Esileht Koolilaps Esimene lahkuminek

Näitan 3 postitust - vahemik 31 kuni 33 (kokku 33 )

Teema: Esimene lahkuminek

Postitas:

Eks sa oled lapse kasvatamise ja väärtuste kujundamise aja mööda lasknud. Nüüd on juba hilja. Küllap kasvatas ja kasvatab ka praegu su last internet ja sealt su tütar neid jaburaid ideid korjabki (oletan, et nendeks on noorte seas praegu populaarne jaburus – veganlus, sinna juurde veel feminism ja küllap nüüd on samasoolisuse propagandanigi jõudnud).

Mis aitab? Hea terapeut. Eestist seda ei leia. Välismaalt leiab küll, kuid see on väga kallis ja pikaajaline lõbu. Minu umbes sama vana poeg terveneb tasapisi ka liiga noorelt (18aastasena) loodud suhtest ja selle kõrvalmõjust (OCD) välismaise terapeudi abiga. Ilmselt läheb kogu teraapia mul maksma 5000 eurot, aga oma lapse tervis on kõige tähtsam.

Teemaalgataja lapsel on tavaline pubekaarmastuse soigumine, aga sina oled suutnud teha sellest mingi oma komplekside kajastuse, millel pole tegelikkusega midagi ühist.

Ei ole. Vastasel juhul oleks see ema juba vastupidist siin väitnud.
Ma tean väga hästi, kui viltu ja kõverpeeglis PK-s asjad alati on. seega ei võta ma siinset väitlust üldse tõsiselt.
Olen siiani veendunud, et mina olen teemaalgataja tütrele kõige täpsemad “diagnoosid” pannud.

0
-4
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 7 korda. Täpsemalt 08.05 11:29; 08.05 12:46; 08.05 12:53; 08.05 21:10; 09.05 06:48; 09.05 20:25; 17.05 07:51;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Olen siiani veendunud, et mina olen teemaalgataja tütrele kõige täpsemad “diagnoosid” pannud.

Tule taevas appi!

+7
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 10.05 15:33; 17.05 09:16;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Teemaalgataja lapsel on tavaline pubekaarmastuse soigumine

Täpselt nii see on. Ja möödub siis, kui mõni uus ja huvitav poiss-objekt silmapiirile ilmub.

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 3 postitust - vahemik 31 kuni 33 (kokku 33 )


Esileht Koolilaps Esimene lahkuminek

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.