Esileht Veebikonstaabel Esimene väärtegu.

Näitan 6 postitust - vahemik 1 kuni 6 (kokku 6 )

Teema: Esimene väärtegu.

Postitas:
Kägu

Tere!Kui on toime pandud (siis esimest korda)väärtegu(poest näppamine ) ja kohale tuli ka politsei ja nüüd oodatakse siis vastust,et mis karistus tuleb…aga küsimus oleks,kas teatatakse sellest ka töökohta?

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

RE: Esimene väärtegu.

Miks peaks keegi sellest töökohta teatama? Ära varasta siis ei pea närvitsema seepärast!

Please wait...
Postitas:
Kägu

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Miks peaks keegi sellest töökohta teatama? Ära varasta siis ei pea närvitsema seepärast![/tsitaat]Kuna endal kogemused puuduvad,sellest ka teadmatus ja seepärast Anderolt ka küsingi.Aga närvitsen natuke ikka kuna tegu minu lähedasega ja tegi siis sellise teo(mida loomulikult kahetseb ja saab kindlasti oma peapesu ka kätte).

Please wait...
Postitas:
Kägu

Tööle ei hakka keegi helistama, politseil muudki teha kui turulaata pidada. Samas Eesti on väike, väärtegu pole mingi salastatud andmekaitsega kaitstud patt, seega internet annab infot kui keegi otsib aga ma ei saa aru mida sa siis põed?
Mul oleks sellistest tuttavatest suht suva, meenub see reklaam mis bussides jookseb… Õnneks pole au selliseid inimesi ka tunda.

Please wait...
Postitas:
Kägu

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Tööle ei hakka keegi helistama, politseil muudki teha kui turulaata pidada. Samas Eesti on väike, väärtegu pole mingi salastatud andmekaitsega kaitstud patt, seega internet annab infot kui keegi otsib aga ma ei saa aru mida sa siis põed?
Mul oleks sellistest tuttavatest suht suva, meenub see reklaam mis bussides jookseb… Õnneks pole au selliseid inimesi ka tunda.[/tsitaat]Äärmiselt tore,et kõik teie tuttavad on seadusekuulekad.Aga kust siis on pärit teadmine mida politsei teeb või ei tee? A ja ise autoga liigeldes ei tea ma mis reklaam bussides jookseb…

Please wait...
Postitas:
Kägu

Selleks pole vaja pätiks hakata, et teada saada mida politsei teeb või ei tee aga kui soov lähemalt teada saada, siis kirjuta mõne vangiga, saad ehk targemaks ja uusi toredaid sõpru ka!

Please wait...
Näitan 6 postitust - vahemik 1 kuni 6 (kokku 6 )

Esileht Veebikonstaabel Esimene väärtegu.

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.