Esileht Imetamine Erineva suurusega rinnad ja imetamine

Näitan 3 postitust - vahemik 1 kuni 3 (kokku 3 )

Teema: Erineva suurusega rinnad ja imetamine

Postitas:

Mul on koguaeg rinnad erineva suurusega olnud, kuid imetamisega on erinevus veel suuremaks läinud 🙁
Kas aitaks, kui pakuks väiksemat rohkem? Laps kipub just teist eelistama..

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 18.07 19:12; 19.07 15:41;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul sama teema, erinevus märgatav ja raseduse/imetamise ajal eriti. Ja mul olid esimese lapsega samad mõtted 🙂 Sealhulgas tuligi mul väiksemast rinnast ka vähem piima (suuremast alustades ei tahtnud tihti teist rinda juurde saada, väiksemast alustades pidin alati ka teist rinda juurde andma).

Proovisin ka siis suurendada piimakogust sellega, et alustasin alati väiksemast rinnast. Arutasin eelnevalt ka imetamisnõustajaga. Tulemus oli hoopis see, et beebi kaka muutus roheliseks ja limaseks…ilmselt mingi seos sellega, palju siis eelpiima või järelpiima vmt seab, mis seal kõik selle piimaga toimub…Mäletan, et imetamisnõustaja ei uskunud, et asi selles, aga kui läksin taas normaalsele korda-mööda režiimile, läks paari päevaga ka kaka korda…

Rindade suurust see ei mõjutanud. Sa võid muidugi katsetada, aga jälgi ka last, et kui miski tundub kahtlane, taasta normaalne režiim.

Teise lapsega tundus, et piima oli rindades võrdselt.

0
0
Please wait...
Postitas:

Teemaalgataja olen. Mul ka teine laps, esimesega kusjuures imetamise ajal erinevus vähenes. Nüüd olen täitsa kurb ja ei oska ise hinnata, mida teistmoodi teen. Piimakogus tundub sama olevat, suuremat eelistab laps mugavuse aspektist, seda parem haarata.
Enesehinnang on kolinaga alla tulnud, riideid pean väga hoolikalt valima ja erinevust lisapatjadega peitma. Ja kui nii jääbki, siis tuleb hiljem noa alla minna 🙁 seetõttu mõtlengi, et ehk annab veel midagi ära teha, üritan siis väiksemat rohkem pakkuda.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 18.07 19:12; 19.07 15:41;
Näitan 3 postitust - vahemik 1 kuni 3 (kokku 3 )

Esileht Imetamine Erineva suurusega rinnad ja imetamine

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.