Esileht Sünnitus Esimesest vs järgnevast sünnitusest taastumine

Näitan 6 postitust - vahemik 1 kuni 6 (kokku 6 )

Teema: Esimesest vs järgnevast sünnitusest taastumine

Postitas:

Millised on olnud teie kogemused järgnevast sünnitusest taastumisel võrreldes esimese sünnitusega?

Olen kaks korda sünnitanud loomulikul teel. Sünnitused ise olid väga sarnased, aga taastumine oli nagu öö ja päev. Esimesel korral oli kõik ikka palju vaevalisem ja aeganõudvam, aga nüüd on teisest sünnitusest möödas üks nädal ja nagu polekski sünnitanud. Kuidas teil on olnud?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

3 keisrit, millest esimene kõige raskema taastumisega- keisrihaav, imetamisega probleemid,piimapais,palavik.

Kolmas keiser- kolmandal päeval koju, kõndisin probleemideta, moppasin põrandaid, käisin vanema lapsega pargis mängimas.

 

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kaks loomulikku, teine oli selles mõttes jah kergem, et olin kiiremini jalul. Sünnitus oli nii palju kiirem siiski. Aga kokku võttis teine taastumine kauem aega, isegi 2 kuud hiljem tundsin, et on naljakas kõndida. St vaagnapõhjalihaste nõrkus. Siiamaani on probleem tegelikult, aga ega ma harjutuste tegemisega ka tubli pole olnud. Peale esimest ei teinud üldse mingeid harjutusi ja läks ise normaalseks.
Ja muidugi emaka kokkutõmbed peale teist sünnitust olid palju palju valusamad ja kestsid kauem, tegin lausa sünnitamise hääli samal ajal. Esimesel korral eriti ei tundnudki kokkutõmbevalusid.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina olen kõigil kolmel korral üldjoontes kiirelt taastunud, kohe jalul ja tegus. Aga kolmanda väikese vahega sünnituse järel tegelikult andis keha järele. Igasugu venitusarmid, kõhulihaste diastaas, kerge uriinipidamatus, mida vastavad harjutused täielikult enam ei kaota, ja mingi seletamatu väsimus, millele 10 aastaga pole selgitust leitud. Keha venib ja venib, aga ühel hetkel enam nii elastselt tagasi ei tõmba. Mitte, et see oleks põhjus, et laste saamisest loobuda. Emaka kokkutõmbed on jah järgmiste sünnitustega ikka valusamad, mulle hetkes tundus, et valusam kui sünnitus ise.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kaks sünnitust, üks oli vaakum ja teine loomulik, kuid lõige ja rebend samal tasemel ning ka emakakaelarebend mõlemal korral. Ainus vahe oli selles, et esimese sünnituse järel viidi mind palatisse ratastooliga ja teisel kõndisin ise, kuid muud ei oskagi välja tuua. Kokkutõmbed olid mõlemal korral sama valusad. Kolmandal päeval sain juba ise poes käidud autoga.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kaks loomulikku sünnitust väikse vahega. Esimene u 11 h ja teine 4 h. Taastumine oli mõlemal korral kiire. Sain kohe liikuda, istuda, püsti tõusta. Ainus vahe oli, et esimesel korral ei olnud emaka kokkutõmbeid üldse tunda, teisel korral võtsin isegi valuvaigistit enne kui toitma hakkasin last.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 6 postitust - vahemik 1 kuni 6 (kokku 6 )


Esileht Sünnitus Esimesest vs järgnevast sünnitusest taastumine