Esileht Sünnitus Esimene keiser, kuidas teine (TÜK)

Näitan 5 postitust - vahemik 1 kuni 5 (kokku 5 )

Teema: Esimene keiser, kuidas teine (TÜK)

Postitas:
Kägu

Kellel esimene laps sündinud keisriga, kuidas teisega läks? Eriti huvitaks, kuidas on TÜKis hiljuti olnud.

Minul esimene oli plaaniline keiser kitsa vaagna ja lapse oodatava suure sünnikaalu tõttu. Perekonna anamneesi tõttu sünnituse esilekutsumist arst näidustatuks ei pidanud. Nüüd teine rasedus, küsisin rasedust tuvastanud arstilt, et kuidas asjad käivad, siis ta keerutas ja ütles kuidagi, et kokkuleppe küsimus ämmaemandaga. Kui küsisin esimeses ultrahelis, et kas emaka armi ka vaadatakse, siis ütles arst, et ei ole mõtet, sest see pole usaldusväärne meetod. Jälgimisel olen ämmaemanda juures ja haiglasisese arsti vastuvõtul veel käinud pole.

+2
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

<p style=”text-align: left;”>Esimene sünnitus erakorraline keiser. Teine ja kolmas loomulikud sünnitused. Keegi ei kaalund isegi,et peaks keiser tulema. Samuti tük.</p>

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Minul oli ka esimene keiser(erakorraline, pea jäi sünnitusteedesse kinni), teise sünnitasin ise, keisrit isegi ei arutatud. Ja isesünnitamisest taastumine oli ikka kordades kergem. Oli see TÜK-s, aga juba ammu, 2011 ja 2013. Nüüd on sündimas kolmas 🙂

+1
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Teemaalgataja olen. Mulle ütles nüüd ämmakas, et lähen sünnitusplaani koostamisele arsti juurde ja siis otsustatakse, kas tuleb keiser või mitte, aga seda siis raseduse lõpus, et saaks vajadusel hinnata ka lapse oodatavat sünnikaalu.

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

<p style=”text-align: left;”>Olen see,kes esimesens vastas. Ka mind saadeti raseduse lõpus nö sünnitusplasni koostams. Täiesti mõttetu käik. Lõigepealt ktg ja siis umbes küsis keegi,et miks esimene oli keiser ja et teine ikka tuleb ise sünnitada. Ühesõnaga mingit plaani keegi küll ei koostanud. Ja see kõik võttis kogu päeva kuna naisi oli palju.</p>
Üks küll seal karjus,et ta ei kavatsegi ise sünnitada ja selleks ei saa kedagi sundida jne.

+1
0
Please wait...

Näitan 5 postitust - vahemik 1 kuni 5 (kokku 5 )

Esileht Sünnitus Esimene keiser, kuidas teine (TÜK)