Esileht Hobinurk Esimene teema Eurovisioonist sel aastal?

Näitan 30 postitust - vahemik 211 kuni 240 (kokku 308 )

Teema: Esimene teema Eurovisioonist sel aastal?

Postitas:
Kägu

Mina pole näiteks staar. Normaalne tundmatu keskmine inimene, tööl käimisega end tõesti ei kuluta ja põhielukoht vahemere ääres, vbl kliima tuleb kasuks, aga ma 50 ja nagu miskit kortsu ega loppis nägu pole veel.

Vahemere äärsed elanikud näevad just kehvemad välja kui Põhjamaalased, päike kahjustab nahka. 50 aastased itallased ja hispaanlased näevad ikka hullemad välja kui meie omad.

+8
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Miks osade riikide punkte see Eurovisioni boss Österdahl edastab?

Minu poolest oleks ta võinud kõik punktid ise anda. See naeratus! Ma sulasin mööda diivanit laiali.

+12
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Üle mitme aasta päris äge saade oli!

Mulle tavaliselt meeldib 1-3 lugu, siis on punt suvalisi, mis otseselt ei häiri, aga ei meeldi ka, ja siis suurem osa on koledad/mõttetud/tühised/tüütud. Sel aastal aga meeldisid mulle peaaegu pooled lood! Isegi kui muusikaliselt polnud minu maitse, siis oli enamik laule kuidagi… huvitavad, stiilsed, mõttega. Tühist eurotümpsu oli väga vähe. Üldse ei meeldinud Hispaania (kuigi mu 9-aastane naeris hüsteeriliselt selle “hüpnootilise kanni” koha peal), Prantsusmaa, Rumeenia, Austraalia. Lemmikud olid Holland, Rootsi, Kreeka, Portugal, Šveits.

Saatejuhid, eriti see Mika, meeldisid ka väga. Vahešõud olid samuti toredad. Ukraina võit ka ei häirinud – laul sobis sõjakonteksti nagu rusikas silmaauku ja kuna eurovisioon on alati olnud kui mitte päris poliitiline, siis ikkagi ka meelsuse, suhtumise näitamise koht, siis andiski Ukraina võit just rahva häältega väga ühtse ja tugeva sõnumi: me oleme teiega.

+20
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Tegelikult sai Eesti ausalt oma keskmise koha, sest sõbrapunkte ei saanud kuskilt.

Armeenia andis 12????

+14
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ukraina laul küll poleks võitnud tavaolukorras. Üldse hakkab vaikselt see ülemaailmne ja ka meie  Ukraina poputamine  üle viskama. Veerandis maailma riikides on sõda või katastroofid, ei mingit pidevat soigumist mitu kuud sellel teemal  ja ei mingeid ülemaailmseid sanktsioone ühe sõjapoole suhtes.

Kahju, et Rootsi ei võitnud. Mulle meeldis see sisu ja ka esitus oli lihtne ning kaunis.

 

+5
-32
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

oi jummel, moldova

Mulle just Moldova väga meeldis.

+12
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ukraina puhul pole haletsus vaid imetlus. Sellisel ajal ei ole minul küll kahju, kui nad võidaks. Sina lödises mugavalt diivanil ja kiunud, nemad võitlevad.

Selline kommentaar küll Ukraina laulu sümpaatsemaks ei tee.

+4
-9
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Huvitav, kuidas ukrainlased laevas ja uutes kodudes ka kaasa elasid. Neil vist enamasti kõnekaardid moblades?

Laevas ja majutuskohtades on telerivaatamise võimaus olemas,  paljudel kodudes samuti. Ja  eesti kõnekaarti kasutades sai väga hästi Ukraina laulu poolt hääletada:)

+11
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

oi jummel, moldova

Mulle just Moldova väga meeldis.

Mulle ka Moldova meeldis ja ilmselt veel paljudele, kuna rahva hääled lennutasid nad kõrgele.

+9
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mulle väga meeldisid Ukraina, Moldova ja Serbia. Mulle vist läheb see friiklus peale. Rootsi soig oli väga igav ja tegelikult meie Stefan oli samuti igav. Nii laul, lavaline esinemine kui outfit. Stefani riietus oli selline, et sellisena käivad 50-aastased eestlased toidupoes leiba ja piima ostmas. Minu arvamus lihtsalt.

+7
-10
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Eesti puhul on kogu aeg tunne, et me oleme justkui tähtsusetud, meid ei märgata. Et on mingi imelik väike riigike eikuskilt, mis mitte ühegi teise riigiga ei seostu ega tule eriti meelde.

Estonia nimega meenub mujal maailmas inimestele kas laevakatastroof või kõlab see nagu mingi Romania, Moldavia. Viimane aeg meie riigi ingliskeelne nimi Estland tagasi võtta, nagu see kunagi oli ja nagu see on praegugi kõigis germaani keeltes peale inglise keele. Oleks kohe selge, kuhu kuulume.

+2
-10
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma isegi ei mäleta UK lugu.

Kuidas ometi, metsjeesus, sõnad “Mees, ma olen kosmoses!”

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Poliitikat näitavad vastupidi rahva hääled

Ei ole nõus. Politiika, see on strateegiline otsus, kui žüriil oleks enne häälwtamist teada, et esimese koha saab Ukraina ja ülejäänud jagatakse.
Rahvas hääletab südamest ja mina seda poliitikaks ei nimeta. See on täesti loomulik, et muusika tajumist mõjutavad emotsioonid, tuttavlikkus, teadmised. Aga kui lugu oleks täielik kräpp olnud, oleks ta jäänud teiseks.

+14
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ärgem unustagem, et alles hiljuti ju Ukraina hääletati seal toimuva sõja tõttu võitjaks, too Jamala laul oli küll meistriteos ja hääletasin selle poolt ka ise, aga see tänane…

Ah nii, sina võisid eelmisel korral hääletada Ukraina poolt (mis oli ilmselgelt kirjutatud eesmärgiag rõhuda poliitilisele olukorrale ja sellega seoses krediiti koguda), aga meie täna meeldinud Ukraina loole ei võinud?

+11
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Stefani riietus oli selline, et sellisena käivad 50-aastased eestlased toidupoes leiba ja piima ostmas.

Mina olen 50 aastane ja ei paneks raha eestki sellist kostüümi selga. Pole ka näinud, et mõni tuttav nii riides käiks. Sul on 50 aastastest mingi imelik ettekujutus. Meenutad mu poega, kellel kästi klaverikontserdiks triiksärk selga panna ja tema ütles, et ta näeb välja nagu 50 aastane onu Heino, kes tuli õllepoodi, aga eksis uksega.

+11
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Armeenia lauljal oli naljakas kostüüm, mille olevat teinud Versace isiklikult.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Üldse hakkab vaikselt see ülemaailmne ja ka meie Ukraina poputamine üle viskama. Veerandis maailma riikides on sõda või katastroofid, ei mingit pidevat soigumist mitu kuud sellel teemal ja ei mingeid ülemaailmseid sanktsioone ühe sõjapoole suhtes.

Sulle pole ikka kohale jõudnud, et Ukraina sõja tulemustest sõltub, kas sama toimub 2 aasta pärast Eestis või mitte? Kuidas saab selle perspektiivi juures miski Ukraina suhtes toetava ette võtmine “hakata üle viskama”??? Kui venelased Eestit vallutama tuleks, siis sul ka viskaks üle, kui maailma riigid oma asju rahulikult edasi ei ajaks, vaid Eestile solidaarsust ja tuge kõikvõimalikel viisidel pakuks? Issand kui lolle on olemas, ausalt.

+29
-4
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

Ma isegi ei mäleta UK lugu.

Metsjeesuke väänles ja viiksus space, space

+4
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Tegelikult sai Eesti ausalt oma keskmise koha, sest sõbrapunkte ei saanud kuskilt. Armeenia andis 12????

Ja Ukrainalt NULL

+3
-8
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Tegelikult sai Eesti ausalt oma keskmise koha, sest sõbrapunkte ei saanud kuskilt. Armeenia andis 12????

Ja Ukrainalt NULL

Ukrainas käib sõda, ei nemad jõua kõiki teisi toetada:)

+9
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kummaline, et Saksamaa jäi viimaseks.

Saksamaal lähebki enamasti kehvasti, võitis ainult masuajal kui oli vaja rikast riiki järgmiseks korraldajaks saada https://et.wikipedia.org/wiki/Saksamaa_Eurovisiooni_lauluv%C3%B5istlusel

+4
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Tegelikult sai Eesti ausalt oma keskmise koha, sest sõbrapunkte ei saanud kuskilt. Armeenia andis 12????

Ja Ukrainalt NULL

Mis mõttes null? Ukraina televaatajad andsid 5 punkti (Armeenia 12 tuli ka televaatajatelt).

+11
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma ei saa aru inimestest, kelle arvates tuleb mingeid sõbra ja naabri punkte jagada. Ma saadan oma hääle ikka laulu järgi, mis mulle meeldib. Tänavu on Ukraina suur erand, kellele oleks ka mina andnud hääle, kui oleks viitsinud hääletada. Natuke nõme pralletada, kui ühes Euroopa riigis käivad tapatalgud. Olgu võit väike palsam nende hingele. Nad ei saa nagunii järgmist eurovisiooni korraldada ja seda teeb keegi teine riik.

+15
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

tööl käimisega end tõesti ei kuluta

Mina tunnen ennast pigem kasutu ja mõttetuna, kui midagi ei tee. Suurem osa väga rikkaid inimesi käib tööl, sest soovivad midagi maailmas muuta. Minu jaoks on tööd enda kulutamiseks nimetamine ikka väga imelik ellusuhtumine, niisama vedeledes inimene mandub. Kulutamisest võib siis rääkida, kui pead tegema mingit mõttetut endale mittesobivat tööd raha pärast, aga sobiv töö ja tegevus on küll elus väga olulisel kohal ja hoiab kaua noorena. Kui ma vaatan vanu inimesi, siis näiteks minu ämm on täiesti mandunud tädi, kes lõpetas ka töölkäimise 40+ vanuses, samas ülikoolis on 80+ professoreid, kes on väga terased ja nooruslikud.

+7
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ukraina laulu puhul tasub kindlasti ära vaadata ka loo juurde käiv video. Laul on võitu väärt ja kõik teised laulud tunduvad soigumised tühiste suhtedraamade ümber.

+12
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ukraina laul küll poleks võitnud tavaolukorras. Üldse hakkab vaikselt see ülemaailmne ja ka meie Ukraina poputamine üle viskama. Veerandis maailma riikides on sõda või katastroofid, ei mingit pidevat soigumist mitu kuud sellel teemal ja ei mingeid ülemaailmseid sanktsioone ühe sõjapoole suhtes.

Samad mõtted. Eurovisiooni võidu Ukrainale kinkimine oli nii üle võlli, kui üldse olla sai. Lihtsalt masendav silmakirjalikkus.

Ja see, et Venemaa osaleda ei saanud on ka pisut veider, sest Iisrael ju saab, hoolimata milliseid koledusi see riik Palestiinas korda saadab. Kurb, et inimestel ja inimestel tehakse vahet ja enam ei viitsita oma rassistlikkust isegi varjata.

 

 

+5
-27
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

Ukraina laulu puhul tasub kindlasti ära vaadata ka loo juurde käiv video. Laul on võitu väärt ja kõik teised laulud tunduvad soigumised tühiste suhtedraamade ümber.

Ukraina laulu võiduga olen igati päri, küll aga mitte sellega, et kõik teised tunduvad soigumistena tühiste suhtedraamade ümber. Meie laul küll selline soigumine polnud ja suhetest polnud seal ka sõnagi.

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Portugalil oli hea laul.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Portugalil oli hea laul.

seda ma ei mäleta üldse.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Seekord kirjutatakse meil vähemalt Stefan saavutas, mitte S.. jäi 13.ks

+7
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 211 kuni 240 (kokku 308 )


Esileht Hobinurk Esimene teema Eurovisioonist sel aastal?