Esileht Kodunurk erksavärviliste riiete pesemine

Näitan 12 postitust - vahemik 1 kuni 12 (kokku 12 )

Teema: erksavärviliste riiete pesemine

Postitas:

Kuidas peseta erksavärvilisi riideid/pesu?
Mis kraadidega, millise pesuga koos?

Minul kipuvad alati peale pesu värvid hoopis muuks tulema, kui enne pesu. Pesen enamasti värviliste asjadega koos…. Samas roosad asjad roheliste asjadega koos pestes ei ole enam roosad.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ehk on viga riietes?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

pesen 30 v 40 kraadiga, oleneb esemetest ja määrdumisest. Värvilise pesu programmiga ja värvilise pesu pesemisgeeliga. Mingit värvide segunemist ei toimu. Uusi riideid jälgin, kas annavad värvi (näiteks uut musta t-särki roosa pluusiga koos ei pese jne.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

ikka värvilise pesu pulbri/geeliga kindlasti!
Pesen rohelised-sinised asjad ja roosad-kollased asjad koos. Tugevavärvilsi pesen koos nt, tumesinised-mustad asjad tumedale pesule mõeldud geeliga, punased koos jne.
Loomulikult ei ole roosad ja rohelised asjad koos pestes enam ilusat värvi!
Olen kasutanud Perwolli värvilisele pesule ja mustale pesule, kuid otsin veidi paremat (ja musta pesu geeli lõhn on ka tugev, suurt värvi erksamaks tegemise efekti pole märganud, kui vähemalt tumedad riided ei luitu nii ära).

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul oli ka varemalt see probleem, siiis aga selgus, et teised inimesed tõesti pesevad 40 kraadi juures oma pesu, mitte 60 kraadiga, nagu mina olin harjunud. Valgendajaga valgele pesule mõeldud pesuvahendit ära ka kasuta.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Värvilist pesu pesen koos sarnase tumedusastme-tooniga pesuga. Valged puuvillased on eraldi, mida pesen 60C (voodipesu, käterätid, valged puuvillased sokid jne.) Valged ja heledad sünteetikast ja õrnem pesu on 40C, kuid kasutan valgendiga pesuvahendit.
Mustad, tumehallid, tumepunased, tumesinised, tumerohelised koos ja 40C.
Värvilised (pole väga heledad ega väga tumedad) koos 40C.

Päikese kätte kuivama riputades keeran alati pahupoole välja. Päike pleegitab väga tugevalt!

Samas kui on valgel särgil mahlast või puuviljast kollased-oranzid plekid, siis päike pleegitab need kenasti valgeks!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ärge kasutage neid poe Ariele, Bonuxied ega muud sellist. Need just teevadki riided tuhmimaks. Kasutage ökotooteid ja vähem keemiat.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

No roosat tuleks pesta ikka punaste ja roosadega, mitte rohelisega!
Punane ja roosa on kindlad värvid, mis mul on teistest pesudest eraldi. No meil neid õnneks jagub ka, ei pea näiteks kuu aega koguma. Sinine ja roheline koos, must/hall koos, valge on valge. Eraldi pesen koos veel näiteks beezikaid-kraamikaid ja helekollaseid asju.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul on kolmeks – tumedad, heledad, punased. 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]preilis kirjutas:[/small]
[tsitaat]Ärge kasutage neid poe Ariele, Bonuxied ega muud sellist. Need just teevadki riided tuhmimaks. Kasutage ökotooteid ja vähem keemiat.[/tsitaat]

Ökotooted on jube kräpp. Need ei pese puhtaks. Mina ei kasuta neid. Kõige paremad on pesugeelid ja igale kangatüübile omad( spordiriided, värvilised, ka mustale eraldi ning villasele).
Mina pesen koos roosad-punased ja oranzid asjad, rohelised panen kollase ja sinisega kokku, hele kirju pesu, valge, voodilinad, rätikud, musta värvi asjad koos tumehallide, tumesiniste ja tumeroheliste asjadega.
Siiani pesu pole koledaks läinud ja plekid tulevad Arieli plekieemaldiga välja.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

mina avastasin jällegi värvikogumise lapid (dr. Beckmanni omad), mis võimaldavad eri värvi pesu ka 60 kraadi juures pesta. Olen isegi pesnud valget, punast ja tumedat segamini ning mingil müstilisel kombel jäi iga riideese oma värvi 🙂 nii et julgen soovitada!
Ise ostan neid sooduka ajal Prismast, kuid olen näinud ka Selveris laadapäevadel soodsa hinnaga.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Mul on kolmeks – tumedad, heledad, punased. :)[/tsitaat]
sama siin. aga kollased asjad panen pigem punaste juurde, kui heleda pesu sekka.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 12 postitust - vahemik 1 kuni 12 (kokku 12 )


Esileht Kodunurk erksavärviliste riiete pesemine

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.