Esileht Rasestumine ja lapse ootamine esimene ivf, palun abi, väike valu..

Näitan 4 postitust - vahemik 1 kuni 4 (kokku 4 )

Teema: esimene ivf, palun abi, väike valu..

Postitas:

esmaspäeval 4.06 siirdati 5 päevane basto. nii tohutult ootan mingeid märke, tean, et ei tohi üle mõelda ja liiga vara veel üldse midagi mõelda või tunda. tahan küsida, et tunnen alates eilsest väikest päevade moodi õrna valu. mida see tähendab? nii väga loodan..palun abi, kel on läinud hästi või teab sellest teemast rohkem, aitäh!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mulle on samuti siirdatud 5 päevane blastosüst,mäletan et mul olid sellised torkivad valud umbes nädal peale siirdamist, lisaks esines ka määrimist,nüüd on sellest rakust saanud pooleteist aastane poisslaps. Olen ise samuti uuel ringil ja alles alustasin süstimist, proovi palju puhata, hästi süüa, võtta määratud ravimeid, hoian sulle pöidlaid!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Hoian p6ialt!
Kas see tähendab pesastumist või mitte või hoopis midagi muud, eks seda saad 4-5 päeva pärast teada. Võib olla ka lihtsalt ravimitest jms.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

tean, et ei tohi üle mõelda ja ega ma enne oma vastust ei tea, aga need kes seda läbi teevad, teavad, mis tunne see on. Aga aitäh teile vastamast ja annan teada varsti kuidas mul läinud. Õrn valu kestab aegajalt.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 4 postitust - vahemik 1 kuni 4 (kokku 4 )


Esileht Rasestumine ja lapse ootamine esimene ivf, palun abi, väike valu..

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.