Esileht Ilu ja tervis Esimest korda angiin ja paari nädala pärast uuesti.

Näitan 3 postitust - vahemik 1 kuni 3 (kokku 3 )

Teema: Esimest korda angiin ja paari nädala pärast uuesti.

Postitas:

Kas siin on targemaid. Mul oli paar nädalat tagasi esimest korda angiin. Sain antibiootikume ja terveks. Olen end hoidnud soojas. Aga nohu pole vahepeal ära läinud. Nüüd täna tunnen et kurk on valus ja punane ning kerged laigud ka jälle peal. Mida teha et asi hullemaks ei läheks. Ei sooviks seda angiini jälle põdeda. Kuristasin soolaveega, võtsin ibuprofeeni, lasin kurku sprai ja imemise tablette. Kas see on tõsi, et kui korra põed angiini siis jääb korduma.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

No päris nii nüüd küll ei ole, et jääbki elu lõpuni iga paari nädala tagant korduma. Üks võimalik põhjus on see, et AB kuur jäi lühikeseks. Tänapäeval on palju AB resistentseid baktereid ja tavaline 7-päevane kuur ei pruugi mõjuda. Peaks tegema pigem 10 päeva. Mul oli lapse kõrvapõletikuga nii. Aga see on lihtsalt minu arvamus, et äkki võib sellest olla, ja ma pole mingi arst, lihtsalt elus palju angiini põdenud.
Soovitused: kurista soolveega, tee soodaauru, kurku võid spreisid lasta ja imemistablette kasutada. Jalad hoia soojas. Joo palju vedelikku, aga ikka sellist sooja, mitte kuuma ja mitte külma. Kas palavikku pole? Kui on palavik, ega siis vist muu ei aita kui ikkagi uuesti AB kuur. Igatahes võta perearstiga ühendust.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Lase kurgust proov võtta, et arst järgmine kord teaks millist antibiootikumi välja kirjutada. Mul kipub ka angiin olema nii, et 2-3 kuu jooksul on mitu korda ja siis on 1-2 aastat vahe.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 3 postitust - vahemik 1 kuni 3 (kokku 3 )


Esileht Ilu ja tervis Esimest korda angiin ja paari nädala pärast uuesti.

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.