Esileht Lapse ootamine Esimene beebi – mis sammud ees ootavad?

Näitan 7 postitust - vahemik 1 kuni 7 (kokku 7 )

Teema: Esimene beebi – mis sammud ees ootavad?

Postitas:

Hei armsad, minul on kõhus kasvamas esimene beebi (7 nädal). Äkki on siin teisigi, kellel oleks sellest postitusest kasu 🙂
Kas oskate siia kirja panna, mis sammud järgnevalt mind ees ootavad. Milliseid teste/analüüse soovitate võtta? Muidugi olen googeldanud ja uurinud ning ka arsti juures käidud, aga järjest näen, et kõigest kohe ei räägitagi.
Kas ja mida tasuks võtta eraarstide juurest?

Tänud juba ette 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Eraarst on küll su enda lõbu. Kõik kohustuslikud proovid teostab sulle arst/ämmaemand.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ämmaemand võtab täpselt need proovid mida vaja on ja jälgib su rasedust, ega midagi väga ei olegi 🙂 ainult ultraheli oodata, see on asi mis rõõmustab need teised asjad seal kõrval tühised kuigi muidugi hea kui laps ka terve on. Ilusat kosumist sulle! 🙂

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Eraarst on küll su enda lõbu. Kõik kohustuslikud proovid teostab sulle arst/ämmaemand.

Igaks juhuks ütlen, et ükski proov/analüüs/uuring ei ole kohustuslik. Kõik on vabatahtlikud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Nagu öeldud siis ämmaemand laseb sulle teha kõik vajalikud analüüsid/testid. Tasulisi ei ole minu arvates mingit mõtet teha kui ei ole just mingeid kõrvalekaldeid normist ja tahad teise arsti arvamust.

ITK-s tehti 2018a minul kõik testid ja olin väga rahul. Arstid olid sõbralikud ja professionaalsed. Ainult kiidusõnad ITK kohta.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina kahjuks riikliks uh-s ei saanud kogu infot. See aga puudutab oluliselt nii minu kui lapse tervist. Seega võtsin erakas lisaUH

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kägu 17:17, millisest infost puudust tundsid? Ka esimese lapse ootel ja mõnikord on tunne, et oh oleks seda vōi teist osanud varem küsida…

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 7 postitust - vahemik 1 kuni 7 (kokku 7 )


Esileht Lapse ootamine Esimene beebi – mis sammud ees ootavad?

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.