Esileht Sünnitus Esilekutsumine ja haiglas viibimine …

Näitan 7 postitust - vahemik 1 kuni 7 (kokku 7 )

Teema: Esilekutsumine ja haiglas viibimine …

Postitas:
Kägu

Homme lähen kell 9 hommikul haiglasse. Saatekirjaga esilekutsumine siis… Kas mul on mõtet mees kaasa võtta . Ütlesin talle et nii hommikul pole vist mõtet, et alles õhtu poole. Samas nii tahaks et mees kõrval oleks. Aga ämmaemand ütles et alguses pole mõtet mehel üldse haiglasse tullagi.

Kui nüüd homme lähen ja sünnitamiseks läheb… kuhu pannakse minu asjad? läpakas ja spordikott?

Kes oskab veel rääkida esilekutsumisest? Kes kui kaua on olnud haiglas või kui kiiresti läheb et valud juba on kella 3ks alanud?

Ise lähen Tartu Maarjamõisasse 🙂 Et kuidas seal nende esilekutsumistega on?

Jõudu ja jaksu kõigile teistele ! 🙂

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

RE: Esilekutsumine ja haiglas viibimine …

Mina läksin reede lõunal haiglasse, pühapäeva hommikul hakati esile kutsuma, sünnitusosakonda sain neljapäeva hommikul.
Samas kui emakakael küps, siis tehakse kohe veed lahti ja saadetakse sünnitama.
Asjad võtsin ise, ämmaemand aitas ka. Üleriided jäid sünnituseelsesse, mees tõi ära, kui haiglasse jõudis. Sünnituseelne on sama koridori peal, kuhu pärast sünnitust lähed, st enamasti pole hullu, kui midagi maha jääb 🙂

Please wait...
Postitas:
Zarlote

Valude algamine on individuaalne. Minul peale tampooni paigaldamist algasid nõrgad valud 11.30, tugevad valud kell 13.00 ja laps sündis 19.55.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Teemaalgataja olen …

olen haiglas ! Anti esimene tabla … aga ma jõin selle alla, kuid pidi vist keeleall hoidma. kas nüüd on midagi halba??

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Mina ei tea neist asjadest midagi, aga anna ikka teada kuidas läks, kui ükskord mahti saad:)

Please wait...
Postitas:
Kägu

Mina sain esimese tuppe kell 10 ajal siis iga nelja tunni tagant yhe tableti viimase kell kuus õhtul ja kõndisin hästi palju õhtul.valud algasid pool kuus hommikul ja kell seitse saadeti synnitustuppa ja kell 9.45 oli laps kõhul.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Saadeti mind ka esilekutsumisele, kuna olin ka umbes 1,5 nädalat üle tähtaja. Kui emakas veidikenegi avanenud (minul oli 1,5 cm) siis saadetakse ITK-s kohe sünnitusosakonda (mitte sünnituseelsesse) ja tehakse veed lahti. Siis vaadatakse edasi, kui valusid ei hakka (nagu tavaliselt) siis pannakse tilk ja siis juba individuaalne, kuidas läheb. Minul läks veits alla 10 tunni. Kui emakas ei ole avanenud siis muidugi need tablad ja geelid jnejne.

Please wait...
Näitan 7 postitust - vahemik 1 kuni 7 (kokku 7 )

Esileht Sünnitus Esilekutsumine ja haiglas viibimine …

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.