Esileht Ajaviite- ja muud jutud Esimene aprill

Näitan 8 postitust - vahemik 31 kuni 38 (kokku 38 )

Teema: Esimene aprill

Postitas:
Kägu

RE: Esimene aprill

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

Kas see on hea nali? Ma jookseks ämmaga koos jääminekut vaatama, sest ka jõgi võib jäätuda karmil talvel.[/tsitaat]
ja veel üks… :DDDDDDDDD

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Hea nali on see, mis kõigile kohale jõuab!

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

No väga \”PEEN\” huumor tõesti.[/tsitaat]

Ei, see ei ole peen huumor. Seda ma ei öelnud. Ma alguses ütlesin, et mulle sellised naljad ei meeldi. 🙂
Aga lugesin oma postitust uuesti. Sealt võib tõesti välja lugeda, nagu oleks isa naljad toredad olnud.

Ma arvan, et \”tänu\” oma isale ma 1. aprilli ei salligi.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Noo kõige \”peenem huumor\” on endiselt vana hea tillikas: \”Kuule vaata, sul vist kukkus midagi.\” Jaa igal korral hops, keegi kohe hakkab maha vahtima :DDDDD
Iga kord on süda rahul, kui ära saab tehtud;)

Please wait...
Postitas:
Kägu

Mulle tehti selline \”nali\”, et helistati ja öeldi, et olen võitnud loosimise teel ühe kaupluse kinkekaardi. Kuna ma pole seal poes käinud, siis hakkasin nendele rääkima, et ei ei, ma pole sealt midagi ostnud. Sekund hiljem meenus, mis päev on ja panin telefoni hargile. Helistati uuesti ja uuesti ja uuesti. Viimaks võtsin toru ja saatsin nad kukele.
Ei arva, et olen huumorivaene, aga see ajas mind tigedaks küll.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Meil hüüab abikaasa ärevalt: näe kits on õues! Ja nii iga aasta. Tihti õnnestub, aga seda naljakam-)
Eelmine aasta räägiti vist siinsamas sõbra mobiili nokkimise nalja. Asendad salaja sõbra mobiili kontaktiraamatus oma nime mõne avaliku elu tegelase omaga- proovitud oli vist Evelin Ilvest, aga eks igaüks kasutab oma leidlikkust. Inimloom on selline imelik, et kui näeb nt Vladimir Punitit endale helistamas, siis suurest erutusest ei suuda paljud tünga kahtlustada.
Arvutihiirele teip või märkmepaber kõhu alla toob teadmatule pikaks ajaks sekeldusi.
Tean seltskondi, kus ei põlata ära maffia mängimist ja Männiku karjääri sõidutamist (muidugi kinniseotuna ja pagasnikus), autode ärandamist jms. Aga see eeldab juba eriettevalmistust, nii tegijate kui saajate poolt

Please wait...
Postitas:
Kägu

[tsitaat]
Kuupäev oli ok, aga ju siis valesti hoitud. Võtsin uue kohvi japaki \”piima\”, krt jälle tükkis.
Kolmas pakk \”piima\”, taas tükkis!

Jah, ma olin nii tola, et ei vaadanud mitte kordagi paki peale, kuna oma käe järgi olin ju varem piima- ja keefiripakid õigesti ära jaganud.[/tsitaat]
Lisaks sellele, et sul on nõmedaid nalju tegev isa, ei tundu sa ise ka kuigi taibukas olevat… :O
Kolm korda samasse \”ämbrisse\” astuda- no ma ei tea! Ja nö. kirbukirjas kuupäeva pakil näed lugeda, kuid sõna KEEFIR mitte?? Oli see vedelik karpi (tetrapakki) pakendatud või kilesse- polegi vahet. Viimase puhul vaevalt, et kõik kolm kotti kopsikutesse olid asetatud…
Seega- juhm, mis juhm! 😀

Please wait...
Postitas:
Kägu

Laki seep küünelakiga kokku.
Arvutihiire alla kleebi postac-paber.

Please wait...
Näitan 8 postitust - vahemik 31 kuni 38 (kokku 38 )

Esileht Ajaviite- ja muud jutud Esimene aprill

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.