Esileht Sünnitus Esimene keiser, kuidas teine (TÜK)

Näitan 10 postitust - vahemik 1 kuni 10 (kokku 10 )

Teema: Esimene keiser, kuidas teine (TÜK)

Postitas:

Kellel esimene laps sündinud keisriga, kuidas teisega läks? Eriti huvitaks, kuidas on TÜKis hiljuti olnud.

Minul esimene oli plaaniline keiser kitsa vaagna ja lapse oodatava suure sünnikaalu tõttu. Perekonna anamneesi tõttu sünnituse esilekutsumist arst näidustatuks ei pidanud. Nüüd teine rasedus, küsisin rasedust tuvastanud arstilt, et kuidas asjad käivad, siis ta keerutas ja ütles kuidagi, et kokkuleppe küsimus ämmaemandaga. Kui küsisin esimeses ultrahelis, et kas emaka armi ka vaadatakse, siis ütles arst, et ei ole mõtet, sest see pole usaldusväärne meetod. Jälgimisel olen ämmaemanda juures ja haiglasisese arsti vastuvõtul veel käinud pole.

 

+3
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 11.01 15:16; 19.01 14:30;
To report this post you need to login first.
Postitas:

<p style=”text-align: left;”>Esimene sünnitus erakorraline keiser. Teine ja kolmas loomulikud sünnitused. Keegi ei kaalund isegi,et peaks keiser tulema. Samuti tük.</p>

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 14.01 19:46; 19.01 17:23;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul oli ka esimene keiser(erakorraline, pea jäi sünnitusteedesse kinni), teise sünnitasin ise, keisrit isegi ei arutatud. Ja isesünnitamisest taastumine oli ikka kordades kergem. Oli see TÜK-s, aga juba ammu, 2011 ja 2013. Nüüd on sündimas kolmas 🙂

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Teemaalgataja olen. Mulle ütles nüüd ämmakas, et lähen sünnitusplaani koostamisele arsti juurde ja siis otsustatakse, kas tuleb keiser või mitte, aga seda siis raseduse lõpus, et saaks vajadusel hinnata ka lapse oodatavat sünnikaalu.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 11.01 15:16; 19.01 14:30;
To report this post you need to login first.
Postitas:

<p style=”text-align: left;”>Olen see,kes esimesens vastas. Ka mind saadeti raseduse lõpus nö sünnitusplasni koostams. Täiesti mõttetu käik. Lõigepealt ktg ja siis umbes küsis keegi,et miks esimene oli keiser ja et teine ikka tuleb ise sünnitada. Ühesõnaga mingit plaani keegi küll ei koostanud. Ja see kõik võttis kogu päeva kuna naisi oli palju.</p>
Üks küll seal karjus,et ta ei kavatsegi ise sünnitada ja selleks ei saa kedagi sundida jne.

+2
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 14.01 19:46; 19.01 17:23;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul esimene erakorraline keiser,teine  tuleb hetkeseisuga loomulik sünnitus. See ka minu enda soov, sest keisrist taastumine oli nii raske ja kodus pisike poisiklutt, kes tahab sülle ja müramist. Ma ei saanud kuu aega õieti liikuda.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul kõik kolm last TÜKs vastu võetud. Esimene erakorraline keiser, põhjuseks kitsas vaagen. Teist ootama jäädes ütles arst, et kui sama või suurem kaal uuel lapsel, siis keiser, kui jääb alla, siis loomulik sünnitus. Lapse suurust käisin mõõtmas 37+5, seal mõõdeti lapse oletatavaks kaaluks juba tol hetkel sama, mis oli esimesel sündides. Oma arsti juurde pidin minema 3 päeva hiljem ja siis ilmselt oleks saanud ka saatekirja plaanilisele keisrile, kuid laps tuleb siis, kui laps tahab ja sinna visiidile ma ei jõudnudki. Kui sünnitusosakonnas mind läbi vaadati, siis mul lasti tol hetkel ise valida, kumba ma eelistan. Peale jäi loomulik sünnitus- kergem nii emale kui lapsele ja kui kõik lõppeb taas erakorralisega, siis on vähemalt laps saanud ettevalmistuse siia ilma tulekus sünnitegevuse näol. 19h hiljem lõppes kõik siiski op-laual. Kolmas oli kohe plaaniline keiser.

 

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Milles väljendub see kitsas vaagen? Mul on vaagnaga mingi teema, et lapsed tulevad posterior asendis ja väljutusfaasid megapikad. Lapsed väikesed olnud, seega ikkagi ise hakkama saanud. Äkki keegi viitsib seletada millal väljutusfaasis selgus, et laps ikkagi ei mahu tulema jne?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 22.02 08:44; 27.02 19:07;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Milles väljendub see kitsas vaagen? Mul on vaagnaga mingi teema, et lapsed tulevad posterior asendis ja väljutusfaasid megapikad. Lapsed väikesed olnud, seega ikkagi ise hakkama saanud. Äkki keegi viitsib seletada millal väljutusfaasis selgus, et laps ikkagi ei mahu tulema jne?

Mul ka laps posterior asendis ja kuna ise sündisin 40h siis kardan nagu tuld sünnitust… Kaua su posterior lapsed sündisid?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Milles väljendub see kitsas vaagen? Mul on vaagnaga mingi teema, et lapsed tulevad posterior asendis ja väljutusfaasid megapikad. Lapsed väikesed olnud, seega ikkagi ise hakkama saanud. Äkki keegi viitsib seletada millal väljutusfaasis selgus, et laps ikkagi ei mahu tulema jne?

Mul ka laps posterior asendis ja kuna ise sündisin 40h siis kardan nagu tuld sünnitust… Kaua su posterior lapsed sündisid?

Esimene ikka väga kaua, ei oska kokku lugeda, sellest 2 h pressid. Teisega läks esimestest kokkut6mmetest kuni synnitamiseni 20 h ja sellest 1,5 h pressid. Mul just m6jutas väljutusfaasi eriti, sest no pressi ja pressi, ikka ta ei tule… 6nneks m6lemal korral pääsesin lahkliha l6ikega vaid, kuigi viimane kord oli terve meeskond juba platsis ja valmis lapse yksk6ik mis muul moel välja v6tma…

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 22.02 08:44; 27.02 19:07;
To report this post you need to login first.
Näitan 10 postitust - vahemik 1 kuni 10 (kokku 10 )


Esileht Sünnitus Esimene keiser, kuidas teine (TÜK)