Esileht Beebi ja mitmikud Erinevad rpa-d

Näitan 6 postitust - vahemik 1 kuni 6 (kokku 6 )

Teema: Erinevad rpa-d

Postitas:
Kägu

Tekkis selline küsimus, kas erinevate firmade rpa-del on suur ja märgatav kvaliteedivahe? No Aptamil üks kallimaid ja ühtlasi ka kõige promotum ja reklaamitum, Tutteli seevastu hea odav. Kas neil kahel on siis nii suur vahe? 800g Tuttelit maksab umbes 8.19, sama kogus Aptamili aga 12.99. Huvitav, miks see hinnavahe nii suur on? On Aptamil tõesti nii palju parem? Perearsti arvamust küsisin ka, ta ütles, et nemad seal ikka Aptamili usku.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

<p style=”text-align: left;”>Ei ole neil tavalistel rpa erilist vahet. Eks perearstid ole selle usku, kes neid toetab. Minu perearst oli Hippi usku, jagas selle testereid ikka kui ma ütlesin, et Aptamili annan oma lapsele. Pigem tuleb ikka lapse pealt vaadata, mis talle sobib. Mina proovisin need kõik Tuttelid ja Hippi ja Nuppi ära ja Aptamil oli lõpuks ikka see, mis talle sobis.</p>

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Perearst ei saa olla millegi usku. Tuleb lähtuda sisetundest ja kas sobib lapsele. Esimese lapsega kasutasin Frisolac Gold’i, sest gaasivalude laps ning muud, mis sai proovitud, ei sobinud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mina kasutan Aptamili kuna see ei sisalda palmiõli. Samuti ei sisalda seda Nan. Hippis, Tuttelis jne on see sees.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Aptamil tekitas lapsele gaase, Nani kasutasime hoopis.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Eks hinnavahe tuleb brändist ja mõnede puhul sellest, et kas on mahetoorainest tehtud, ka pakendist ilmselt, sest odavam Tutteli pole mugavas purgis jne. Aga lõpuks sõltub kõik lapsest. Mul ühele lapsele sobis ainult Aptamil, enne sai proovitud läbi Hipp, Nuppi, Friso, Nan, Tutteli. Aga teisel pani Aptamil kõhu kinni, Hipp tekitas gaase ning sobib hoopis Tutteli.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 6 postitust - vahemik 1 kuni 6 (kokku 6 )


Esileht Beebi ja mitmikud Erinevad rpa-d