Esileht Kodunurk erinevad ahju programmid

Näitan 4 postitust - vahemik 1 kuni 4 (kokku 4 )

Teema: erinevad ahju programmid

Postitas:

plaan on osta uus ahi ja et seda maksimaalselt ära kasutada tulingi siia teie käest küsima, mis sööke te teete nende erinevate programmidega? ise olen alati ülemist ja alumist kuumutust korraga kasutanud, sest pole õrna aimugi milleks need ülejäänud head veel on.

programmid – alumine kuumutus, pöördõhk, ülemine / alumine kuumutus, alumine kuumutus pöördõhuga, ülemine kuumutus koos grilli ja ventilaatoriga, ülemine kuumutus koos grilliga, ülemine/alumine kuumutus koos ventilaatoriga

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina soojendan ahju ülemine+alumine kuumutus. Toitu teen Alati ülemine+alumine kuumutus+pöördõhk, sest siis on söök maitsev ja küpsenud mõnusalt. Grilli ei kasuta.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Võta pliidi kasutusjuhend ette, seal tabel mida ja mis rezhiimil kypsetada.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ostin ka uue ahju,enne seda oli vaid ka ülemine ja alumine kuumutus.Noh seda ei lähe isegi liha küpsetamisel vaja, kookidest räägimata.
see pöördõhk(või ringküttekeha kuidas keegi täpselt nimetab) on ikka väga maru värk ja tegelikult ma täiega kaifisin ta lihatermomeetri kasutamist, pliit annab märku, et nüüd on liha seest nii kuum kui vaja (tabel järgi siis vaatan, mis peab olema) pliit hakkab piiksuma.
Pöördõhk koos alumis ekuumutusega, siis plaadikoogud, lehtataingen. Liha turbogrilliga ja väga hea tuleb.
Ahjuga on kaasa mitu mitu lk tabelit, mis toite, mis funktsiooniga teha ja mis tasandile just plaat panna ja kui kaua läheb aega.
Mina ostsin siin perekool.ees kõnelenud inimeselt, kes kodumasinaid müüb, väga abivalmis oli, saatis mulle koju, garantii on ka kenasti, odavam ka hea hulk. egmer.grupp@gmail.com . Oma kogemuse tõttu julgen küll soovitada.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 4 postitust - vahemik 1 kuni 4 (kokku 4 )


Esileht Kodunurk erinevad ahju programmid

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.