Esileht Lapse ootamine Esimesele uh-le mees kaasa?

Näitan 8 postitust - vahemik 1 kuni 8 (kokku 8 )

Teema: Esimesele uh-le mees kaasa?

Postitas:

Lähen ennast järgmisel nädalal ämmaemanda juurde rasedusega arvele võtma. Kas mees võiks ka kaasa tulla vaatama või kuidas teie olete teinud?

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ikka oli kaasas.UH oli küll vaginaalne, aga mu mees on mind sealt ennegi näinud. See moment oli nii oluline meile mõlemale, eriti kuna 5 kuud enne praegust rasedust oli üks rasedus enne arvele jõudmist katkenud. Ei kujuta ette, et oleksin mehe sellest tuksuva südame emotsioonist ilma jätnud.

+1
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina olin rasedusega arvel TÜ Kliinikumis ja mees käis absoluutselt igal visiidil ja ultrahelil kaasas, ei näinud üldse mingit põhjust, miks see kedagi võiks segada.

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Esimesel, mis 7-9 nädalal ma pole meest kaasa võtnud, kuna suht vähe näeb ja see vaid paar minutit (itk, teeb ämmakas kohe oma kabinetis), et vaadata, kas on olemas ja emakasisene. Rohkem paberimajandus seal ja tupeproovide võtmine.

Soovitan pigem KV ja LA kindlalt kaasa, need juba põhjalikumad.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ei võtnud sisse kaasa kui tuvastamine oli, ootas ukse taga. Ka rasedusega arvele võtmisel polnud kaasas, ootas jällegi väljas, sest ainult küsimustele vastamised ja proovide paberite saamine. Peaaegu kõik ämmamenada visiidid ootas ooteruumis, üldjuhul oli visiit 5 minutit pikk. KV, LA ja lisa UHl käis sees kaasas.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mees võib ikka tulla kui soovib. Esimesel visiidil enamus läbivaatluse aega läheb proovide võtmisele ja UH-s vähe enda silmale näha. 1. ja 2. trimestri UH-uuringul seevastu on rohkem näha ja üldjuhul arstid räägivad juurde ka mis hetkel ekraanil on.

Mina isiklikult ei võta oma meest muudlele visiitidele kui ainult eelnimetatud 1. ja 2. trimestri UH-d.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Alati kui uh on tehtud siis on olnud kaasas ja ka ämmaka vastuvõtul. Ta sõidutab mind autoga Tallinna arstile ja pole tal mõtet autos passida kui ma arstil. Aga esimesel korral polnud loodet veel näha. Oli vaid lootekott. Järgmisel korral (paari nädala pärast) oli pisike olemas ja süda lõi. Nüüd olen 24 nädalat rase ja ootame väga oma poisiklutti.

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Käis kaasas esimesel korral, kus oli juba näha löövat südant. Oli lahe emotsioon, et meie väike beebi ongi päriselt olemas!
Veel käis kaasas KV ja LA ultrahelide ajal. Tavalistel äe visiitidel ei käinud, seal polnud endalgi eriti midagi teha 😀

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 8 postitust - vahemik 1 kuni 8 (kokku 8 )


Esileht Lapse ootamine Esimesele uh-le mees kaasa?

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.