Esileht Sünnitus Esilekutsumine ballooniga!?

Näitan 6 postitust - vahemik 1 kuni 6 (kokku 6 )

Teema: Esilekutsumine ballooniga!?

Postitas:

Tähtaeg on üle tiksunud ja ees ootab esilekutsumine. Kuna eelmine laps sündis erakorralise keisriga ja on armiga emakas, siis määras ämmaemand esilekutsumise ballooniga, mis asetatakse emakakaela ja peaks seda vaikselt avama.

Tahaks küsida nendelt kes seda läbi on teinud, kuidas see protsess teiejaoks tundus? Kui kaua võttis aega, kuni sünnitegevus pihta hakkas? Kas samal ajal kui see balloon sees on tohib ringi liikuda?

Samuti uurin, et kui lähen nüüd hommikul ITK esilekutsumisele, kas pean minema üksi või on mõistlik mees ka kohe kaasa võtta/ligidal hoida?

Aitäh!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Leidsin ühe teema, ehk leiad mõne vastuse siit, endal kogemus puudub: http://www.perekool.ee/index.php?id=55692&class=forum_schnell&action=view_post&post=9927931

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul on väga värske ballooniga sünnituse esilekutsumise kogemus. Balloonipaigalduse juures oli minu jaoks kõige valusam tupepeegli paigaldus, ballooni sissepanemine oli lihtsalt veidi ebamugav. Liikuda võisin vabalt, mingit erilist ebamugavust see balloon ei tekitanud. Mulle paigaldati balloon hommikul kell 11 ja kohe pärast paigaldust algasid regulaarsed umbes 12 minutise vahega valud, mis kestsid 2 tundi. Tõenäoliselt oli see lihtsalt algsest ärritusest, sest siit edasi jäid valud järjest nõrgemaks ja harvemaks. 5-6 paiku õhtul ei olnud enam mingeid valusid, järgmised väga nõrgad ja ebaregulaarsed algasid öösel 12 paiku, sain isegi magama jääda. Kell 1.30 ärkasin esimese väga tugeva valu peale, sealt edasi olid tuhud regulaarsed (4-6 minutise vahega) ning järjest tugevnevad. 2.30 vaatas arst mu üle ja eemaldas väljakukkunud ballooni, mis oli oma töö teinud. Saadeti sünnitustuppa ja hommikul kell 5 oli mul pojake käes. Sünnituse kestvuseks märgiti 3 ja pool tundi.

Ma ei oska küll öelda midagi ITK kohta, sest ise sünnitasin Tartus. Balloonipaigaldamine ja sünnitegevuse ootamine käib sünnieelses osakonnas, kuhu mehel polnud võimalik pärast külastusaega jääda. Minu mees tuli minuga kohe hommikul kaasa, aga pidi kell 20 lahkuma. Mulle endale väga meeldis, et mees minuga päeval kaasas oli – ootamine ja ajaviitmine läks kohe lihtsamalt, üksi oleksin suutnud end rahutuks mõelda. Kutsusin mehe kohale, kui mind sünnitustuppa saadeti.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 23.11 21:45; 24.11 15:03;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Aga miks Sulle tehti just ballooniga esilekutsumine?
Mind ootab see ka vist kohe ees, sest lootevett on vähe ja kui eelmine nädal olin päevastatsionaaris siis arst mainis ballooniga esilekutsumist. Seda ka siis Tartus. Olen muidugi nii ehk naa ärev, eelmised lapsed on ise sündinud ja esilektsumine tekitab minus segaseid tundeid.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 24.11 13:58; 24.11 15:25;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul kutsuti sünnitus esile rasedusdiabeedi tõttu, ei tahetud lasta lapsel väga suureks kasvada. Ballooni kasuks otsustati sellepärast, et oli juba näha märke, et keha on sünnituseks valmistumas – emakakael oli juba veidi avanenud (1-1,5 cm). Balloon avaldab emakakaelale survet ja sunnib seda avanema, seega toimub tegevus kehas justkui loomulikumalt kui ravimitega esile kutsudes. Ma ka olin ärev esilekutsumise pärast, aga mul on hea meel, et saadi ilma ravimiteta hakkama ja kõik läks väga hästi.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 23.11 21:45; 24.11 15:03;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tänud, et oma kogemust jagasid. Millegipärast on ballooniga esilekutsumise kohta nii vähe infot. Hea teada, et teil kõik kenasti läks!

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 24.11 13:58; 24.11 15:25;
To report this post you need to login first.
Näitan 6 postitust - vahemik 1 kuni 6 (kokku 6 )


Esileht Sünnitus Esilekutsumine ballooniga!?

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.