Esileht Kodunurk Eritellimusel mööbel Lätist

Näitan 5 postitust - vahemik 1 kuni 5 (kokku 5 )

Teema: Eritellimusel mööbel Lätist

Postitas:
Kägu

Kas keegi on lasknud teha mööblit oma jooniste ja soovide järgi mõnel Läti firmal?

Alternatiivina võib pakkuda ka häid Eesti tegijaid.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Miks mitte soovitada Eesti tegijaid ja alternatiivina Lätist?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Miks mitte soovitada Eesti tegijaid ja alternatiivina Lätist?

Sest Eestis on kallim. Tegelikult peaks Leedus tehtu veel odavam olema kui Lätis, mul on endal vannitoa kapid Leedu omad, aga ma ei ostnud neid eritellimusega.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Moldovas tehtud mööbel on veel odavam kui Leedus tehtu. Mul on endal Moldova vannitoa kapid. Seega soovitan Moldovat.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kas keegi on lasknud teha mööblit oma jooniste ja soovide järgi mõnel Läti firmal?

Kui juba joonised mängu tulevad, siis ilmselt soovid kas kööki või elutuppa korralikke riiuleid-vitriinkappe-kappe-aluseid vastavalt oma ruumide mõõtudele?
Kui kaugel sa Lätist elad? Kui Valgas, siis pole ilmselt probleem mõõtma ja paigaldama tulla, kui Tallinnas, siis arvesta hinnale ka sõidukulud sisse.
Enamasti köögimööbli paigaldusega kaasnevad ka elektri-, vee- ja ventilatsiooniühendused, selle teeb ka mööblifirma ära. Samuti kappide ja muu sisustusega, mis tehakse eritellimusel ja ehitatakse majja sisse – tootja paigaldab ja vastutab ja annab garantii.
Kui plaanid kõik ise kohale transportida ja paigaldada, siis arvesta samuti transpordile kuluva summaga. Palju võidad?

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 5 postitust - vahemik 1 kuni 5 (kokku 5 )


Esileht Kodunurk Eritellimusel mööbel Lätist