üritan teda veenda, et asi pole temas, siis ta jõuab ikkagi kuidagi ringiga sinna. Ja lõppkokkuvõttes on ju tõesti paljud minu elusündmused temaga seotud. Nii, et kui mul oli kõhuvalu, siis seos kõhuvalu ja tema valmistatud söögiga on ju kerge tekitada :).

Tänaseks olen jõudnud sellisesse staadiumi, et kui mul on paha tuju ja näen, et mees valmistub kaitsepositsiooniks ja ehk isegi tuleb küsima, et “mis ta tegi”, siis tema selline käitumine tegelikult lahjendab mu tuska ning saan hea suutäie naerda. Ise olen oma reaktsiooni muutnud, aga meest pole küll õnnestunud muuta.

Teemaalgatajale. Mees ei ole sinu probleemide lahendaja. Nii, et kui tunned, et räägid iseendaga, siis räägigi. Mine peegli ette või kirjuta päevikut. Eelnev kogemus on sul, et su mees võib sulle selleks peegliks või päevikuks olla ja ehk talle tõesti sobis nii, aga ära suru praegust meest samasse rolli.  Su mehel on tegelikult õigus – tavaliselt lähevad ka need väikesed arusaamatused lihtsalt ajaga üle ja naine näeb veidi ajapärast oma ägeda reageeringu mõttetust. Vahet pole, kas temaga sellest räägiti või mitte.  Vahet pole, kas mees esitas oma seisukoha (mida võidi uuesti valesti mõista) või mitte.  Sul ehk pole endal kärsitust aega võtta.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Meestel ja naistel ongi väga erinev arusaam ja oskus suhtlusviisides.

No mina olen pärist perest, kus isa oli just suurem suhtleja ja pidevalt igal teemal kogu perega arutada tahtis, kuidas maailmas asjad toimivad, miks need nii toimivad, miks mõni pereliige nii või naa asju teeb, kuigi teisiti on ju palju loogilisem jne.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 06.05 07:36; 06.05 15:51; 08.05 11:08;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Omast kogemusest. Naistel, kellele väga palju suhelda ja rääkida meeldib, soovitan otsida töö kus pead terve päeva aktiivselt suhtlema. Nii kui üks kõne lõpeb, tuleb uus peale. Vahepeal on keegi veel vastamata kõne teinud ja kolleeg ootab samal ajal laua kõrval ja tahab ka jutule pääseda. Kui 5 päeva nädalas niimoodi tööd teha, siis tekib soov vabal ajal mõni täislause moodustada alles laupäeva õhtul.

Olen mehele äärmiselt tänulik, et ta minuga tööpäeva õhtuti aktiivselt suhelda ei ürita.

Ah see on täitsa teine asi ju.

Ma olen see Kägu, kes ütles, et võimalus asjad selgeks rääkida on põhivajadus.

See ei tähenda, et rääkima peaks palju ja kõigest ja kogu aeg. Mul ON töö, mis põhimõtteliselt koosneb suhtlemisest ja suhtlemine ON väsitav.

Määrav on pidev õhkkond. Kui teine inimene väldib probleemide lahti rääkimist (läheb lukku), siis probleemid ei lahenegi. Mitte kunagi. Ja öelda, et TEMA jaoks ju ei ole probleemi – samal ajal kui MINU jaoks on (ja teisepoole jaoks pole nähtavasti oluline, mis on mulle tähtis) – siis see näitab selget hoolimatust. Ja kui see on pidev muster, siis pidevalt oma (suhte)probleeme alla neelava inimese jaoks muutub vastikuks nii teisega koos vaikimine, kui igapäevavestlus, rääkimata lähedusest. Hoolimatus teeb haiget.

Sama teeb välja, kui teine inimene lukku minemise asemel hakkab koheselt oma raiuma, süüdistama, tänitama. Ühesõnaga – haiget ei tee mitte vastu öeldud sõnade hulk, vaid see, kui ei kuulata ära. Ka kõige introverdim mees saab naise mure ära kuulata – hoolivalt, huviga. Ja sellest pole midagi, kui vastus on napp. Vahe on selles, kas napisõnaline vastus on siiralt hooliv või tõrjuv. Tuleb meelde postitus, kus mees väidetavalt ütles, et ei jaksa naisega suhelda, sest “õigeid” vastuseid välja mõelda on väsitav. Okei, kui naine kipub norima ja tänitama, siis on see täiesti mõistetav. Aga praegu ongi jutt sellest, kuidas meest siiralt ei huvitaGI naine. Tahab ise rääkida kehakeeles – no et seksi saaks (ja süüa vast) – naine võrdub tarbeese. Ja et ese “rikki ei läheks”, on vaja vahepeal “õigete vastustega” õlitada. Ja naine vabandab mehe hoolimatust välja, et ongi teistsugused… et mitte endale tunnistada – mees teda ei armasta.

+4
-3
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 06.05 06:18; 07.05 11:34;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina arvan, et tuleks oma eelmistest kaaslastest üle saada ja mitte võrrelda kogu aeg. Sina ei pea oma eksi ülivõrdesse panema ja mees ei pea eeldama, et sa oled sama nõme nagu tema eks. Ja kui ikka üldse kokku ei sobi, siis ei sobi.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Eelmine, rääkimisel põhinev suhe ju ka siiski ei toiminud…

+6
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 07.05 18:17; 07.05 18:30;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mehed üldiselt näitavad oma hoolimist välja ja lahendavad probleeme tegudega. Naine ei soovigi lahendust, vaid ärakuulamist, eriti hea oleks, kui mhmh ka vahele öeldaks…

+5
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 07.05 18:17; 07.05 18:30;
To report this post you need to login first.
Postitas:

“Ma olen alati arvanud, et igasugu häirivad teemad suhtes tuleks kohe lahti rääkida, et ei tekiks sees kasvavat solvumist, mis ootamatult plahvataks. Eelmise mehega see ka toimis, aga praegune kaaslane on kinnisem ega armasta pikalt analüüsida. Tundub, et varasemalt haiget saanud otse ütlemiste pärast jne Mind tema selline suhtumine häirib, kuna tekib tunne nagu ta sellega väldib probleemi tunnistamist ja ammugi selle lahendamisega tegelemist”.

= teemaalgatuse eepos normaalse pikkusega väljendatult.
Kui TA mehe poole ka pöörduks konkreetsema sõnumi, mitte lehekülgede pikkuse tiraadiga, oleks suhtlemine võibolla veidi edukam.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mehed üldiselt näitavad oma hoolimist välja ja lahendavad probleeme tegudega. Naine ei soovigi lahendust, vaid ärakuulamist, eriti hea okes, kui mhmh ka vahele öeldaks…

Tegelikult on see vale. Naine tahab kuulda ka seda, kas naise poolt esitatud soov on mehele vastuvõetav, võik kui ei ole, siis miks. Naist on võimalik loogiliste argumentidega ümber veenda aga ta tahab selgust majja, mitte kogu aeg muretseda ja oma peas igasuguseid koledaid stsenaariumeid välja mõelda. Kuna naised mõtlevad ja tegutsevad keskeltläbi teisiti kui mehed, siis naise poolt sama käitumine tähendaks näiteks: “Mul on kaaslasest suva, ma ei hooli temast niikuinii ja kavatsen niikuinii esimesel võimalusel jalga lasta”. Meeste poolt sama käitumine ei pruugi olla samatähenduslik, aga naine ei tea seda, kui mees ei räägi talle, mida see käitumine ja suhtumine tähendab. Naine ei ole selgeltnägija, naine ei oska mehe mõtteid lugeda, kui naine tunnetab hoolimatust (see tunnetus võib olla vale, ta lähtub sellest mida ta ise õigeks peab, kuidas ise käituks, ta ei saa lähtuda mehe arvamustest, kui mees teda selles osas ei valgusta), asub ta kaitsepositsioonile ja tekivad tülid. Naine tahab kuulda, kas mees saab aru, et tõstatatud probleem on tõesti tähtis naisele, sest sageli mehed arvavad, et see ei saa ju eriti tähtis olla (et naised lihtsalt räägivad rääkimise pärast, aga ka see ei ole tegelikult tõsi), eiravad ja siis on siiralt imestunud, et naine otsustab lahku minna.

+3
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 06.05 07:36; 06.05 15:51; 08.05 11:08;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mehed üldiselt näitavad oma hoolimist välja ja lahendavad probleeme tegudega. Naine ei soovigi lahendust, vaid ärakuulamist, eriti hea oleks, kui mhmh ka vahele öeldaks…

See on see raamatutest õpitud loll müüt, et naised tahavad lihtsalt jaurata ja “ärakuulamist” mitte lahendust.

Naised ei räägiks oma mehega probleemidest, kui nad lahendust ei tahaks. Punkt!

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Rääkisin oma endise naisega igasugu teemadel, täitsa vabalt. Tema aga jättis kõik hoolega meelde. Kui meil suhted halvaks läksid, hakkas neid kunagisi jutte meelde tuletama, nina alla hõõruma ja osatama. Kas peale sellist kogemust peaks veel mõnda naist usaldama? Vaevalt.

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 14.05 00:12; 14.05 00:14;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mehed üldiselt näitavad oma hoolimist välja ja lahendavad probleeme tegudega. Naine ei soovigi lahendust, vaid ärakuulamist, eriti hea oleks, kui mhmh ka vahele öeldaks…

See on see raamatutest õpitud loll müüt, et naised tahavad lihtsalt jaurata ja “ärakuulamist” mitte lahendust.

Naised ei räägiks oma mehega probleemidest, kui nad lahendust ei tahaks. Punkt!

Aga kõik mehe pakutud lahendused on niikuinii mõttetud ja lollid samas.

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 14.05 00:12; 14.05 00:14;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kohe kui naine hakkab mingit suhete lahkamise jama ajama – otsige uus. Sellisest isendist nagunii asja ei saa ja see on mõttetu ajaraisk.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 05.05 21:35; 15.05 15:04;
To report this post you need to login first.
Näitan 28 postitust - vahemik 1 kuni 28 (kokku 28 )


Esileht Pereelu ja suhted Erinev arusaam (ja varasem kogemus) rääkimisest suhtes