Esileht Sünnitus Esilekutsumisele

Näitan 13 postitust - vahemik 1 kuni 13 (kokku 13 )

Teema: Esilekutsumisele

Postitas:
Kägu

Tere!
Lähen homme 29.07 esilekutsumisele.
Sünnieelsesse palatisse ju meest ei lubata. Kuidas teil on õnnestunud mehele sünnitegevuse algusest teada anda?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Telefoni teel

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Jah, hea vastus!
Mõtlesin pigem, et kas selleks üldse aega jääb, et telefoniga tegeleda!? 😉

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Esimene sünnitus? Äkksünnitusi on siiski harva, enamasti on aega maa ja ilm.

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Sünnitasin ka esilekutsumisega. Esimesed kolm päeva mul ei toimunudki midagi. Neljanda päeva hommikul avati veed ja siis helistasin mehele ka. Sain kohe sünnitustuppa ja mees tuli sinna. Nii, et selle esilekutsumisega võib aega minna.

+2
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

No nii kiireks vaevalt läheb, et ei saa telefoni haarata ja 1-2 sõna trükkida.

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Ei, aega ei jää sekundiks ka, tavaliselt nii kui sa esilekutsuva vahendi sisse saad, siis on laps reeglina seal samas voodis väljas ka.
Mõtled ka mida sa küsid muidu? Reeglina võib minna PÄEVI enne kui laps sündima hakkad.

0
-6
Please wait...

Postitas:
Kägu

Tere!
Mul on sinust isiklikult väga kahju, et sa pole elus ühest väga lihtsast tõest aru saanud! 🙁 Küsimused pole kunagi rumalad, rumalad võivad olla vastused).
Soovin, et ühel ilusal päeval taipad ka sina, et üleolevus ja kõrksus ei vii kusagile. Edasi viiv jõud peitub uudishimus elu vastu. Julgus küsida on alati suurem julgus, kui teist inimest solvata või püüda maha teha.
Loodan siiralt ka, et leiad ükskord oma enese tee, mis sind õnnelikus teeb.Sellise käitumise juures pole seda kurb küll veel märgata.
Mul pole kahju, et pidin oma aega sulle kinkima, pigem on hea meel, et sain võimaluse sulle häid soove soovida!
Leia elus see miski, mis sind särama paneb ja ole teistele inimestele toeks!
Kunagi oled olukorras, kus endalgi vaja midagi küsida, kas just siit perekoolist, aga üldiselt. Ja siis ootad sa vastuseid, mitte halvustavaid kommentaare ja üleolevust.
Palju edu sulle! 🙂

+5
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Teistele suured tänud vastamast! 😉

+1
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Minul oli esilekutsumisega sünnitus 2012,siis pidin hommikul minema haiglasse sisse ja mehele sain teavitada telefoni teel,mis lubati sünnituspalatisse kaasa.Esilekutsumisega läks kiirelt,sain tabletid ja möne tunni pärast hakkasid tuhudelaadsed valud.
Samas vöib olla see väga erinev,mönel vötab vaid tunni,teistel vöib minna päevi.

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Sünnnitustegevus võib pm kohe alata – mul pandi geeli ja 10 minutit hiljem olid juba 2-minutiliste vahedega tuhud (kolmas sünnitus, seega üsna kiiresti). Paraku valutasin 8 tundi ja avanemist millegipärast ei toimunud. Õhtul otsustati erakorraline keiser teha.

0
0
Please wait...

Postitas:
GerdaN

Ma just 2 kuud tagasi sünnitasin  ja läksin 41+3 esilekutsumisele üksi . Mehega olin kõik see aeg telos ühenduses (videokõne )

5h tiksusin oma lõbuks tilgutite otsas kuniks tehti veed lahti 48 min pärast oli laps kätel.

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Ma just 2 kuud tagasi sünnitasin ja läksin 41+3 esilekutsumisele üksi . Mehega olin kõik see aeg telos ühenduses (videokõne )

5h tiksusin oma lõbuks tilgutite otsas kuniks tehti veed lahti 48 min pärast oli laps kätel.

Jap, teemaalgatajal on selle infoga palju teha.

0
0
Please wait...

Näitan 13 postitust - vahemik 1 kuni 13 (kokku 13 )

Esileht Sünnitus Esilekutsumisele