Esileht Sünnitus Esimene keiser teine tavaline sünnitus

Näitan 5 postitust - vahemik 1 kuni 5 (kokku 5 )

Teema: Esimene keiser teine tavaline sünnitus

Postitas:

Emmedele kellel esimene siis keiser olnud ja teise lapse ise sünnitanud. Kuidas sünnitus algas ja kas lõppes ilma et uuesti oleks pidanud keisri tegema? Seekord on tibu ennast pea alla keeranud ja tahakski teada et mis võiks mind ees oodata.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Teine (ja kolmas) olid täiesti tavalised, normaalsed sünnitused. Minul algasid juhtumisi vete tulekuga ja lõppesid lapse sünniga :). Keisriarmiga seoses mingeid probleeme ei esinenud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul esimese erakorraline keiser, teise sünnitasin ise. Mõlema puhul hakkas asi pihta vete puhlemisega. Esimesega valutasin peals tilga panekut (kuna sünnitus ei hakanud ise pihta) ca 11h, enne kui keiser tehti. Teisega hakkasid hommikul kl 6 veed nirisema, valud algasid juba tund hiljem ja pool kolm päeval oli laps käes.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas vastab tõele, et kui esimene laps sündinud keisriga, siis järgmisel nn.päris sünnitusel ei tohi kasutada nn.sünnitust kiirendavaid/esilekutsuvaid vahendeid (tilk/tablett) jne?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

armiga emakast esile ei kutsuta, aga kiirendatakse vahel küll. kui vähegi mõistlik ämmaemand, siis ta seda ei poolda. kiirendamine paneb emaka intensiivsemalt tööle ja see võib liialt armi koormata.

kirjutan seda, mida mulle arstid rääkinud. samas olen ka selgeks saanud, et eri arstid pooldavad eri lähenemisi.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 5 postitust - vahemik 1 kuni 5 (kokku 5 )


Esileht Sünnitus Esimene keiser teine tavaline sünnitus

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.