Esileht Ilu ja tervis Escitalopram Teva 10 m

Näitan 6 postitust - vahemik 1 kuni 6 (kokku 6 )

Teema: Escitalopram Teva 10 m

Postitas:
Kägu

Tere!
<p style=”text-align: left;”>Kel on kokkupuuteid selle ravimiga, kas olete nõus kogemust jagama?</p>
Alustasin ise selle ravimiga 10 päeva tagasi ja tunnen, et ärevus on kasvanud. Keskendumisvõime on null. Võtan hommikuti pool tabletti.

Nüüd varsti pean perearsti juurde minema ja enda olukorrast rääkima.
<p style=”text-align: left;”>Kel on kogemust kui kaua kohanemine aega võttis. Eks ma saan ise ka aru, et kohe ei tule positiivset mõju ja vaja oodata.  Lihtsalt see ärevus, pinge peas väga segavad.</p>
Vaimse tervise õe juurde saan paari kuu pärast minna.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

See on normaalne, mis sinuga toimub. Võta rahus edasi ja kannata see praegune ärevuse tõus ära.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mul on teise nimega ravim, aga toimeaine sama. Ainult ühel ööl ärkasin paanikahoo peale, rohkem midagi taolist ei esinenud. Nädal aega pidin võtma pool tabletti ja sealt edasi terve. Seda juhist ma päris ei järginud, lisasin mõne päeva jooksul poolikule tabletile tasahaaval kogust juurde, enne kui terve tabletini jõudsin. Mingeid kõrvaltoimeid pole rohkem täheldanud. Samas mind hoiatati kohe, et esimestel nädalatel võib olukord hullemaks minna ja kui vaja, siis kirjutatakse rahustid.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma kasutan sama toimeainega Elicead. Esimesed kuus päeva võtsin pool tabletti, edasi terve. Tervele tabletile üle minnes oli esimestel päevadel kippus süda kloppima (seda siis umbes tund-kaks pärast ravimi võtmist), aga siis läks üle. Rohkem õnneks kõrvaltoimeid ei ole, see-eest aitab väga hästi.

 

Minu arst hoiatas kohe välja kirjutades, et esimesel 4-6 nädalal läheb paljudel enne halvemaks hoopis olemine, aga tasub ikkagi edasi võtta, sest alles 1-2 kuu pärast tuleb õige toime. Kui väga hull olemine (nt enesetapumõtted), siis tasub muidugi kohe arsti teavitada.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Võtan sedasama rohtu. Esimesed poolteist nädalat oli süda kogu aeg paha ja sellega kaasnes ka mõõdukas ärevus. Kuna teadsin, et algus ongi raske, siis kannatasin ära ja läks mööda. Põhjus, miks ravimit võtma hakkasin, sai ka kontrolli alla.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Omalt poolt hoiatan, et ärge te seda Elicead jumala eest hoobiga pooleli jätke või järsult teise rohuga asendage. Ma proovisin –  purjus tunne, enesetunne põrgu. Hästi ettevaatlikult loobuge, kui see aeg käes.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 6 postitust - vahemik 1 kuni 6 (kokku 6 )


Esileht Ilu ja tervis Escitalopram Teva 10 m