Esileht Rasestumine ja lapse ootamine esimest korda arsti juurde

Näitan 7 postitust - vahemik 1 kuni 7 (kokku 7 )

Teema: esimest korda arsti juurde

Postitas:

Mul siis homme esimest korda käik arsti juurde. Kuna tegu esimese lapsega ja kõik nii uus ja segane, siis äkki keegi oskab öelda mida peaks arstilt küsima ja mille kohta uurima. Mul pea praegu täitsa tühi. Või loodan sellele, et näeb näost ära et olen nö noor ja loll ning räägib ise kõigest millest vaja.

Tänan 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina ka esmarase, nüüdseks 17+ nädalat täis, läksin sama lollid esimest korda arsti juurde, eks ma lähen need teised korrad ka suht lollina, ikka midagi uut. Ma ei osanud ka midagi küsida, ja ega ta suurt midagi ei rääkinud ka:D

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

mulle ei räägitud midagi seal ei esimese lapsega ega ka järgmisega. tahaks ka teada, mis hea on. ja mis selle voodielu kohta räägiti siis?
ma ükskord küsiisn ämmakalt esimeese rasedusega, et kas on miski, millest üldse hoiduma peaks. siis vastas, et viinast võiks eemale hoida ja maksa 1 kord nädalas mitte rohkem. käisin siis veel pikamaajooksu tegemas ja tegin edasi kuni 21 nädalani, sest vaevusi ei olnud. keha tuleb kuulata muidugi, kui on paha, siis ei saa ikka joosta. Põhimõtteliselt läheb kõik edasi nagu ennegi. aga nüüd sisi oksendad ja iiveldad lihtsalt vahel.

aa teemaalgataja. Tee kõike, mida sa teha tahaksid järgmise 1,5a jooksul, sest vb sa beebi kõrvalt ei saa enam kuhugi. seda, milline beebi esimesed elukuud on, ei tea iial ette.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minule oli esmarasedana suureks abiks raamat \”Rasedus\”. Esimesel visiidil peaksid saama ka Libero raamatu aga see polnud nii hea lugemine. Rasedus raamatus on kõik üksipulki lahti seletatud, väga hea lugemine.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Keiu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Minule oli esmarasedana suureks abiks raamat \”Rasedus\”. Esimesel visiidil peaksid saama ka Libero raamatu aga see polnud nii hea lugemine. Rasedus raamatus on kõik üksipulki lahti seletatud, väga hea lugemine.[/tsitaat]
Mõned saavad seda raamatu alles siis .kui võetakse arvele!Vähemalt meil on nii:)Saad raamatuid alles peale 12 nädala:)Igal pool on erinev see asi:)

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma olen ka esmarase ning kui esimesele arsti visiidile làksin, oli kaasas A4 paberileht kùmnete kùsimustega. Lihtsalt hakkasin juba mitu pàeva varem mòtlema oma eluviisi (nàiteks, mootorratas) ja menùù (nàiteks, ma ei sòò liha)iseàrasustele ning niipea kui tekkis mingisugune kahtlus, panin kirja. Ilma kirjapandud kùsimusteta oleksin vàhemalt pooled àra unustanud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Keiu kirjutas:[/small]

Mõned saavad seda raamatu alles siis .kui võetakse arvele!Vähemalt meil on nii:)Saad raamatuid alles peale 12 nädala:)Igal pool on erinev see asi:)[/tsitaat]

Noh ja mõned saavad kohe. Internet on samuti igasugust infot täis, kasvõi siinsamas perekooliski on väga hea artiklitevalik. Rasedus on müügil raamatupoodides või kasutatult võib netist leida.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 7 postitust - vahemik 1 kuni 7 (kokku 7 )


Esileht Rasestumine ja lapse ootamine esimest korda arsti juurde

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.