Esileht Lapse ootamine Eriolukord raseduse tuvastamine

Näitan 12 postitust - vahemik 1 kuni 12 (kokku 12 )

Teema: Eriolukord raseduse tuvastamine

Postitas:

Tere

Olen esmarase. Sain aja erakliinikusse (ise netis panin) günekoloogi juurde siis kui mul 7 nädalat rasedust. Praegu aga hakkasin uurima,et seoses eriolukorraga ei tohi panna aega enne 10ndat nädalat? Kas peaksin aja tühistama või edasi viima või siiski võin kohale minna, kas saadetakse tagasi? Oleks vaja tõendit kergemale tööle üleviimise kohta, aga selleks ju vaja kinnitust, et on ikka emakasisene rasedus jne.. Hetkel töötan 24h vahetustega ja ei jaksa ju.. Mida teha?

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 04.05 11:17; 04.05 12:09; 04.05 13:31;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Erakliinikusse kus maksad ise visiidi eest, võid iga kell minna tuvastama. Mina käisin Šoisi juures 7+6 nädalal tuvastamas. Haiglasse arvele saan alles siis kui rasedust 10+5.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

See 10.nädalat on soovitus. Ma arvan, et helista riiklikusse haiglasse ning ütle ka neile,et sul vaja seda tõendit, ilmselt saad aja juba varem.
Hetkel juba taastatakse plaanilist vastuvõttu ning päris paljud on ka varem arsti juurde saanud.
Erakliinik võtab kindlasti varem ka vastu, nemad tagasi ei saada.

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 04.05 11:26; 04.05 12:26;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Olen teemaalgataja. Lähen erakliinikusse kus haigekassaga ka leping. Tamme Erakliinik

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 04.05 11:17; 04.05 12:09; 04.05 13:31;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui sulle aeg ise välja pakuti siis ära üldse põe. Ära kindlasti tühista aega.
Mina panin aja kui see eriolukord oli täis tuuridel ja ei tahetud kedagi vastu võtta, siis küsiti et millal saab 10nädalat. Kui sinult ei küsitud, siis ju nende enda otsus.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 04.05 11:26; 04.05 12:26;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Olen teemaalgataja. Lähen erakliinikusse kus haigekassaga ka leping. Tamme Erakliinik

Saan aru, et lähed tartusse aga miks sa erakorralisse ei pöördu?
Mina helistasin sinna paar nädalat tagasi ja öeldi, et kui 7-8nädalat siis võib minna vslvearst vastab üle, kinnitab raseduse ja võtab arvele… Mina kavatsen homme minna ????

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 04.05 12:34; 04.05 13:57;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Paar nädalat tagasi oligi soovitus minna TÜKi valvekabinetti. Helistasin eelmise nädala lõpus ja haigla on muutnud raseduste tuvastamist. Mulle pandi aeg ÄE juurde mai lõpuks… kuigi siis jah juba 10n täis. Lähen ise ka seetõttu varem erakasse!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mulle ei pakutud aega,neil online broneerimissüsteem ja sealt ise panin. Tahtsin sinna, sest seal väga kiidetud naistearst ja ämmaemand ning kuna nagunii on haigekassaga leping siis vahet ju pole, kus jälgimisel olla

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 04.05 11:17; 04.05 12:09; 04.05 13:31;
To report this post you need to login first.
Postitas:

.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Paar nädalat tagasi oligi soovitus minna TÜKi valvekabinetti. Helistasin eelmise nädala lõpus ja haigla on muutnud raseduste tuvastamist. Mulle pandi aeg ÄE juurde mai lõpuks… kuigi siis jah juba 10n täis. Lähen ise ka seetõttu varem erakasse!

Kas ma siis minule öeldud info põhjal enam minna ei saa? Ehk siis kas ei võeta vastu nii nagu enne kirjutasin, et erakorralisse minnes?
See küll oleks totter, kui nt ma ei loe portaale jne ja lähen kohale ja saadetakse lihtsalt minema????????

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 04.05 12:34; 04.05 13:57;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma ei tea, mida tehakse kui kohale lähed. Vast ära ikka ei saadeta…
Pealegi võib seal erakorralise kabineti ukse taga pikalt oodata. Või juhtub, et rahvast pole ja saab ruttu. Aga kunagi ju ei tea… mul pole tahtmist ega ka aega, et katsetama minna 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina tegin positiivse testi aprilli lõpus, helistasin ITKsse ja sealt pakuti aega selleks ajaks, kui on täpselt seitse nädalat täis. Ma olen ka esmarase ja ei osanud isegi enne googeldada või uurida, mis ja millal tegema peaks ning vastuvõtutelefonile vastav tädi oli väga sõbralik ja pakkus selle aja ise välja 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 12 postitust - vahemik 1 kuni 12 (kokku 12 )


Esileht Lapse ootamine Eriolukord raseduse tuvastamine