Esileht Beebi ja mitmikud esimeseks sünnipäevaks

Näitan 11 postitust - vahemik 1 kuni 11 (kokku 11 )

Teema: esimeseks sünnipäevaks

Postitas:

mida kinkida pojale esimeseks sünnipäevaks ?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

kui praktilisuse suhtes siis kas jalanõud või toidunõud kuna ta kõnnib ise ja ka sööb ise…aga kui mingit mänguasja siis vaata oma pilguga mis teda arendaks või nii. võite ka minna fotograafi juurde ja lasta pildid teha.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

kus neid höljuvaid loomi müüakse ? 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kasutaks ja teemat ja lisaks, et mänguasju ei sooviks absoluutselt, sest esimesest lapsest on neid küll ja rohkem;) Ootaks ka häid ideid ja soovitusi.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 28.02 16:13; 28.02 16:16; 28.02 16:23;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kasutaks ja teemat ja lisaks, et mänguasju ei sooviks absoluutselt, sest esimesest lapsest on neid küll ja rohkem;) Ootaks ka häid ideid ja soovitusi.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 28.02 16:13; 28.02 16:16; 28.02 16:23;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kasutaks teemat ja lisaks veel, et mänguasju ei sooviks absoluutselt, sest esimesest lapsest neid küll ja ega poiss ei mängi ka eriti nendega. Ootaks ka häid ideid ja soovitusi.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 28.02 16:13; 28.02 16:16; 28.02 16:23;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma ei teagi, kas hakkan midagi spetsiaalselt kinkima, sest nii kui nii on pidevalt midagi vaja. Praegu olen mõelnud, et käime perega fotostuudios ja sünnipäeva peame paarisaja km kaugusel elavate vanavanemate juures.

Minu \”pidevalt on midagi vaja\” nimekiri: pildiraamat, häältega raamat, CD plaat muusika või muinasjutuga. Näpuvärvid. Pealeistutav mänguasi. Ujumise või mõne beebikooli tunni kuutasu. Algavaks suveks: täispuhutav bassein, liivakast, liivakasti mänguasjade komplekt. Rõdule väike telk, kuhu sättida lapse mängunurk. Jalgrattale lapse iste ja kiiver. Jne.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Me kinkisime oma aastasele küll tütrele aga siiski kiikhobuse puidust,nüüd tütar kaheksane,vahelisegi kiigub aga rohkem sisutuselement nüüd:)

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Nii minul lapsepõlves kui ka nüüd oma lastega on esimene sünnipäev olnud tähtis ning kingitus ka selline, mis on selline, mida saaks alles hoida. Järgmine oluline sünnipäev-verstapost on minu arvates alles 50. Aga esimene on ikkagi esimene. Kuidas saab mitte midagi kinkida? Kasvõi midagi sümboolset mälestuseks. Meie kinkisime tõukeauto.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

tegin suure maasika-vahukoore tordi (no suvel maasikahooajal muidugi..) ja lasime lapse siis lihtsalt sinna \”kallale\” ja ise filmisime. kuna talle maasikad tohutult maitsevad aga enne aastaseks saamist ei soovitata, siis nüüd sai täiega möllata ja vahva video saime siis mälestuseks:) Suure mänguauto sai ka aga no ega mingist asjast (eriti veel riietusesemest) siis ju ikka midagi erilist arvata oska mumeelest veel

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu laps sai pisikese raamatu ja pisikese pehme lamba. Kingituse tegin nii, et oleks pisike, laps saaks ise paki lahti ja asjad paki sees oleks lapsele käekohased.
Lapsel kõik asjad olemas niikuiniigi, ei näinud mõtet hakata sünnipäevaks midagi suurt kinkima.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 11 postitust - vahemik 1 kuni 11 (kokku 11 )


Esileht Beebi ja mitmikud esimeseks sünnipäevaks

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.