Esileht Hobinurk Esimene teema Eurovisioonist sel aastal?

Näitan 30 postitust - vahemik 181 kuni 210 (kokku 308 )

Teema: Esimene teema Eurovisioonist sel aastal?

Postitas:
Kägu

Oleks võinud olla, et UK esimene ja Ukraina teine, tegelik võitja on ikkagi UK.

+4
-15
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Vähemalt Serbia õudukas ei võitnud.

+14
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Imetlen ukrainlaste vaprust, aga sellisel moel poolehoiu avaldamist ei pea ma teiste artistide suhtes õiglaseks. Siis oleks võinud selle lõppvõistluse üldse pidamata jätta ja ukrainlased kohe võitjaks kuulutada. Oleks suur raha kulutamata jäänud ja võinuks selle ukrainlastele annetada.

Kui õiglusest räägid, siis mõtle mis tingimustes ukrainlased praegu sellest üritusest osa võtavad? Tulevad pommide alt ja lähevad tagasi pommide alla. Kui lihtne oli teistel artistidel eurovisiooniks valmistuda. Miks peaks teised kadedad olema, et Ukraina võitis?  Nende riikides on kõik turvaline ja elu läheb priskelt edasi ka ilma võiduta.

+24
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Imetlen ukrainlaste vaprust, aga sellisel moel poolehoiu avaldamist ei pea ma teiste artistide suhtes õiglaseks. Siis oleks võinud selle lõppvõistluse üldse pidamata jätta ja ukrainlased kohe võitjaks kuulutada. Oleks suur raha kulutamata jäänud ja võinuks selle ukrainlastele annetada.

Ühinen. Toetuse avaldamiseks on peale keskpärase laulu võitjaks hääletamise ka muid võimalusi.

Stefani pärast on hea meel.  Sel aastal oli meil laul, mis häbi ei teinud.

+8
-10
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

Ei hakka sinuga vaidlema. Maitsed on erinevad. Eks homme saab lehest lugeda, kuidas terve Viljandi linn on leinas, et Eesti lugu eelviimaseks jäi ja kuidas meile ikka liiga tehti.

Sul ei olnud õigus.

+8
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

võitjal laulda ei lastagi lõpus?

0
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Imetlen ukrainlaste vaprust, aga sellisel moel poolehoiu avaldamist ei pea ma teiste artistide suhtes õiglaseks. Siis oleks võinud selle lõppvõistluse üldse pidamata jätta ja ukrainlased kohe võitjaks kuulutada. Oleks suur raha kulutamata jäänud ja võinuks selle ukrainlastele annetada.

Kui õiglusest räägid, siis mõtle mis tingimustes ukrainlased praegu sellest üritusest osa võtavad? Tulevad pommide alt ja lähevad tagasi pommide alla. Kui lihtne oli teistel artistidel eurovisiooniks valmistuda. Miks peaks teised kadedad olema, et Ukraina võitis? Nende riikides on kõik turvaline ja elu läheb priskelt edasi ka ilma võiduta.

See pole kadedus. Pigem pettumus, et võitja hääletatakse kahjutundest, mitte laulu pärast.

Aga nagu siin keegi kirjutas, siis hea seegi, et Serbia ei võitnud.

+6
-8
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Pettumus. Haledalt poliitiliseks muutunud see Eurovision.

Kõik võidu üle kurvastajad räägivad, nagu Ukrainal oleks mingi hirmkole lugu olnud. Mu arust täitsa hea lugu oli. Nt UK mulle ei meeldinud üldse, aga ses mõttes oli muidugi tore, et said hea koha, et neil on pikalt ikka halvasti läinud sel võistlusel. Ja teate, see Serbia õudusel on mingi imelik võlu täitsa olemas. Ma esimene kord vaatasin, et hullumaja puhvet, aga nüüd vaatasin, et täitsa huvitav. Võib-olla ma olen hilise öötunni tõttu muidugi juba väheke ogaraks läinud. Mu lemmikud jäid üldse kuskile keskele. Ja mis sel aastal oli tore, et me ikka finaali saime ja finaalis ka hääli täitsa hästi, muidu sageli oleme nukralt kuskil tabeli lõpus või poolfinaalis ainult olnud. Võib-olla läheb kunagi veel paremini. I hope…

+21
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Pettumus. Haledalt poliitiliseks muutunud see Eurovision.

Kõik võidu üle kurvastajad räägivad, nagu Ukrainal oleks mingi hirmkole lugu olnud. Mu arust täitsa hea lugu oli. Nt UK mulle ei meeldinud üldse, aga ses mõttes oli muidugi tore, et said hea koha, et neil on pikalt ikka halvasti läinud sel võistlusel. Ja teate, see Serbia õudusel on mingi imelik võlu täitsa olemas. Ma esimene kord vaatasin, et hullumaja puhvet, aga nüüd vaatasin, et täitsa huvitav. Võib-olla ma olen hilise öötunni tõttu muidugi juba väheke ogaraks läinud. Mu lemmikud jäid üldse kuskile keskele. Ja mis sel aastal oli tore, et me ikka finaali saime ja finaalis ka hääli täitsa hästi, muidu sageli oleme nukralt kuskil tabeli lõpus või poolfinaalis ainult olnud. Võib-olla läheb kunagi veel paremini. I hope…

Ma isegi ei mäleta UK lugu.

+11
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Eesti puhul on kogu aeg tunne, et me oleme justkui tähtsusetud, meid ei märgata. Et on mingi imelik väike riigike eikuskilt, mis mitte ühegi teise riigiga ei seostu ega tule eriti meelde. Olemegi kuskil isiskupäratult ja anonüümselt tabeli keskel.

+12
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kõik võidu üle kurvastajad räägivad, nagu Ukrainal oleks mingi hirmkole lugu olnud.

Hirmkole ei olnud, aga enam-vähem samal tasemel Rumeenia ja Moldovaga. Nende võitu ma poleks ka soovinud.

+6
-12
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kõik võidu üle kurvastajad räägivad, nagu Ukrainal oleks mingi hirmkole lugu olnud.

Hirmkole ei olnud, aga enam-vähem samal tasemel Rumeenia ja Moldovaga. Nende võitu ma poleks ka soovinud.

Prantsusmaa laul oli kah samast seeriast, see jäi eelviimaseks.

+4
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kõik võidu üle kurvastajad räägivad, nagu Ukrainal oleks mingi hirmkole lugu olnud.

Hirmkole ei olnud, aga enam-vähem samal tasemel Rumeenia ja Moldovaga. Nende võitu ma poleks ka soovinud.

Rahvas valib ja enamus on rääkinud, meeldib või mitte.

+10
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mitmendaks sommide äge esinemine jäi?

+3
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kõik võidu üle kurvastajad räägivad, nagu Ukrainal oleks mingi hirmkole lugu olnud.

Hirmkole ei olnud, aga enam-vähem samal tasemel Rumeenia ja Moldovaga. Nende võitu ma poleks ka soovinud.

Rahvas valib ja enamus on rääkinud, meeldib või mitte.

Jah, seekord valiti kahjuks nii.

+4
-7
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Hirmkole ei olnud, aga enam-vähem samal tasemel Rumeenia ja Moldovaga. Nende võitu ma poleks ka soovinud.

Selle kandi muusika on meile lihtsalt võõras.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kõik võidu üle kurvastajad räägivad, nagu Ukrainal oleks mingi hirmkole lugu olnud.

Hirmkole ei olnud, aga enam-vähem samal tasemel Rumeenia ja Moldovaga. Nende võitu ma poleks ka soovinud.

Rahvas valib ja enamus on rääkinud, meeldib või mitte.

Jah, seekord valiti kahjuks nii.

Väike asi, mille üle põdeda.

+6
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Olemegi kuskil isiskupäratult ja anonüümselt tabeli keskel.

Parem ikka tabeli keskel kui lõpus või üldse finaalist väljas.

+18
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Tegelikult sai Eesti ausalt oma keskmise koha, sest sõbrapunkte ei saanud kuskilt.

+15
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kui ainult televaatajate hääled loeks, siis me oleks vist 2. kohal.

Televaatajate häältega olime 10. kohal https://eurovisionworld.com/eurovision/2022

+11
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kummaline, et Saksamaa jäi viimaseks. Täitsa hea laul oli. Soomlastele oleks ka kõrgemat kohta pakkunud (ehkki  ise ma nende poolt ei hääletanud).

+10
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kes kurat siin nimetab Moldova laulu palaganiks, kui see oli tõesti ainus sügavamõtteline ja poliitilise sisuga laul?

Ukraina võit oli muidugi hale. Eurovisioon on alati olnud poliitiline, aga seekord oleks sellest pidanud piisama, et Venemaa ja Valgevene ei osalenud. Laul oli ok, aga top-7 vääriline, mitte esikoha. Ärgem unustagem, et alles hiljuti ju Ukraina hääletati seal toimuva sõja tõttu võitjaks, too Jamala laul oli küll meistriteos ja hääletasin selle poolt ka ise, aga see tänane…

+11
-11
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

Hulk gay lauljaid on terav märk sellest.

Millised siis täpsemalt geid on? Paistad kursis olevat.

Väike kahtlus on, et äkki ei võidagi Ukraina. Võib ka nii olla, et paljud arvavad, et nagunii Ukraina saab hääli ja ise helistavad ikka päris lemmiku poolt.

Poliitikat näitavad žüriide hääled

sa ise peale vaadates tõesti aru ei saa? Pole vaja olla raketiteadlane ju.

Poliitikat näitavad vastupidi rahva hääled.

+2
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mika on muide 38 ja näeb ka megahea välja.

Missugune Mika?

Ee… üks saatejuhtidest ja kuulus laulja

Ta näeb täiesti eakohaselt välja. 38 ongi ju veel noor mis noor.

Mitmed 48-aastased naevad samasugused välja.

 

+7
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Pane guuglisse 38 year old man ja saad tõesti eakohase välimusega mehi

Miks seda guugeldama peaks?

Vaata ümberringi.

Meie punktiandja on 41. Ei näe Mikast vanem välja

Tood näiteks staare, aga tavainimesi mitte. Keskmine naine ja mees ei näe välja nagu staarid.

Kle jäta nyyd oma jahumine.

Mina pole näiteks staar. Normaalne tundmatu keskmine inimene, tööl käimisega end tõesti ei kuluta ja põhielukoht vahemere ääres, vbl kliima tuleb kasuks, aga ma 50 ja nagu miskit kortsu ega loppis nägu pole veel.

38 olin täiesti tütarlaps veel.

Tegelikult ikka vormis keha on see, mis selle “noore” mulje jätab, olge ausad.

 

+4
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ja siis?

Pole eriti keeruline hea välja näha selles vanuses?

Samas ei saa ka öelda, et kõik inimesed vanuses 21-23 näeksid välja nii head kui kõik Måneskini liikmed.

Eurolavale saavadki valitud. Tegemist on artistidega ja veel nii noortega. Vaieldamatult on tegu bändi kõige atraktiivsema liikmega.

Kus see atraktiivsus ometi on?

Oluliselt kustunum välimuselt kui 23a keskmiselt.

 

+3
-6
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Huvitav, kuidas  ukrainlased laevas ja uutes kodudes ka kaasa elasid. Neil vist enamasti kõnekaardid moblades?

+1
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Meeldiv on üle mitme aasta näha, et ei olegi mingeid veidrikke laval

Kas see sulgkleidiga meesterahvas oli kuidagi tavapärase välimusega? Sinu tolerantsusaste on lihtsalt aastatega muutunud.

Mulle jäi küll poolfinaalis kõrva, et tegu oli NAISTErahvaga.

0
-7
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Imetlen ukrainlaste vaprust, aga sellisel moel poolehoiu avaldamist ei pea ma teiste artistide suhtes õiglaseks.

Sa ajad juba samasugust jama nagu tennisistid. Saage aru, hetkel polegi Euroopas elu õiglane, sest Ukrainas on sõda.

+11
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mulle jäi küll poolfinaalis kõrva, et tegu oli NAISTErahvaga.

Valesti jäi siis, Sheldon Riley on mees.

+6
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 181 kuni 210 (kokku 308 )


Esileht Hobinurk Esimene teema Eurovisioonist sel aastal?