Esileht Pereelu ja suhted Esimene ja viimane armastus?

Näitan 26 postitust - vahemik 1 kuni 26 (kokku 26 )

Teema: Esimene ja viimane armastus?

Postitas:

Tere.

Kas on võimalik armastada ja koos olla terve elu ühe inimesega? Kirjutan siia, et saada antud teemal erinevaid arvamusi, vaatenurki ja ehk ka teie kogemusi..

Olen 23 aastane naine. Kui olin 17 aastane, hakkas mind taga ajama minust aasta noorem \”paha poiss\” ja ta saigi mu kätte. Temale kuulub mu esimene suudlus ja kõik muu ka.:) Nüüdseks on ta minu mees ja 7-kuuse lapse isa. Pärast 6 aastat tunnen, et see on tugev suhe. Me kakleme palju, kuid pärast riide tuleb ikka tagasi sõprus ja kirg. Paha poiss ta enam ei ole, kuid ohtliku ameti valis ta küll omale ja tulevik koos temaga näitab mulle palju raskusi ja üksiolemisi.

Mul on mõned sõbrannad, kes väga imestavad minu olukorra üle. Nemad on veendunud, et mahajoostud sarved, kogemused erinevate meestega ning 28 aastaselt leitud \”see õige\” on eduka ja ka hilisemas eas rahuldustpakkuva suhte alus. Mõnikord tabangi ma end mõtlemast, kuidas oleks suhelda \”selle mehega\” igapäevaselt, kuidas tunduks suudlus hoopis \”temaga\” …? Need mõtted ei pane mind aga tegutsema ja purustama oma idülli. Need on lihtsalt riukalikud mõtted, sest inimene ei oska ju kunagi täielikult rahul olla. Ma tõesti loodan, et ma ei hakka uusi kogemusi otsima ka 5 aasta pärast.

Kas võib juhtuda, et vanaduses mõtlen oma sellise tänapäeval teatud mõttes \”piiratud kogemusega\” elu üle ja naeratan ning olen tänulik sellele kaaslasele, kes minuga suutis läbi minna pasast ja tormist? Võib-olla kahetsen ma hoopis oma \”elamata\” elu?

Nüüd tuli välja üks paras filosofeerimine, mida ma pigem poleks tahtnud:) Aga kirjuta sina nüüd enda mõtted sellel teemal!

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 23.04 11:23; 23.04 13:24; 26.04 12:27;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Muidugi on võimalik. Ilus armastus, selline luigetüüpi 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina leian ka, et see erinevate meestega k….mine on suht mõttetu kogemus. Need tühikargamised ei anna minu arust küll midagi.
Tõeliselt väärtustan hoopis teineteisele pühendunud suhet ja hingelist lähedust – isegi kui see on esimene ja ainus elu jooksul.
Suurim väärtus siin elus on omada enda kõrval hingekaaslast ja tõelist armastust. Mitte aga erinevaid partnereid, kellega polegi midagi muud jagada kui sekskogemusi – mõttetu.
Ära kuula oma sõbrannasid – mõtle ikka rohkem oma peaga. Las nemad elavad oma mõttetut tühja elu ja sisustavad seda mõttetute paljude uute kogemustega, sina ei pea nende moodi elama, võib-olla nad hinges kadestavad sind ja otsivad selliselt praalides oma elustiilile õigustust.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]tead, need sõbrannad, nemad on elanud oma suhteid horisontaalselt[/tsitaat]Hehee, seda siis nii ülekantud kui ka otseses tähenduses, eks… 🙂

Teemaalgatajale ütleks nii: kõik haruldased asjad on palju väärtuslikumad kui massitoodang. Ja on palju asju, mida sa kord katki tehes enam kunagi terveks ei saa.

Elada oma elu nii nagu sina seda praeguseni oled teinud, on inimlikus mõttes tunduvalt haruldasem ja seega ka palju väärtuslikum. Sest vaata: oma meest petta ja mõttetuid \”kogemusi\” hankida jõuad sa ka 90-aastaselt veel, kui tahad. Kuid kui sa oled juba korra petnud, siis ei saa sa enam mitte kunagi taga selleks inimeseks, kes võiks öelda: ma ei ole kunagi petnud.

Sõbrannade osas: võibolla oleks aeg vahetada sõbrannasid, kui nad ei suuda hinnata sinu otsust oma elustiili suhtes. Loomulikult kui nad ise \”horisontaalselt\” 😛 elavad, siis tahaksid nad et ka sina seda teeks, sest vastasel korral oled sa neile pidevalt ebamugavaks meeldetuletuseks sellest, mida nad ise kaotanud on. Aga inimene, kes püüab sind (oma tasandile) maha kiskuda, ei ole kindlasti su sõber.

On olemas puhta meelega inimesi, neid on vähe ja neil ei ole kerge praeguses ühiskonnas oma joont säilitada. Kui sul see aga õnnestub, siis kasvab sinust väga eriline inimene, kes saavutab elus midagi sellist, mida enamik ei saavuta. Loodan vaid väga, et su mees oskab seda hinnata ja sulle kunagi haiget ei tee…

P.S. Vastuseks küsimusele: arvan küll, et on võimalik. Oma vanemaid ja mõlemaid vanavanemaid vaadates oli see üsna kindlalt nii, samuti mehepoolses suguvõsas, ja endal on ka siiani samas suunas liikunud, kuigi mul on kooseluaastaid rohkem kui sul eluaastaid. 🙂 Eks ma elu lõpul ütlen sulle siis täpsemalt, kuidas läks… 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Aitäh teile andekate ja südamlike vastuste eest.. 🙂

Pole need sõbrannad nii hullud midagi:) Kuidagi on juhtunud nii, et minu tutvusringkonnas tõesti paarisuhted ei kesta väga pikalt. Ilmselt nad mind ikka sihilikult ei õõnesta, vaid pigem otsivad oma praegusele elustiilile õigustust, nagu Kirke ütles..

Mina üritan ikka oma peaga mõelda ja väärtustan seda luigetüüpi värki edasi;)

Viimasele kommenteerijale: Sa oskad väga ilusasti kirjutada ja ilmselgelt Sina juba oled oma elus väga palju saavutanud. Au ja kiitus ja jaksu edaspidiseks!:)

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 23.04 11:23; 23.04 13:24; 26.04 12:27;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Nuuh, ka minu tutvusringkonnas on üks paar, naine 30, mees paar aastat vanem ja nende suhe on kestnud juba 15!!!!! aastat! Hämmastav. Pealtnäha tundub tugev paar ja kuum suhe. Armsad on.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina leidsin ka 16a nö paha poisi.Nüüdseks oleme koos elanud 10a ja suurem osa sellest ka abielus oldud.Meil on sündimas neljas laps.
Muidugi ei ole meie suhe ideaalne,st et tülitseme ikka aeg-ajalt aga lepime ruttu(pole sellist asja,et pilt on aga häält pole).Ei kakle me kunagi teiste ees.Esimesed kooelu aastad olid raskemad,paha poiss ikka näitas ennast vahel.Nüüd aga tunneme,et iga aastaga muutub meie suhe tugevamaks.On tunne,et oleme täielikud hingesugulased ja mitte keegi teine ei suudaks teist aksepteerida sellisena nagu oleme.
Mees jõudis enne meie suhet sarvi maha joosta,mina mitte.Mulle meeldib meestega flirtida aga kui keegi üritab kallistamisest midagi rohkemat,tekib kohe mingi tõrge ja ei suuda selle mehega enam ligistikku olla.Mul tuleb kananahk ihule kui mõtlen,et peaksin teise mehega magama.
Olen täiesti kindel,et saatus viis meid kokku ja olemegi määratud teineteisega elu lõpuni koos olema nagu laulatusel teineteisele lubasime … kuni surm meid lahutab.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma väga loodan, et sellised suhted on olemas. Loodan enda pärast.
Meie oleme teineteise esimesed armastused (mitte armumised) ja partnerid. Igas mõttes. Kokku saime ja jäime vanuses 15 ja koos oldud nüüdseks 16 aastat. Parasjagu aega ka abielus ning kasvatame kahte last.
Ma olen üsna palju juurelnud samadel teemadel nagu teemaalgataja. Enda tutvusringkonnas küll tendents kestvatele suhetele. Aga olen otsustanud vastu võtta selle, mis elu toob. Ma loodan ja soovin, et me saaksime koos vananeda, aga kui elu läheb teisiti, siis läheb. Võib-olla tõesti meist ühel tuleb suur armumistuhin ja meie teed lähevad lahku, kuid sellisel juhul olen väga tänulik senise eest. Hetkel on küll tunne, et koos saame igasugustest jamadest üle.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

mina ka 6 aastat suhtes olnud ja ka ainsa armastuse, suudluse jne-ga! 😉

sõbrannad käituvad ja mõtlevad vast nii nagu enamus 23-aastaseid, paar aastat siia-sinna.

huvitav samas…mina pole kordagi selle peale tulnud et mõelda, äkki teen midagi valesti, ära Sina ka mõtle, teil on ju laps ka juba, nüüd veidi hilja ju mõtlema hakata. ei no lahutatakse ka lastega suhetes ja iga päev aga kui kõik on korras siis ei ole mõtet ju ise jamasid genereerima hakata. 😉 tänapäeval on neid petmisi uskumatult palju ja iga nurga peal, kui vähegi soovi on, saab petta. hoopis erilisem on tänapäeval see et oled ühele truu! iseasi kas kaaslan samaga vastab! loodan et mehel sarved maha joostud! mehed libastuvad kergemini naised petavad peaga, mehed selle alumise poolega.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui see sõbranna oleks 100 aastat vana ja räägiks, et kuidas on elatud ja kuidas peaks. Siis oleks jutul jumet. Isegi 50-60 aastase juttu võiks nagu kuulata 🙂
Inimesed on erinevad. Võimalik et oled sina see, kes saab tähistada 80 aastast kooselu 🙂
Selle suure lahutuste arvu peale on kindlasti neid, kes elavad oma esimese ja viimasega 🙂 Niikaua kui elupäevi antud on.
Oluline on see, et sa praegu õnnelik oleks. Tulevikku ju pole olemas. Kellelgi pole võimalik tulevikku haarata, sest ta läheb alati käest ära. Ja nii ongi olemas see tänapäev, siin ja praegu. Kui tunned, et sinuelus on kõik korras, et oled õnnelik, siis nii ongi. Ja selle õnnelik olemisega sammudki sa päev päeva kaupa edasi.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina ei ole päris kindel, kas tahaksin sellist elu. Ses mõttes, et ma olen kindel, et tahan olla stabiilne ja omada hingerahu, kuid et see just üheainsa mehega peab toimuma, vat selles ei ole kindel.
Ma vajan teadmist, et mu lapsed on hoitud ja armastatud ja tunnevad ennast turvaliselt. Aga kui lapsed on täiskasvanud ja hakkavad omaenda elusid elama (milleks nad ju sündinud ongi), siis ma ei saa täpselt aru, milles seisneb minu ja mu mehe jätkuva esimese armastuse väärtus. Mulle vist meeldib kogeda erinevaid armastusi, nii on elu huvitavam.
Aga noh, väärtushinnangud ja elufilosoofiad on erinevad ja teemaalgataja vist seda kuulda tahtiski?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Naised võivad elada selle ühe ja õigega. Kuid selge on see, et mehed hakkavad raudselt mingi aeg sarvi maha jooksma ja siis on naise asi sellega leppida või lahutada ja otsida uus mees.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 23.04 17:32; 25.04 14:04; 26.04 14:24; 26.04 14:52;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina ei usu, et esimese armastusega on võimalik või isegi mõistlik elu lõpuni koos olla. Elu on ju pikk, aga inimesed, kes on noores eas kokku saanud, ei ole ju veel õieti ise välja kujunenudki. Lisaks ei oska ka ju kaaslast nii adekvaatselt hinnata, kui ei ole võrdlusmomenti. Mina nt oma tütrele ei soovitaks verinoorena tõsist suhet alustada, enne peab ikka ise endast teadlikuks saama, võimalustele avatud olema, proovima ja katsetama. Millal siis veel, kui mitte noorena.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu ema ja isa on koos varajasest noorusest saati. Isa oli mu emale igas mõttes esimene mees, ema isale päris esimene ei olnud. Nüüd 40 aastat abielu seljataga, 2 last, 3 lapselast ja ikka musitavad- kallistavad ja hoiavad käest. Tahaks omale ka sellist, aga minu saatus hoopis teine…

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul on halb kogemus noorest peast ennast esimese armastusega sidumisest. Olime mina 15, tema 20. Mulle oli ta esimene, mina talle teine. Alguses armastus suur, täiesti pime tema joomise ja pidutsemise suhtes. Abiellusime ja saime lapsed. Halb iseloom, mida võimendas joomine, avaldus selles, et ta muutus kurjaks ja tigedaks. Kodus oli morn ja vihane enamuse aja, kuigi mingit füüsilist vägivalda polnud, siis vaimne ometi. Vahel sai ta aru, et ei tohiks olla kuri koguaeg, siis pingutas mõnda aega ja oli tore. Ma mõtlesin mitmeid kordi, et see suhe ruineerib mind ja peaks ära lõpetama, kuid siis oli mul enda pärast häbi, et nii \”kergelt\” alla annan. Muudkui raiskasin oma elu selles suhtes, kuni 20 aastat peale abiellumist lahutasin ja sellest kurjusekoormast vabanesin.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Pean oma esimesest armastusest väga lugu. Meil oli tore ja võin öelda, et oleme siiani sõbrad.
Oma tütrele soovitaksin, et ta suhtuks suhetesse tõsiselt.
Samal ajal, kahekümnendate alguses olin erinevatele suhetele väga avatud ja tunnen, et ka see rikastas mind ja andis kindlustunde, et mu abikaasa on minu jaoks õige mees.
Ka seda soovitaksin oma tütrele – suhelda erinevate inimestega, et mõista, kes on sinu jaoks sobivaim.
Ja see erinevate kaaslaste \”testimine\” ei ole tingimata seotud seksiga. Juba kohtamaski käies saad aru, kellega millestki rääkida oleks.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Naised võivad elada selle ühe ja õigega. Kuid selge on see, et mehed hakkavad raudselt mingi aeg sarvi maha jooksma ja siis on naise asi sellega leppida või lahutada ja otsida uus mees.[/tsitaat]

Miks seda miinustati? Päriselt mõni arvab, et on mehi, kes annavad süütuse oma naisele ja elu lõpuni ühtki teist naist rohkem ei taha proovida? Nojah siis, kena sinisilmsust.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 23.04 17:32; 25.04 14:04; 26.04 14:24; 26.04 14:52;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Olen mehega koos juba 30 aastat. Olime 16, kui armusime ja senimaani on mul tema vastu väga sügavad tunded. Tundub, et temal ka. Hoiab mind ja kallistab iga päev. See on nii mõnus ja kindel tunne, et selle nimel tasub tööd teha.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Njah, minagi ole olnud siiani vaid ühe mehega. Ja olen täiesti kindel selles, et paremat meest ma endale kunagi ei leiaks. Ometi tahaks justkui proovida…
Reaalsed võimalused petmiseks olen aga mingil põhjusel alati kategooriliselt tagasi lükanud. Ilmselt alateadvus siiski aimab, et tegelikult polegi oma hingesugulast vaja kellegagi võrrelda, et lõpuks ikka tema poole tagasi pöörduda.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ära võrdle ennast sõbrannadega, sest iga inimese elu on erinev. Sinu elu on kordumatu ja võimalus seda elada on ainult sinul, see tähendab, et sa pead lähtuma ainult iseendast, ära mõtle sellele, mida sinu sõbrannad õigeks peavad. Nemad teevad oma valikuid lähtuvalt iseendast, aga küsimus on selles, et iga inimene on unikaalne nähtus ja peab oma otsuste tegemisel lähtuma ainult oma sisemisest minast. Sa pead teadma seda, mida sina elust tahad ja selle teadmise järgi kujundama ka ülejäänud valikud oma elus. Seda pead tegema ainult sina ise, seda ei saa teha keegi teine sinu eest, sest keegi teine ei näe täielikult sinu sisse, kes oled sina ja, mis oleks sinu jaoks kõige õigem. Seega, kui tahad küsimustele vastuseid, siis ära otsi teistes inimestes eeskujusid iseendale, vaid püstita oma ideaalid ise sellistena nagu nad just sulle, ja ei mitte kellelegi teisele, sobivad. Ainult nii saad leida oma õnne.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sa oled alles nii noor! Ei me ette tea, mis elu meil tuua võib…ja nii ongi.
Ela tänases päevas, ära mõtle, mis võib juhtuda või tulla või mida mõtlevad sõbrannad.
Mina olen alates 18.eluaastast oma abikaasaga koos. Tema oli küll veidi vanem ja kogenum, mina kogenematu, no suudelnud olin küll varem, aga midagi tõsisemat mitte.
Palju, palju aastaid oligi kõik väga lilleline ja roosilne ja mul ei tulnud muid mõtteidki – no lapsed sündisid ka järjest ja võtsid palju aega ja energiat.
Aga. Pealt 30-selt, lapsed iseseisvad ja hakkamasaajad, hakkas minu maailm muutuma. Sain ise suureks ja iseseisvusin, leidsin ennast. Mehega oleme ikka koos ja võib öelda, et stabiilselt ja õnnelikult. Aga. Mu ellu on tulnud inimesi, kes on mulle olulised. On ka üks mees, kohtume harva, aga see on ilus. Hoopis erinev mu suhtest abikaasaga, aga kumbki ei varjuta teist. Tõenäoliselt, kui me mehega oleksime vähemmugavad, muudaksime me midagi… aga selleks ei ole tegelikult ei tahtmist ega vajadust.
Nii et…keegi ei saa öelda, et nii on ja nii jääbki, elus võib kiiresti paljugi muutuda.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina jällegi ei tahaks võtta esimest ettejuhtuvat meest. Mul oli ka 18-aastasena suur esimene armastus. Mäletan selgelt, et mõtlesin juba toona: ta on tore poiss küll, kahju kohe, et ta mu esimene on, sest ega me alatiseks kokku ei jää, tahaks ikka teisi mehi ka proovida. Just nii mõtlesingi, et tahaks teisi mehi ka proovida.
Nii läkski, kokku me ei jäänud, mina läksin ülikooli ja arenesin hoopis teises suunas. Nüüdseks tean ka seda, et mehed on näiteks voodis väga erinevad. Kui satud esimeseks kokku mõnega, kes voodis miskit tarka teha ei oska, aga sa ei saa arugi sellest, sest pole midagi paremat võrdluseks kunagi saanud? Ma arvan, et sellepärast vanasti tahetigi süütut naist, et siis voodikäpardite naistel poleks võrdlusvõimalust.
Teemaalgataja puhul ma kahtlustan veel, et kui poiss oli 16 teie suhte alguses, siis olid sina ka tal esimene. Kui sina veel lepid ühe mehega terveks eluks, siis mees tahab ikka teisi naisi ka proovida. Ega ma tea, ega sa ka tea, võibolla ta seal missioonidel proovibki neid usinalt? (jäi mulje, et mees on palgasõdur)
Aga eks inimeste iseloomud ole erinevad. Mina tahan olla alati veendunud, et ma saan parima hetkel turul pakutavast. Ma ei osta endale pükse ka, ilma et oleks kümme poodi läbi kamminud, et olla veeendunud, et ma saan parima hinna ja kvaliteedi suhtega püksid.
Oma mehe leidsin nimelt 28-aastaselt:) Ta oli mul umbes 15. Arvan, et üsna piisav võrdlusmaterjal. Muide, umbes 25.eluaastast hakkasin vaatama üsna teistsuguseid mehi kui varem. Kui nooremana otsisin lahedaid kamraade, siis hiljem hakkasin eelistama perekonnaeluks sobivamaid tüüpe. Mitte teadlikult, vaid pigem alateadlikult, sama seda endale teadvustades.
Teemaalgatajale soovin edu ja loodan, et su mees jookseb oma sarved vaikselt maha nii, et sa teada ei saa.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

No tere taas.

Väga tore, et on tulnud üsna huvitavaid \”ei ole võimalik/hea ühe inimesega olemise\” arvamusi. Ma lugesin neid suure uudishimuga.
Olen nõus, et ette teada ei saa, mis tuleb. Noor olen jah, aga see ei varjuta sugugi mu tarkust.. [:)]

Väga hea lause, kägu 01:53 \”Ilmselt alateadvus siiski aimab, et tegelikult polegi oma hingesugulast vaja kellegagi võrrelda, et lõpuks ikka tema poole tagasi pöörduda.\” Mina tunnen, et nii on minul ka.

Kägu 14:04 – Väga intrigeeriv tekst, ilmselt nad miinustasid seetõttu, et sinu tekstist kostus elukibestumust ja palju halbu mehi. Võib-olla siis miinustajate naiste kodus peidab end mees, kes pole oma ainsat naist petnud!;)

Kägu 09:26 – Paistab nii, et ega sa tegelikult väga ei tea, nagu sa isegi tunnistasid. Kui sa mu teksti uuesti ja mõttega loed, siis paned tähele, et mul polegi millegagi kilgata, vaid eesmärk on hoopis arvamusi koguda, nendelt inimestelt, kes enda arvamust teavad.

Kägu 10:22 – Väga head võrdlused ja sa oskad oma mõtteid väga hästi põhjendada, kuid 15 mehe äraproovimise tagajärjel kardan ma, et see ainus ja õige mind enam ei tahakski:D Samas sa oled saavutanud kindluse ja teadmise, mis on sinu jaoks hea ja parim. Kuid see muljete põhjal spekuleerimine ei olnud väga hea mõte. Samahästi võiks ma eeldada, et sinu mees on disainer ja oled sa ikka kindel, et ta oma eelmise kliendiga ei maganud? Ega me ei tea seda, ei tea sina, ei tea mina.. Aga mõtle sellele, äkki ta ikka magas temaga seal moemajas?

Kägu 21:00 – Ilus. Taaskord hea kuulda, et see on võimalik.

Lõppkokkuvõtteks eks see ikka nii ole, et nii nagu keegi käesoleva hetkeni elanud on, nii on tema arust ka kõige õigem. Kes see ikka arvab, et tema 5 eksi ei ole andnud tema ellu midagi ning õige oleks ikka ühe mehega läbi elu astuda. Ja ega see ainsas suhtes olija ei väida ka, et kasulik on erinevaid mehi proovida:)
Tundub, et neid kahetisi arvamusi on enamvähem pooleks. Minul on aga hea meel, sest leidsin mõttekaaslasi ja sain tänu erinevatele arvamustele kinnitust, mida ma tahan või ei taha.
Tänud.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 23.04 11:23; 23.04 13:24; 26.04 12:27;
To report this post you need to login first.
Postitas:

saada sõbrannad kukele ja ela tänases päevas naudi seda, mis on.
mina tunnen paljusid paarisid, kes on noorena oma esimeses suhtes abiellunud ning on siiani koos ja õnnelikud. ei tea küll mis suletud uste taga on. tegelt me tõde ei tea, sest kui kellegil on kõrvalsuhteid, siis avalikult nendest ei räägita. minul oli abielustaazi 13a kui tekkis suhe teise mehega kui enda kaasaga olin 15 aastat koos olnud. ja see suhe tõi mulle peaaegu hallid juuksed pähe, sest mis sest et teisega hea, siis südametunnistuspiinad enda abikaasa ees olid jubedad, kuigi abikaasal endal kah oli vahepeal keegi silmarõõm. kägu 10:19, kuidas sinu kaks suhet üksteist ei varjuta, pole tundeid kummagi mehe vastu või teab oma mees ja olete kokku leppinud et võib teisi olla, südametunnistus ei vaeva?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Kägu 14:04 – Väga intrigeeriv tekst, ilmselt nad miinustasid seetõttu, et sinu tekstist kostus elukibestumust ja palju halbu mehi. Võib-olla siis miinustajate naiste kodus peidab end mees, kes pole oma ainsat naist petnud!;)

[/tsitaat]
Mnjah. Ma olen kibestumisest nii kaugel kui üldse olla võib ning mul puuduvad kogemused halbade meestega. Mul on alati õnnestunud head mehed saada. Küll aga olen ilmas pikalt elanud ja näinud, mis toimub, samuti on lihtne mõista meeste hingemaailma.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 23.04 17:32; 25.04 14:04; 26.04 14:24; 26.04 14:52;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ja seda ka, et mida väiksem on naise kogemus meestega, seda kergem on seda naist petta. Kuna naise hing on patust puhas, siis ei mahu tema pähegi selline asi-tal puudub kogemus isegi kahtlustamiseks.

Pange nüüd jälle miinuseid. Kellelegi läheb ikka kõvasti hinge pihta:)

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 23.04 17:32; 25.04 14:04; 26.04 14:24; 26.04 14:52;
To report this post you need to login first.
Näitan 26 postitust - vahemik 1 kuni 26 (kokku 26 )


Esileht Pereelu ja suhted Esimene ja viimane armastus?

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.