Esileht Hobinurk Esimene soojamaareis

Näitan 16 postitust - vahemik 1 kuni 16 (kokku 16 )

Teema: Esimene soojamaareis

Postitas:

Ei ole kunagi enne soojamaareisil käinud. Kuhu soovitaksite minna?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 19.09 09:18; 19.09 09:32;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Oleneb ju mis kuus. Igal poole maakeral ei saa sa “soojamaareisi” igas kuus.

+5
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Räägi enne:
1) mis su eelarve on?
2) kui kauaks ja millal sa plaanid minna?
3) kas tahad ainult sooja või on oluline kultuur, ajalugu, vaatamisväärsused?

+6
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Eelarve kuni 700 eurot. Plaan minna aprillis või mais. Lihtsalt tahaks puhata, päikest võtta ja ujuda, natuke vaatamisväärsusi.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 19.09 09:18; 19.09 09:32;
To report this post you need to login first.
Postitas:

700 eurot ühele või kahele? kas tahad paketti või organiseerid ise? kas tahad hotelli kõik hinnas või apartmenti, kus ise süüa teha ja vahel väljas söömas käia?

kui 700 eurot on kahele, ja sooviks reisipakett koos söökidega, siis ongi valikuks vist ainult Türgi mingi sooduspakkumisega. kusjuures ei pruugi aprillis-mais veel vesi väga soe olla.

+2
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Meie armastame hirmsasti Kreekat – huvitav, ilus, parasjagu eksootiline, samal ajal euroopalik teeninduskultuur, sõbralikud inimesed. 700-ga saab seal nädala ilusti hakkama, aga kliima poolest sobib juuni paremini kui aprill-mai, kui ujuda tahad.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mais on alati väga palju viimase hetke pakkumisi Türki. Kõik hinnas paketika nädalase on võimalik vabalt saada ca. 250 euroga. Aga kui kindlaid kuupäevi ette vaja teada ja odavalt, siis Bulgaarias. 700 euroga on võimalik minna Euroopas suht igalepoole ja lisaks põhja-Aafrikasse, kliimamõttes hea vast Kanaarid.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas see 700 eurot on koos kohapeal kulutamisega? Siis peale egiptuse-türgi midagi suurt ei ole vaadata. Nendes sihtkohtades tasuks kõik hinnas.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mais oleme käinud Maltal, Kreetal, Küprosel, Rhodosel, Hispanias alates Costa Bravast ja lõuna poole.
Ujumiseks võib olla mõnikord jahe, aga päikest on küllaga, ilmad kuumad (30*C) ja üsna odav ka.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 19.09 22:13; 05.10 17:19;
To report this post you need to login first.
Postitas:

No aprillis-mais küll Vahemeri veel ujuda ei kannata. Oleneb muidugi, kui külma vett kannatad

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Aprillis või mais ja kuni 700€ eest saab reisile küll. Kuna täpsemalt ei ole teemaalgataja täpsustanud, siis eeldusel, et 700€ on ainult reis ja kohapeal tehtavad lisakulutused ei ole sinna sisse arvestatud ning räägime paketireisidest, siis leiab ikka üht-teist.

Aprillis kõikidesse Euroopa riikidesse veel paketireise ei tehta, sest hooaeg pole alanud. Mais on juba paremad väljavaated. Kui sa tahad rannapuhkust, siis ma läheks pigem mais, sest aprillis võib küll ilmadega vedada, aga samas ei pruugi. Lisaks ei ole meri veel nii soe, et ujuda mõnus oleks. Kõige kindlama peale oleks muidugi minna hoopis sügisel, sest sept-okt algus on lootust saada suvisemat ilma ja soojemat merevett kui kevadel. Sügise algus on muidugi kõrghooaeg.
Aprillis on soe nt Egiptuses ja Kanaari saartel. Maikuust algavad reisid juba ka nt Kreeka saartele, Bulgaariasse, Portugali jne. Mul tuttavad käisid sellel aastal aprillis Küprosel, ütlesid, et siit minna oli ikka mõnus ja ringi sai käia lühikestes riietes, aga päris rannailma veel ei olnud.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 21.09 21:04; 04.10 21:31;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tenerife.
Soovitan ise reis kokku panna. Väljaspool koolivaheaega on lennuki piletid väga hea hinnaga, kui natsa otsida.

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tenerife.

Soovitan ise reis kokku panna. Väljaspool koolivaheaega on lennuki piletid väga hea hinnaga, kui natsa otsida.

Kui inimene läheb esimest korda, siis minu meelest on mõistlikum mitte hakata ise midagi “meisterdama”.

+3
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tenerife.

Soovitan ise reis kokku panna. Väljaspool koolivaheaega on lennuki piletid väga hea hinnaga, kui natsa otsida.

Kui inimene läheb esimest korda, siis minu meelest on mõistlikum mitte hakata ise midagi “meisterdama”.

Ilmselt paketikas tuleb odavam, kui minna hooajavälisel ajal, aga sellega pole küll nõus, et ise reisi orgunnimine mingi raketiteadus on. Lennupiletite ostmiseks ja majutuskoha broneerimiseks pole mingit eriharidust tarvis, tänapäeval on nii head otsingusüsteemid, et need teevad pool tööd ära. Kohaliku transpordi orgunnimine on ehk kõige keerukam, aga google aitab ka seal hädast välja.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ilmselt paketikas tuleb odavam, kui minna hooajavälisel ajal, aga sellega pole küll nõus, et ise reisi orgunnimine mingi raketiteadus on.

“Algajal” reisijal on siiski minu arust mugavam võtta paketikas, kus nii lend, majutus kui transfeer on organiseeritud ja vajadusel saab reisiesindaja kaudu abi küsida. Ausaltöeldes ei ole ka erilist hinnavahet, hotelli võib teatud juhtudel küll odavamalt saada, aga kui lend ja transfeer juurde osta, siis tegelikult ei ole olulist hinnavahet + mugavus ka maksab selle väikese võimaliku vahe kinni. Pakettide puhul on see ka, et enamasti on need otselennud ja hinnas on nii käsipagas kui äraantav pagas, odavlendude puhul on sageli hea hinnaga kaasas ainult käsipagas.

Mina ise olen käinud nii paketikatega kui omal käel ja ega reisi sisu osas ju erilist vahet polegi, kui just ei ole plaanis puhkuse ajal sihtpunktis erinevate hotellide vahel liikuda (nt erinevaid linnu külastada, mida osades sihtkohtades isegi paketid pakuvad). Ega see, kui paketikas võtta, ei tähenda, et peab mingitel giidituuridel osalema vms grupiga koos liikuma. Meie oleme paketikate puhul ka võtnud sihtkohas rendiauto ja sõitnud omal käel ringi. Nii palju kui mina olen reise vaadanud, siis tasub omal käel organiseerimine ära pigem siis kui on soov peatuda apartemendis mitte hotellis või kui soovitud sihtkohta on lennud ja majutus väga odavad (näiteks Gruusia, kuhu saab nädalase puhkusereisi ise organiseerides ikka väga soodsalt, aga paketid on sinna pigem krõbeda hinnaga nii palju kui mina olen näinud).

+2
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 21.09 21:04; 04.10 21:31;
To report this post you need to login first.
Postitas:

näiteks Gruusia, kuhu saab nädalase puhkusereisi ise organiseerides ikka väga soodsalt, aga paketid on sinna pigem krõbeda hinnaga nii palju kui mina olen näinud

Enamasti on Gruusia paketid ju kultuurireisid koos igapäevase giiditeenusega, need ei saagi odavad olla.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 19.09 22:13; 05.10 17:19;
To report this post you need to login first.
Näitan 16 postitust - vahemik 1 kuni 16 (kokku 16 )


Esileht Hobinurk Esimene soojamaareis