Esileht Koolilaps Esimesse klaasi minev laps ja Haridusameti otsus

Näitan 22 postitust - vahemik 1 kuni 22 (kokku 22 )

Teema: Esimesse klaasi minev laps ja Haridusameti otsus

Postitas:

Küsimus selline, et kas keegi, kellel läheb laps sel sügisel esimesse klassi, on juba Haridusametilt saanud e-kooli lehele või meilile vastuse soovitud kooli kohta? Ise ootan, pole veel saanud, tean, et aega on neil vastata kuni 25mai ja võivadki ka just 25mai vastata. Huvitab aga, et vb keegi on juba vastuse saanud.
Tänan 😉

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 25.04 12:07; 25.04 22:14; 27.04 10:07; 27.04 10:26;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ei ole miskit kuskilt kosta. Iga päev käin e-koolis 😛 Nõme teadmatus piinab.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 25.04 14:09; 25.04 15:11;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma ei saa aru miks te haridusametilt seda küsite? Kooli ju teete avalduse ja peale katseid selgub kas laps võetakse vastu või ei.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Ma ei saa aru miks te haridusametilt seda küsite? Kooli ju teete avalduse ja peale katseid selgub kas laps võetakse vastu või ei.[/tsitaat]
enne kommenteerimist võiks end kehtiva korraga kurssi viia, vastupidiselt eelnevale aastale, kus kõik koolid korraldasid katseid, ei korralda sel aastal ükski kool katseid (välja arvatud need kõige eliidimad – ja nende katsed ammu läbi ning tulemused teada). see aasta ei jäägi lapsevanematel muud üle, kui oodata määramist, ise midagi teha ei saa…

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Koolist ei teatud mitte midagi, peale selle, kui palju lapsi vastu võetakse. Rahumäele näiteks pidi võetama 101 last (170+ oli tahtjaid). Koolil nimekirja ei ole.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 25.04 14:09; 25.04 15:11;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kuu varem on vist jah vara oodata veel. Ma ei hakka kuskilt midagi torkima ka. Piisab perekooli jälgimisest, et teada saada, millal midagi seal e-koolis muutub 😉

Minu soovitud koolis on küll juba enne 25 maid lapsevanemate infopäev. Eks näis. Kas annavad selleksajaks teada.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 25.04 15:23; 26.04 12:32;
To report this post you need to login first.
Postitas:

kristiines samuti lapsi rohkem kui piirkonnas koolikohti

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

ohjah, Kalamajas on koolikohtadega hullumaja. Ja Kadriorus on lapse koolipanek nii kohutav, et pärast peavad lapsevanemad närviravile minema.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 25.04 17:35; 27.04 09:12;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Igal juhul alles 8.mail hakatakse koole informeerima selleaastasest eKooli moodulist. See tähendab, et enne seda ei saa keegi midagi teada ja siis vast antakse ka koolidele mõned päevad aega enda eKooli seadistada. Kõige varem siis 10.-15. mail on oodata nimekirju. Ilmselt saadetakse need korraga nii koolidele kui vanematele. Või siis venitavad tõesti 25.maini

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 25.04 21:43; 26.04 18:26;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kuidas, Sa, viimane kägu seda tead, millal midagi teada antakse?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 25.04 12:07; 25.04 22:14; 27.04 10:07; 27.04 10:26;
To report this post you need to login first.

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Kuidas, Sa, viimane kägu seda tead, millal midagi teada antakse?[/tsitaat]

no äkki ta töötab koolis näiteks. loogiline.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 26.04 09:59; 26.04 17:23;
To report this post you need to login first.
Postitas:

http://kaart.tallinn.ee/Tallinn/Show?REQUEST=Main&lang=est
Otsi oma elukoht aadressi järgi (otsing vasakul)
Vali vasakult menüüribalt \”näita kaardil\”
Vali selle all Haridus (võta kaust lahti) ja üldhariduskoolid.
Nii näedki, mis koolid sinu lähedal asuvad.
Minu jaoks on nõme see, et minu lähedal asuks justkui Westholm, aga reaalselt asub selle algklasside maja minu kodust palju kaugemal, kui üks teine kool. Liiatigi ei meeldi mulle absoluutselt, et Westholmi lapsed käivad keka tunnis Schnelli pargis, mis jääb algklasside majast veel palju kaugemale, kui peamajast. Ma ei taha oma last Westholmi panna, aga ma ei tea, kas mul on variante. Avalduse tegin küll teise kooli.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Nu meil on linnulennult lähim kool paarsada meetrit 😀 Üle raudtee 😀 Jala tuleb umbes 3km 😉

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 25.04 15:23; 26.04 12:32;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Nu meil on linnulennult lähim kool paarsada meetrit 😀 Üle raudtee 😀 Jala tuleb umbes 3km ;)[/tsitaat]

väga tuttav tunne. ma hoidsin ka mõned aastad tagasi hinge kinni, et mis siis saab, kui laps katsetega kooli sisse ei saa: piirkonnakoolis nr 1 oli põnne ootel 4 paralleeli jagu, lähim algkool pandi just kinni, järgmine piirkonnakool polnud sugugi mitte 2km mööda kõnniteed otse, nagu ise oleks soovinud, vaid 1,8km \”linnulennult\” üle mitme raudteeharu (ilma ülekäikude ja tunneliteta), üle päris mitme suure tehaseala ja depoo ja kuhu tegelikult oleks pidanud minema vähemalt 5km ning 2 erineva bussiga ümber istudes.

samamoodi võiks ju osa järve piirkonna lapsi üle ülemiste järve linnulennult kah Peetri kooli saata.
ning Aegna on ka administratiivse jaotuse järgi Tallinn, linnulennult peaks Naissaar ja Viimsi ning Tallinna kesklinn temast suht võrdsel kaugusel olema, aga kas talveks Haridusamet minilennuki ka tellib, et sealsed põnnid piirkonnakooli saaks?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.

See linnulennult mõõtmise jutt on küll jabur ju.
Kas neil siis sellist Google Mapsi moodi rakendust ei ole, mis ikka normaalselt mööda kõnniteid lapse koolitee ära mõõdaks? Selle arvestamine oleks vast ok ju, asjaosalised?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 26.04 09:59; 26.04 17:23;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]See linnulennult mõõtmise jutt on küll jabur ju.
Kas neil siis sellist Google Mapsi moodi rakendust ei ole, mis ikka normaalselt mööda kõnniteid lapse koolitee ära mõõdaks? Selle arvestamine oleks vast ok ju, asjaosalised?[/tsitaat]

Ei, nad kasutavad ikka seda linnulennult meetodit. Ei arvesta ei kõnniteid ega bussiliiklust. See on järele küsitud.
Töötan koolis, jah, seega tean ka seda, et 8.mail hakatakse alles koole eKooli lahendustest informeerima. Koolid on tegelikult samamoodi \”hullumas\” kui vanemad. Ei tea, mitu paralleeli peab majja mahutama, palju nendes lapsi on, kas on vaja uusi õpetajaid, kas mahub ühte vahetusse jne jne. Seega uus kord sobib ainult Haridusametile ja mõnele valitud koolile.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 25.04 21:43; 26.04 18:26;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mind huvitab selle linnulennumeetodi juures selline asi, et kui võtan kaardi arvutiekraanil ette ja mõõdan kahe võimaliku kooli kaugust kodust, siis saan 10 cm ja 10,5 cm (tegelikkuses on see vahemaa cirka 1 km ja jalgsiteekond tuleb kaardil lühema vahemaaga koolini kindlasti sama pikk, lisaks ei käi sinna ühistransporti). Vanem vend käib koolis, milleni on 10,5 cm ja ühtlasi on see üliväga suure nõudlusega kool (ilmselt on tahtjaid vähemalt kaks korda nii palju, kui sinna määratakse). Minu soov oleks panna noorem laps kindlasti samasse kooli. Seadus kohustab arvestama ka õdede-vendade õppimist samas koolis. Varasemalt oli see 10,5 cm kaugusel asuv kool meie tänava piirkonnakooliks. Kuidas sel juhul määratakse?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 25.04 17:35; 27.04 09:12;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma nüüd ei oska selle antud lingi kaardilt otsida. Paremalt poolt võtsin kohad, kuhu kirjutada- Panin kodu aadressi, aga kuidas edasi? Mingit näita kaardil jne ma ei leia.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 25.04 12:07; 25.04 22:14; 27.04 10:07; 27.04 10:26;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Ma nüüd ei oska selle antud lingi kaardilt otsida. Paremalt poolt võtsin kohad, kuhu kirjutada- Panin kodu aadressi, aga kuidas edasi? Mingit näita kaardil jne ma ei leia.[/tsitaat]
Tallinna veebikaardist jutt?
Seal on lihtne:
– Paremalt vali ‘Näita kaardil’, vali ‘Haridus’ (vajuta kollasel kastikesel selle ees) ja seal Üldhariduskoolid
– nüüd vali ‘Otsing’, sisesta oma aadress ja siis ilmub sinna paremale alla link -‘otsi lähimaid objekte’ – klõpsa lingil ja seal saad määrata kauguse ja kui mitut tulemust näed.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Jutt sellest lingist, mis siia teema alla lisatud oli ühe kasutaja poolt.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 25.04 12:07; 25.04 22:14; 27.04 10:07; 27.04 10:26;
To report this post you need to login first.
Postitas:

\”Näita kaardil\” on seal Tallinna otsingukaardi lehel üleval üks valikkaust, paremal ülanurgas: Otsing, Näita kaardil, Ühistransport, Reisiplaneerija… Seal.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Selle järgi oleks võinud 21. kooli avaldusse panna 🙂 Ise ei tulnud selle pealegi, et sinna pressida, eh…

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 22 postitust - vahemik 1 kuni 22 (kokku 22 )


Esileht Koolilaps Esimesse klaasi minev laps ja Haridusameti otsus

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.