Esileht Beebi ja mitmikud esimene vannitamine

Näitan 6 postitust - vahemik 1 kuni 6 (kokku 6 )

Teema: esimene vannitamine

Postitas:

Kas kohe koju jõudes esimesel päeval? Kuidas naba hoida?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Meile soovitati teisest päevast alates, sest muidu on äkki liiga palju uusi emotsioone.
Naba kuidagi eriliselt hoidma ei pea, lihtsalt pärast tuleb korralikult puhastada-kuivatada, aga seda peab niikuinii igal õhtul tegema.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina pean häbiga tunnistama, et pole ühtegi oma kolmest lapsest vannitanud enne kui nad vähemalt nädal aega vanad on. Laps sünnib lootevõiga kaetuna. Pole mõtet seda liiga vara maha nühkida.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sama nagu eelmisel vastajal. Kolm last ja olen neid vannitanud nädal-kaks peale sündi, et mitte kasulikku lootevõiet nahalt maha pesta. Ka edaspidi olen kõiki vannitanud kord nädalas ilma seebita kuni hakkasid ise maailma avastama/ringi liikuma ning said päriselt mullaseks, liivaseks ja mustaks.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu laps sai ka esimese vanni alles 2-nädalaselt. Me saime siis alles haiglast koju ja seal teda vannitama ei hakanud. Esimese nädala oli ta ka tilguti all, poleks saanudki. Mitte midagi sellest ei juhtunud, laps kuidagi mustaks ei läinud 😀 niiskete lappidega muidugi puhastasin teda igapäevaselt, aga vannitada polegi minu arust enne paari nädalat suurt vajadust. Pesuvahendeid hakkasin kasutama vast nii 1,5-aastasel lapsel. Seda ka rohkem vannivahu eesmärgil. Tegelikult liguneb vees enamvähem kõik puhtaks, käsi peseb nüüd kahepoolesena õuest tulles ikka seebiga. 😀

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Vannitasime ka nädala pärast esimest korda.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 6 postitust - vahemik 1 kuni 6 (kokku 6 )


Esileht Beebi ja mitmikud esimene vannitamine