Esileht Pereelu ja suhted Esimesed kohtingud

Näitan 4 postitust - vahemik 61 kuni 64 (kokku 64 )

Teema: Esimesed kohtingud

Postitas:
Kägu

Mul on tunne, et füüsilsieks ikka mingil kujul peaks minema teisel kolmandal deidil-puudutused, suudlused(ei räägi sexist)

Ma tean juhtumit, kus mees käis naisega 10 korda restos,jalutamas, spas ja kordagi ei puutunud ja võttis lõpuks julguse kokku ja proovis suudelda ja sai tõrjumise ja sealt see kohtingisaaga lõppes.

Seega kui seda näidet võtta, siis meeletult üksteist platooniliselt tundma õppida tundub ka suht mõttetu. Vb ei tea naine isegi kuidas ta mehe puudutustele regeerib, kuni mees seda pole teinud. Ehk siis 3-ndaks deidiks minu puhul peaks olema mingi füüiline asi toimunud(tormilsied kallistused, käest kinnihoidmised, vb ka suudlus, kuigi see päris intiimne juba)

Kas mees siis ei osanud naise kehakeele tõlgendada, et suudlema hakkas ja läbi kukkus? Olles ise naine pole mõeldav, et asetan oma keha meeldivast mehest mitu meetrit kaugemale ja siis see mees tuleb topib oma keele mulle kurku. Igaühel on isiklik tsoon. Kui naine ei lähene mehele isiklikku tsooni, pole mõtet suudlema hakata.

Just! Et kas see mees luges neid deite? – et nii, mitmes nüüd juba on ja nüüd on suudlemise aeg ja hakkas pihta. Ikka päris jube. Mul on olnud terve elu nii, et on tekkinud inimesega keemia ja tõmme ja suht võimatu on olnud eemale hoida. Mitte et esimesel korral seksiks aga lihtsalt  – pole olnud vaja kalkuleerida, et mitmes deit ja mida nüüd etikett teha käsib.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Teinekord mul on tekkinud see suur tõmme küll, aga kui mõistusega saan aru, et see kaaslane on tegelikult igati vale valik, siis mina ka ei lähene ega luba endale läheneda. Koos võime käia ja muljetada, aga see on siis ka kõik ja kes pole sellega nõus olnud, siis sellega pole rohkem kohtunud. Vahel olen kohtunud ka mõnega, kellest on kohe näha, et mõtleb kellestki teisest ja tahab kedagi teist. Sel juhul pole samuti füüsiliseks läinud ja olen mingil ajal kohtamise üldse ära lõpetanud. Üldjuhul olen ikka vähemalt mõned korrad käinud kohtamas, et kindel olla oma otsuses.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mul on tunne, et füüsilsieks ikka mingil kujul peaks minema teisel kolmandal deidil-puudutused, suudlused(ei räägi sexist)

Ma tean juhtumit, kus mees käis naisega 10 korda restos,jalutamas, spas ja kordagi ei puutunud ja võttis lõpuks julguse kokku ja proovis suudelda ja sai tõrjumise ja sealt see kohtingisaaga lõppes.

Seega kui seda näidet võtta, siis meeletult üksteist platooniliselt tundma õppida tundub ka suht mõttetu. Vb ei tea naine isegi kuidas ta mehe puudutustele regeerib, kuni mees seda pole teinud. Ehk siis 3-ndaks deidiks minu puhul peaks olema mingi füüiline asi toimunud(tormilsied kallistused, käest kinnihoidmised, vb ka suudlus, kuigi see päris intiimne juba)

Kas mees siis ei osanud naise kehakeele tõlgendada, et suudlema hakkas ja läbi kukkus? Olles ise naine pole mõeldav, et asetan oma keha meeldivast mehest mitu meetrit kaugemale ja siis see mees tuleb topib oma keele mulle kurku. Igaühel on isiklik tsoon. Kui naine ei lähene mehele isiklikku tsooni, pole mõtet suudlema hakata.

Just! Et kas see mees luges neid deite? – et nii, mitmes nüüd juba on ja nüüd on suudlemise aeg ja hakkas pihta. Ikka päris jube. Mul on olnud terve elu nii, et on tekkinud inimesega keemia ja tõmme ja suht võimatu on olnud eemale hoida. Mitte et esimesel korral seksiks aga lihtsalt – pole olnud vaja kalkuleerida, et mitmes deit ja mida nüüd etikett teha käsib.

Jube on hoopis see, et ei suudeta ennast kellestki eemale hoida ja nimetatakse seda veel keemiaks.

+3
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mul on tunne, et füüsilsieks ikka mingil kujul peaks minema teisel kolmandal deidil-puudutused, suudlused(ei räägi sexist)

Ma tean juhtumit, kus mees käis naisega 10 korda restos,jalutamas, spas ja kordagi ei puutunud ja võttis lõpuks julguse kokku ja proovis suudelda ja sai tõrjumise ja sealt see kohtingisaaga lõppes.

Seega kui seda näidet võtta, siis meeletult üksteist platooniliselt tundma õppida tundub ka suht mõttetu. Vb ei tea naine isegi kuidas ta mehe puudutustele regeerib, kuni mees seda pole teinud. Ehk siis 3-ndaks deidiks minu puhul peaks olema mingi füüiline asi toimunud(tormilsied kallistused, käest kinnihoidmised, vb ka suudlus, kuigi see päris intiimne juba)

Kas mees siis ei osanud naise kehakeele tõlgendada, et suudlema hakkas ja läbi kukkus? Olles ise naine pole mõeldav, et asetan oma keha meeldivast mehest mitu meetrit kaugemale ja siis see mees tuleb topib oma keele mulle kurku. Igaühel on isiklik tsoon. Kui naine ei lähene mehele isiklikku tsooni, pole mõtet suudlema hakata.

Just! Et kas see mees luges neid deite? – et nii, mitmes nüüd juba on ja nüüd on suudlemise aeg ja hakkas pihta. Ikka päris jube. Mul on olnud terve elu nii, et on tekkinud inimesega keemia ja tõmme ja suht võimatu on olnud eemale hoida. Mitte et esimesel korral seksiks aga lihtsalt – pole olnud vaja kalkuleerida, et mitmes deit ja mida nüüd etikett teha käsib.

Mis mõttes hakkab deidil pihta suudlemine, ja miks see jube peaks olema? Täiesti loomulik jätk, kui soovitakse enda ellu leida kedagi ja tahetakse suhet selle inimesega, siis ühel hetkel minnakse ka intiimseks. Pole mingit tungi minna välja deidile inimesega, kes endale ei meeldi ja kellega suudlemine tekitab vastikust.

+3
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 4 postitust - vahemik 61 kuni 64 (kokku 64 )


Esileht Pereelu ja suhted Esimesed kohtingud