Esileht Imetamine Erineva suurusega rinnad ja imetamine

NĂ€itan 3 postitust - vahemik 1 kuni 3 (kokku 3 )

Teema: Erineva suurusega rinnad ja imetamine

Postitas:
KĂ€gu

Mul on koguaeg rinnad erineva suurusega olnud, kuid imetamisega on erinevus veel suuremaks lĂ€inud 🙁
Kas aitaks, kui pakuks vÀiksemat rohkem? Laps kipub just teist eelistama..

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. TĂ€psemalt
Postitas:
KĂ€gu

Mul sama teema, erinevus mĂ€rgatav ja raseduse/imetamise ajal eriti. Ja mul olid esimese lapsega samad mĂ”tted 🙂 Sealhulgas tuligi mul vĂ€iksemast rinnast ka vĂ€hem piima (suuremast alustades ei tahtnud tihti teist rinda juurde saada, vĂ€iksemast alustades pidin alati ka teist rinda juurde andma).

Proovisin ka siis suurendada piimakogust sellega, et alustasin alati vĂ€iksemast rinnast. Arutasin eelnevalt ka imetamisnĂ”ustajaga. Tulemus oli hoopis see, et beebi kaka muutus roheliseks ja limaseks…ilmselt mingi seos sellega, palju siis eelpiima vĂ”i jĂ€relpiima vmt seab, mis seal kĂ”ik selle piimaga toimub…MĂ€letan, et imetamisnĂ”ustaja ei uskunud, et asi selles, aga kui lĂ€ksin taas normaalsele korda-mööda reĆŸiimile, lĂ€ks paari pĂ€evaga ka kaka korda…

Rindade suurust see ei mĂ”jutanud. Sa vĂ”id muidugi katsetada, aga jĂ€lgi ka last, et kui miski tundub kahtlane, taasta normaalne reĆŸiim.

Teise lapsega tundus, et piima oli rindades vÔrdselt.

Please wait...
Postitas:
KĂ€gu

Teemaalgataja olen. Mul ka teine laps, esimesega kusjuures imetamise ajal erinevus vĂ€henes. NĂŒĂŒd olen tĂ€itsa kurb ja ei oska ise hinnata, mida teistmoodi teen. Piimakogus tundub sama olevat, suuremat eelistab laps mugavuse aspektist, seda parem haarata.
Enesehinnang on kolinaga alla tulnud, riideid pean vĂ€ga hoolikalt valima ja erinevust lisapatjadega peitma. Ja kui nii jÀÀbki, siis tuleb hiljem noa alla minna 🙁 seetĂ”ttu mĂ”tlengi, et ehk annab veel midagi Ă€ra teha, ĂŒritan siis vĂ€iksemat rohkem pakkuda.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. TĂ€psemalt
NĂ€itan 3 postitust - vahemik 1 kuni 3 (kokku 3 )

Esileht Imetamine Erineva suurusega rinnad ja imetamine