Esileht Ajaviite- ja muud jutud Esimene aprill

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 38 )

Teema: Esimene aprill

Postitas:
Kägu

Plaanis teha töökaaslasele väike nali. Mõtlesin, et küsin teil häid ideid, mida lahedat olete ise teinud ja mis on teile tehtud?
Eelmine aasta lasin sõbral oma tuttavatele helistada ja öelda, et nende tellitud girby tolmuimeja on kohal ja, et millal võib ära tuua ning järelmaksu leping sõlmida. Nali õnnestus päris hästi.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

RE: Esimene aprill

Meil voolab jõgi maja juurest mööda.
Absoluutselt igal aastal ühmab abikaasa: \”Jää läheb!\”
Ja ämm paneb tuulekiirusel jope selga ning jookseb jõe äärde…

Please wait...
Postitas:
Kägu

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Meil voolab jõgi maja juurest mööda.
Ja ämm paneb tuulekiirusel jope selga ning jookseb jõe äärde…[/tsitaat]
:D:D:D

Please wait...
Postitas:
Kägu

Väga hea :DDDD
Anna siis meile siin ka teada, kas sel aastal ka õnnestus see nali 😉

Please wait...
Postitas:
Kägu

[tsitaat] girby tolmuimeja
[/tsitaat]
! Mis see on?

Aga mina tänan õnne, et naljapäev langeb seekord pühapäevale.

Please wait...
Postitas:
Kägu

….ja töökaaslasi pühapäeval pole üldse ilus tülitada.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Mina plaanisin eelmise aasta 1. aprillist saati oma vanematele tünga. Ostsin eelmisel aastal 1. aprilli ajalehe ja olen seda siiamaani hoidnud nii, et näeks välja nagu uus. Plaanisin siis ajalehed salaja postkastis ära vahetada ja siis vaadata, mis nägu nad teevad seda lugedes. Paar päeva tagasi alles avastasin, et 1. aprill on pühapäeval!!! Peab siis veel aastakese see leht ootama…

Please wait...
Postitas:
Kägu

ma olen vist ainuke põmmpea, kes naljas aru ei saa. Kuhu see jää siis läheb? Miks ämma õue kiirustab?

Please wait...
Postitas:
Kägu

[tsitaat]….ja töökaaslasi pühapäeval pole üldse ilus tülitada.[/tsitaat]Võiks teha sellist nalja, et helistada ja küsida, miks sa täna tööle ei tulnud, meie kõik oleme kontoris.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Me olemegi kõik pühapäeval erakorraliselt tööl 🙂

Please wait...
Postitas:
Kägu

Ma ei saa ämma naljast aru 🙁 Täielik põmmpea 😀 Jõgi ei jäätu?

Please wait...
Postitas:
Kägu

Tehke siis vana head nalja, et pane kuskile kuulutuste portaali ülesse kuulutus ( a la müün küttepuid, ära anda korralik telekas vms) ja alla kellegi tuttava nr.

Please wait...
Postitas:
Kägu

[tsitaat]Ma ei saa ämma naljast aru 🙁 Täielik põmmpea 😀 Jõgi ei jäätu?[/tsitaat]Jäätub ikka väga suure pakasega. Oma silmaga olen näinud.

Please wait...
Postitas:
Kägu

No seletaks siis keegi milles see ämma nali seisnes?? Olen jah loll ja ei saanud samuti aru.

Please wait...
Postitas:
Kägu

[tsitaat]No seletaks siis keegi milles see ämma nali seisnes?? Olen jah loll ja ei saanud samuti aru.[/tsitaat]
Jääminek on võimas vaatepilt ja kestab suht lühikest aega. Ämm ei taha seda hetke maha magada. Poeg jooksutab vanainimest, tore, kui ema ei pahanda.

Please wait...
Postitas:
Kägu

See ämm peab ikka eriliselt kergeusklik olema, et igal aastal sama naljaga alt läheb.

Please wait...
Postitas:
Kägu

[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

ma olen vist ainuke põmmpea, kes naljas aru ei saa. Kuhu see jää siis läheb? Miks ämma õue kiirustab?[/tsitaat]
jää läheb ära talvemaale. ämm kiirustab õue, et jääle järgi lehvitada.

Algajad võiksid ämmale teha nalja, et lumi sulab. Jõuate rahulikult osustada kuidas reageerida.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt
Postitas:
talent

Kunagi ühes toiduasutuses töötades palus peakokk ühel ettekandjaneiul karbiga salat ülemusele viia. Et tellitud. Ülemus pesitses üle tänava teises majas.
Tibi lendas salatiga kohale ja … ja muidugi ei olnud keegi midagi tellinud. Ülemus oli suht äkiline ja tõre mees ka, ega keegi teda väga armastanud ja antud neiuke lausa kartis teda. Aga peale seda salatijama suhted soojenesid. Ülemus ei väsinud muidugi tütarlapsele tema eksimus meenutamast kah. Ristis ta peale seda Kohukeseks (pealt tume, seest hele).
Takkajärgi saime köögis maotäie naerda, kuigi nüüd ei tundu asi enam pooltki nii naljakas.
Sama Kohukese saatis teine kokk poodi viinerimaitseainet otsima, et näe meil jälle otsas. Viineritega polnud sel toidukohal midagi pistmist, aga preili ikka läks…

Please wait...
Postitas:
Kägu

Tegin kunagi ühele väga vastikule vanapiigale tünga, panin kuulutuse \”anda üürile tuba\” soovitavalt meesterahvale

Please wait...
Postitas:
lükkatõmba

Ja ämm paneb tuulekiirusel jope selga ning jookseb jõe äärde…[/tsitaat]Rabakana rääkis siin ju sama juttu, oledki Rabakana?

Please wait...
Postitas:
Kägu

Mulle ei meeldi 1.aprill oma naljadega üldse. Võimalik, et viga minus, aga no ei meeldi mulle need ämeerikalikud naljad. Samas hea peene huumori vastu pole mul midagi.

Näiteks kuulutus küttepuude ostmise/müümise kohta panna pole absoluutselt naljakas. Ma annaks sõna otseses mõttes laksi sellise lolli nalja eest.
Viineri maitseaine nali isegi meeldis. Jää minek on ka hea.

Isa tegi mulle kunagi sellist nalja, et keetis paar muna poolkõvaks ja pani külmkappi. Kui ma hommikul muna praadima hakkasin, polnud üldse naljakas. Mul juhtmed Arktika kaudu käivad ja tükk aega vaatasin seda keedumuna lollo näoga, et mis juhtus (hetkeks sähvatas mõte, et pann oli nii kuum ja see hetk kui muna vastu panni koksasin, küpses muna poolkõvaks). Oh, olen jah \”ajuhiiglane\”.
Almal vist oli nii, et keefir ja piim ühesuguses pakis. Panin piimapakid ülemisele riiulile ja keefiri omad alumisele, et sassi ei läheks. Isa oli külas ja otsustas taas nalja teha vahetades piima ja keefiripakkide asukohad. Hommikul hakkasin kohvi peale piima panema, tükkis. Mõtlesin, et piim pahaks läinud. Kuupäev oli ok, aga ju siis valesti hoitud. Võtsin uue kohvi japaki \”piima\”, krt jälle tükkis. Torisesin veel, et mis toimub, sellist jama meil poodides müüakse. Kohv taas kraanikaussi ja uuele ringile. Kolmas pakk \”piima\”, taas tükkis! Turtsusin ja plärtsusin ikka korralikult ja siunasin poodi maa põhja, et sellist saasta müüvad. Isal muidugi nalja palju. Jah, ma olin nii tola, et ei vaadanud mitte kordagi paki peale, kuna oma käe järgi olin ju varem piima- ja keefiripakid õigesti ära jaganud.

Please wait...
Postitas:
roosad tulbid

[tsitaat]Plaanis teha töökaaslasele väike nali. Mõtlesin, et küsin teil häid ideid, mida lahedat olete ise teinud ja mis on teile tehtud?
Eelmine aasta lasin sõbral oma tuttavatele helistada ja öelda, et nende tellitud girby tolmuimeja on kohal ja, et millal võib ära tuua ning järelmaksu leping sõlmida. Nali õnnestus päris hästi.
[/tsitaat]

Selline nali sai \”päris hästi õnnestuda\” ainult eeldusel, et helistati ja teema esitati suusõnaliselt. Kui teemaalgataja oleks sõna \”girby\” kuhugi kirjutama pidanud, poleks nali ilmselt välja tulnud.

Please wait...
Postitas:
Kägu

[tsitaat]Ma ei saa ämma naljast aru 🙁 Täielik põmmpea 😀 Jõgi ei jäätu?[/tsitaat] Kust sa seda võtad, et jõgi ei jäätu, isegi kiirevooluline jõgi jäätub kohati, vaata pilte Kunda jäälõhkumisest ja mida see jõejää korda suudab ajada.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Ei saa ka sellistest naljadest aru,millel pole lõppu.Samasugused naljad nagu need ameerika multifilmide \”jalaga perse ja üle aia \” naljad.Ei aja naerma,kurvaks teevad.

Please wait...
Postitas:
Kägu

loodame, et kanal 2 vaatajte tungival soovil kõik politseiakadeemia jaod ära näitab.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Ei saa ka sellistest naljadest aru,millel pole lõppu.Samasugused naljad nagu need ameerika multifilmide \”jalaga perse ja üle aia \” naljad.Ei aja naerma,kurvaks teevad.[/tsitaat]
mismõttes ei ole lõppu? millega see lõppema siis peaks?
aga lugedes siinseid kommentaare – ei teata, mida tähendab \”jääminek\”, ei saakski mõne puhul tasandist \”vaata siga lendab\” peenemaid nalju teha.

Please wait...
Postitas:
Kägu

mismõttes ei ole lõppu? millega see lõppema siis peaks?
aga lugedes siinseid kommentaare – ei teata, mida tähendab \”jääminek\”, ei saakski mõne puhul tasandist \”vaata siga lendab\” peenemaid nalju teha.[/tsitaat]

Selgita matsile siis,mis see \”jääminek\” selles anektoodis siis tähendab ehk sinu mõistes peenes naljas?

Please wait...
Postitas:
Kägu

Selgita matsile siis,mis see \”jääminek\” selles anektoodis siis tähendab ehk sinu mõistes peenes naljas?[/tsitaat]
appi!!!!! :DDDDDDD
(ja ma ei öelnud ju et see on peen nali, see on väga lihtne nali. sama lihtne kui \”siga lendab\”)

Please wait...
Postitas:
Kägu

[tsitaat]Mulle ei meeldi 1.aprill oma naljadega üldse. Võimalik, et viga minus, aga no ei meeldi mulle need ämeerikalikud naljad. Samas hea peene huumori vastu pole mul midagi.

Näiteks kuulutus küttepuude ostmise/müümise kohta panna pole absoluutselt naljakas. Ma annaks sõna otseses mõttes laksi sellise lolli nalja eest.
Viineri maitseaine nali isegi meeldis. Jää minek on ka hea.

Isa tegi mulle kunagi sellist nalja, et keetis paar muna poolkõvaks ja pani külmkappi. Kui ma hommikul muna praadima hakkasin, polnud üldse naljakas. Mul juhtmed Arktika kaudu käivad ja tükk aega vaatasin seda keedumuna lollo näoga, et mis juhtus (hetkeks sähvatas mõte, et pann oli nii kuum ja see hetk kui muna vastu panni koksasin, küpses muna poolkõvaks). Oh, olen jah \”ajuhiiglane\”.
Almal vist oli nii, et keefir ja piim ühesuguses pakis. Panin piimapakid ülemisele riiulile ja keefiri omad alumisele, et sassi ei läheks. Isa oli külas ja otsustas taas nalja teha vahetades piima ja keefiripakkide asukohad. Hommikul hakkasin kohvi peale piima panema, tükkis. Mõtlesin, et piim pahaks läinud. Kuupäev oli ok, aga ju siis valesti hoitud. Võtsin uue kohvi japaki \”piima\”, krt jälle tükkis. Torisesin veel, et mis toimub, sellist jama meil poodides müüakse. Kohv taas kraanikaussi ja uuele ringile. Kolmas pakk \”piima\”, taas tükkis! Turtsusin ja plärtsusin ikka korralikult ja siunasin poodi maa põhja, et sellist saasta müüvad. Isal muidugi nalja palju. Jah, ma olin nii tola, et ei vaadanud mitte kordagi paki peale, kuna oma käe järgi olin ju varem piima- ja keefiripakid õigesti ära jaganud.[/tsitaat]
No väga \”PEEN\” huumor tõesti.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Kas see on hea nali? Ma jookseks ämmaga võidu koos jääminekut vaatama, sest ka jõgi võib jäätuda karmil talvel.

Please wait...
Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 38 )

Esileht Ajaviite- ja muud jutud Esimene aprill

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.