Esileht Hobinurk Esimene teema Eurovisioonist sel aastal?

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 308 )

Teema: Esimene teema Eurovisioonist sel aastal?

Postitas:
Kägu

Varasemalt on ikka olnud üle ühe neid teemasid..seekord mitte ühtegi. Ometi on seekord ju põhjust arutleda küll ja veel- meie lugu jõudis finaali või kas tõesti võidab Ukraina (no nende laul küll võidulaulu moodi pole, sel juhul on võit puhas poliitika). Minu arust on Rootsi jälle väga tugeva lauluga esindatud, seal on nii viis, kui sõnades mõte. Üldiselt oli sel aastal poolfinaalides päris palju tugevaid ballaade ja enamusel lauludel oli ka sisu. Seega on hämmastav, et edasi pääsesid Soome ja Poola ja veel nii mõnedki..

Mis te arvate, mitmendaks Stefan jääb? Minu arust esikümnesse tuleb ta küll ..vähemalt

+9
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

Ma imestasin ka, et ühtegi teemat pole. Ma tavaliselt väga sellesse Eurovisiooni teemasse ei süvene ja laulud tunduvad nii mõttetud, aga sel aastal on kuidagi teisiti. Lisaks meie enda väga lahedale loole meeldisid ka Rootsi ja Iiri lood (kahju, et viimane edasi ei pääsenud).

Finaalis on ilmselt kõik võimalik. Ka meie võit. Olen erinevatest portaalidest inimeste kommentaare  lugenud ja aru saanud, et nt ukrainlased vist hääletavad pea kõik Stefani poolt, kuna loo sõnum tundub neile hetkel täpselt kümnesse. Siis kõik armeenlased loomulikult, kuna ikkagi “oma poiss”. Nii et lootust on väga kõrgele kohale kindlasti.

+8
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Mind see koht ja võistlus väga ei huvitagi, aga Stefanist jäi küll väga hea mulje. Nii vaba ja loomulik nii suurel laval! Kui Padar/Benton välja arvata, siis nii mõnusa olekuga pole ükski meie laulja küll kunagi olnud.
Üllatas ka, et ta nii noor on, kuidagi tundus, et palju vanem, ammu juba pildil.

+21
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

Mis sel Poolal siis häda oli, et see nüüd edasi ei võinud pääseda? Laulu oli ju sisu küll ja veel ja mu arust ka ilus viis. Rootsi laul tundus mulle igav, aga samas on mitu korda nii olnud, et mulle pole meeldinud Rootsi lugu, mis saab kõrge koha. Nii et selle sõnumiga on ilmselt nii, et  inimestele lähevad korda erinevad teemad. Ja Soome laulul oli ju ka sõnum: mu naine on reetrulik hoor ja ma olen kurb. Mel oli eelmisel aastal ju sama sõnumiga laul. Ja miks ei ole Ukraina laul võidulaulu moodi? Etno+räpp, päris hästi esitatud- mu meelest võiks võita küll. Mis oli üllatav mulle, oli Serbia edasipääsemine. Aga ma muidugi ei tea, kas ta sai edasi napilt või oligi suur punktimagnet. Igal juhul oli küll eriline, mis ilmselt aitas kaasa, aga samas nt minu arust üsna jube meloodia mõttes ja sõnum oli ka kuidagi veider minu jaoks.

+11
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Mis sel Poolal siis häda oli, et see nüüd edasi ei võinud pääseda? Laulu oli ju sisu küll ja veel ja mu arust ka ilus viis.

Igav uina-muina. Selline laul, mille ajal minna kööki võileiba tegema

+5
-7
Please wait...

Postitas:
Kägu

Mis sel Poolal siis häda oli, et see nüüd edasi ei võinud pääseda? Laulu oli ju sisu küll ja veel ja mu arust ka ilus viis.

Igav uina-muina. Selline laul, mille ajal minna kööki võileiba tegema

No ma tegin Rootsi laulu ajal võileiba. Maitsed on erinevad lihtsalt. Ühe uinamuina on teise midagi hingele.

+3
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

No ma tegin Rootsi laulu ajal võileiba. Maitsed on erinevad lihtsalt. Ühe uinamuina on teise midagi hingele.

Nõus, aga ära siis küsi, mis tal häda oli 🙂

+1
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Kuulasin Reikopi kommentaare finalistide väljahõikamisel, jutt oli kihlveokontoritest ja fännide ennustustest.  Kontorid olevat pannud 100% täppi, ei ühtegi üllatust. Poola-Rootsi-Serbia olid kõigi arvates kindlad edasipääsejad, Poola lausa esimesena (või teisena) ja väga kindel.

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Mõtlesin teema teha, aga kuna selle tegemine on nii vaevaliseks muudetud ja rahvast eriti enam pk-s ei käi, siis ei viitsinud. Võit antakse kindlasti Ukrainale.

+3
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Mõtlesin teema teha, aga kuna selle tegemine on nii vaevaliseks muudetud ja rahvast eriti enam pk-s ei käi, siis ei viitsinud. Võit antakse kindlasti Ukrainale.

Loodetavasti siiski mitte. Laul oli küll hoogne ja rahvalik, aga mitte võitu väärt. Kui Ukraina võidab, siis kindlasti mitte laulu tõttu,  aga usun,  et n.ö haletsusvõitu ei taha nad ka ise.

+4
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

Tegelikult on Ukrainal päris suur šanss “ausalt” võita – arvestades suurt ukraina põgenike arvu Euroopas on neil ju kõikidel nüüd võimalus Ukraina poolt hääletada.  Välisriigis viibides hääletaksin tõenäoliselt ka ise Eesti poolt, nii et suur osa Ukraina häältest tuleb tõenäoliselt neilt endilt.

+15
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Loodetavasti siiski mitte. Laul oli küll hoogne ja rahvalik, aga mitte võitu väärt. Kui Ukraina võidab, siis kindlasti mitte laulu tõttu, aga usun, et n.ö haletsusvõitu ei taha nad ka ise.

ja mis teevad siis, kui saavad selle haletsusvõidu? Tulevad lavale ja annavad trofee teiseks jäänud artistile?

+7
-2
Please wait...

Postitas:
Kägu

Kas eesti lugu on paremaks togitud, enam nii kunagise rootsi loo sarnane ei tundu?

0
-3
Please wait...

Postitas:
Kägu

Ukrainal juba ju on üks nö haletsusvõit 🙂

+5
-10
Please wait...

Postitas:
Kägu

Loodetavasti siiski mitte. Laul oli küll hoogne ja rahvalik, aga mitte võitu väärt. Kui Ukraina võidab, siis kindlasti mitte laulu tõttu, aga usun, et n.ö haletsusvõitu ei taha nad ka ise.

Minu jaoks ei oleks see haletsusvõit, vaid selge sõnum, et me toetame teid.

+17
-2
Please wait...

Postitas:
Kägu

ja mis teevad siis, kui saavad selle haletsusvõidu? Tulevad lavale ja annavad trofee teiseks jäänud artistile?

Ei, muidugi mitte. Loomulikult võtavad nad võidu vastu ja rõõmustavad, ehkki alati jääb teadmine, et ilma sõjata poleks võitu tulnud.

+3
-3
Please wait...

Postitas:
Kägu

Ukrainal juba ju on üks nö haletsusvõit 🙂

Täpselt nii, ehkki selle aasta laul läheb peale laiemale sihtgrupile kui Džamala sõjalugu.

+2
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Minu jaoks ei oleks see haletsusvõit, vaid selge sõnum, et me toetame teid.

Toetada saame raha, varustuse, Ukraina sõjapagulaste aitamisega ning sanktsioonidega Venemaale.

Aga hääletades laulu poolt, mida tavaolukorras võitjaks ei valitaks, oleks sama, kui  spordivõistlusel riputada kuldmedal ukrainlase kaela tema tulemusest sõltumata.

+11
-6
Please wait...

Postitas:
Kägu

Ilmselgelt võidab Ukraina, kuigi pole kõige parem lugu. Pigem võiks panustada, et kes teiseks tuleb.

+5
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Toetada saame raha, varustuse, Ukraina sõjapagulaste aitamisega ning sanktsioonidega Venemaale. Aga hääletades laulu poolt, mida tavaolukorras võitjaks ei valitaks, oleks sama, kui  spordivõistlusel riputada kuldmedal ukrainlase kaela tema tulemusest sõltumata.

Sama oluline kui raha, on selge sõnum, et isegi kui me muidu aidata ei saa, oleme sinu kõrval ja sulle toeks.

+12
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

Ukraina võit ei oleks aus. Tegemist peaks olema ikka LAULUvõistlusega, mitte poliitilise solidaarsuse üritusega.

+6
-9
Please wait...

Postitas:
Kägu

Minu arust on hea enne, et Eesti punktid edastab Eurovisiooni võitja.

+3
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

Seal on ju ennegi poliitilisi võite olnud, pole  siis ka ime kui nüüdki.   Üldse tundub mulle, et see on nii poliitiline lauluvõistlus kui üldse olla saab. Hulk gay lauljaid on terav märk sellest.

Mulle isiklikult meeldis soome laul, aga see ilmselt jääb keskmiste hulka.

+9
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

Hulk gay lauljaid on terav märk sellest.

Millised siis täpsemalt geid on? Paistad kursis olevat.

Väike kahtlus on, et äkki ei võidagi Ukraina. Võib ka nii olla, et paljud arvavad, et nagunii Ukraina saab hääli ja ise helistavad ikka päris lemmiku poolt.
Poliitikat näitavad žüriide hääled

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Ukraina võit ei oleks aus. Tegemist peaks olema ikka LAULUvõistlusega, mitte poliitilise solidaarsuse üritusega.

Parima laulu valimine on nagunii subjektiivne, seda pole võimalik mõõta. Minul pole küll kahju, kui see õnnetu maa võidab. Ja kui võidab keegi teine, on ka ok. See pole ju tegelikult tähtis.

+5
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Ukraina võidu korral peaks siis järgmine aasta eurovisioon seal toimuma?! Kas juba selle pärast tundub see tark mõte Ukraina poolt (sõja toetuseks) hääletada, et võidaks?

+1
-7
Please wait...

Postitas:
Kägu

Paar riiki pakkus juba Ukraina asemel korraldamise abi, oli mõni päev tagasi selline pealkiri.

+2
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

(sõja toetuseks) hääletada

Sõja toetuseks?

+4
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Ukraina laulu ei valinud nad isegi esimeseks, vaid tegelik võitja diskvalfitseeriti, sest oli kunagi Krimmis esinenud. Sellegipoolest las võidab.

+4
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Mis haletsusvõit. See on meelsuse avaldamine. Kogu elu ongi Euroopas praegu poliitiline – nii sport, kunst kui muu elu. See on ainuvõimalik valik.

+10
-3
Please wait...

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 308 )

Esileht Hobinurk Esimene teema Eurovisioonist sel aastal?