Esileht Hobinurk Esimest korda rannapuhkusele

Näitan 7 postitust - vahemik 1 kuni 7 (kokku 7 )

Teema: Esimest korda rannapuhkusele

Postitas:

Olen küll kogenud omal käel matkaja ja kultuurireisija, aga nüüd mõtlesin esimest korda aastavahetuse paiku kogu perega Egiptusesse minna. Mul oleks väga hea meel, kui keegi teeks asjad puust ette ja punaseks.
1. Millist reisipakkujat eelistada? Või nad müüvad põhimõtteliselt kõik samu lennukeid-hotelle? Olen meediast lugenud palju lugusid, kus reisibüroo millegi eest ei vastuta, kui lennuk ei lähe või hotell on ülebroneeritud.
2. Hotellide hulk võtab silme eest kirjuks. Nii meie mehega kui ka lapsed tahaksime ujuda meres, bassein pole oluline, seega peaks hotell olema päris mere ääres. Peretuba oleks hea, selline, et laste (kaks 11-aastast) ja vanemate toa vahel on uks. Süüa tahaks hästi, öösiti sooviks magada. Samas võiks täiskasvanutele (+/-50a) olla kontserte või tantsuõhtuid. Kas oskate mõnda konkreetset hotelli soovitada?
3. Kui pakett on nö “kõik hinnas”, siis see tähendab kolme söögikorda päevas, eks ole. Kas seda saab muuta, nii et võtame ainult hommikusöögi ja maksame selle võrra vähem? Plaanime rohkelt ekskursioone võtta ja siis ju hotellis niikuinii ei söö.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 14.09 10:27; 14.09 18:32;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina ei ole Egiptuses käinud, aga üldiselt rääkides, siis:
1. Ise lähen varsti Novatoursi kaudu reisile. Kunagi ammu sai paketikaga Tez Toursi kaudu (küll aga reisibüroo vahendusel) käidud Tenerifel – kõik sujus ja midagi halba pole öelda. Peale meie olid sellel reisil ainult venelased, aga reisiesindaja rääkis kohapeal ka eesti keelt. Seda on muidu paljud välja toonud, et Novatoursi ja Tez Toursi reisidel ei ole sageli eestikeelset reisiesindajat kohapeal olemas. Üldiselt, nii palju kui tuttavatelt kuulnud ja internetist uurinud, siis kõige rohkem soovitatakse Aurinkot – nendel pidid olema koostöölepingud paremate hotellidega, küll aga on hinnad veidi krõbedamad.

2. Konkreetset hotelli ei oska soovitada, aga Egiptuses tasub võtta 5* hotell ja võimalusel pigem hiljuti renoveeritud, sest nende (ja tegelikult ka paljude muude lõunamaade) standardid on Põhja-Euroopaga võrreldes madalamad. Isegi see 5* hotell võib olla meie mõistes pigem 3.. Mul sõbranna käis aprillis Egiptuses 4* hotellis ja nad jäid küll üldplaanis rahule, aga ütlesid, et tuba oli pigem tagasihoidlik ja kui Eestis oled harjunud, et 4* hotell on ikkagi modernne ja kaasaegselt sisustatud, siis seal oli sisustus üpris vanaaegne ja meenutas nõukaaegset mööblit.

3. Kõik hinnas tähendab tavaliselt kõiki söögikordi + vahepalasid ning ka alkohoolseid või karastusjooke. Ultra kõik hinnas sisaldab veel rohkem sööke/jooke. Kui on nn “all in hotell” ehk siis ainus variant, mida nad pakuvad, ongi all in (mis Egiptuses on vist üsna sage nähtus), siis muuta ei saa. Muudel juhtudel saad ise valida ainult hommikusöögiga paketi.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 14.09 15:25; 15.09 10:34;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina ei ole Egiptuses käinud, aga üldiselt rääkides, siis:

1. Ise lähen varsti Novatoursi kaudu reisile. Kunagi ammu sai paketikaga Tez Toursi kaudu (küll aga reisibüroo vahendusel) käidud Tenerifel – kõik sujus ja midagi halba pole öelda. Peale meie olid sellel reisil ainult venelased, aga reisiesindaja rääkis kohapeal ka eesti keelt. Seda on muidu paljud välja toonud, et Novatoursi ja Tez Toursi reisidel ei ole sageli eestikeelset reisiesindajat kohapeal olemas. Üldiselt, nii palju kui tuttavatelt kuulnud ja internetist uurinud, siis kõige rohkem soovitatakse Aurinkot – nendel pidid olema koostöölepingud paremate hotellidega, küll aga on hinnad veidi krõbedamad.

2. Konkreetset hotelli ei oska soovitada, aga Egiptuses tasub võtta 5* hotell ja võimalusel pigem hiljuti renoveeritud, sest nende (ja tegelikult ka paljude muude lõunamaade) standardid on Põhja-Euroopaga võrreldes madalamad. Isegi see 5* hotell võib olla meie mõistes pigem 3.. Mul sõbranna käis aprillis Egiptuses 4* hotellis ja nad jäid küll üldplaanis rahule, aga ütlesid, et tuba oli pigem tagasihoidlik ja kui Eestis oled harjunud, et 4* hotell on ikkagi modernne ja kaasaegselt sisustatud, siis seal oli sisustus üpris vanaaegne ja meenutas nõukaaegset mööblit.

3. Kõik hinnas tähendab tavaliselt kõiki söögikordi + vahepalasid ning ka alkohoolseid või karastusjooke. Ultra kõik hinnas sisaldab veel rohkem sööke/jooke. Kui on nn “all in hotell” ehk siis ainus variant, mida nad pakuvad, ongi all in (mis Egiptuses on vist üsna sage nähtus), siis muuta ei saa. Muudel juhtudel saad ise valida ainult hommikusöögiga paketi.

Aitäh! Mida see “kõik hinnas” täpsemalt tähendab? Kui on suur hotellikompleks paljude restoranidega, siis söödki kus iganes mida iganes ja juurde maksma ei pea? Või kuidas see täpsemalt käib?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 14.09 10:27; 14.09 18:32;
To report this post you need to login first.
Postitas:

ma soovitaks küll basseiniga hotelli. nt õhtul pimedas ju merre ujuma ei lähe, aga basseini küll. ja õhtud on pikad-pimedad.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

3. Kui pakett on nö “kõik hinnas”, siis see tähendab kolme söögikorda päevas, eks ole. Kas seda saab muuta, nii et võtame ainult hommikusöögi ja maksame selle võrra vähem? Plaanime rohkelt ekskursioone võtta ja siis ju hotellis niikuinii ei söö.

Kui ostate Eestist paketi “kõik hinnas”, siis selle eest maksategi ja muuta pole midagi. Meie oleme ka sellised, kes ise igal päeval omaette ringi reisivad või kohalike pakutud reise ostavad, seega kunagi ei võta AI paketti, ainult hommikusöögi hotellis. Teistele toidukordadele nagunii ei jõua.

ma soovitaks küll basseiniga hotelli. nt õhtul pimedas ju merre ujuma ei lähe, aga basseini küll. ja õhtud on pikad-pimedad.

Jah, hotellis võiks ikka bassein olla. No enamasti ikka kõigis on ka. Jaanuar ja aastavahetus pole mitte väga soe periood Egiptuses, tuul võib mere ääres päris külm olla. Ja pimedaks läheb varakult.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina soovitan ka basseiniga hotelli, parem ikka sisebassein, õue oma võib olla hoopis talveks suletud. Vesi ka külm seal nagunii.
AI hotell on hea, kui ei plaani ringi sõita nii palju. Lähed hotelliranda, haarad tasuta joogi kaasa igal hetkel. Lisaks suhteliselt piiramatu söögiaeg ja toiduvalik. Kui ringi sõidate, siis pigem ainult hommikusöök. Kõigepealt uuri järgi, kas sinu valitud sihtkohast seda ekskursiooni värki nii väga pakutakse ja mis see kõik maksma läheb. Egiptus pole Kreeta või Küpros, kus oma rendiautoga turvaliselt ringi kolistada.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina ei ole Egiptuses käinud, aga üldiselt rääkides, siis:

1. Ise lähen varsti Novatoursi kaudu reisile. Kunagi ammu sai paketikaga Tez Toursi kaudu (küll aga reisibüroo vahendusel) käidud Tenerifel – kõik sujus ja midagi halba pole öelda. Peale meie olid sellel reisil ainult venelased, aga reisiesindaja rääkis kohapeal ka eesti keelt. Seda on muidu paljud välja toonud, et Novatoursi ja Tez Toursi reisidel ei ole sageli eestikeelset reisiesindajat kohapeal olemas. Üldiselt, nii palju kui tuttavatelt kuulnud ja internetist uurinud, siis kõige rohkem soovitatakse Aurinkot – nendel pidid olema koostöölepingud paremate hotellidega, küll aga on hinnad veidi krõbedamad.

2. Konkreetset hotelli ei oska soovitada, aga Egiptuses tasub võtta 5* hotell ja võimalusel pigem hiljuti renoveeritud, sest nende (ja tegelikult ka paljude muude lõunamaade) standardid on Põhja-Euroopaga võrreldes madalamad. Isegi see 5* hotell võib olla meie mõistes pigem 3.. Mul sõbranna käis aprillis Egiptuses 4* hotellis ja nad jäid küll üldplaanis rahule, aga ütlesid, et tuba oli pigem tagasihoidlik ja kui Eestis oled harjunud, et 4* hotell on ikkagi modernne ja kaasaegselt sisustatud, siis seal oli sisustus üpris vanaaegne ja meenutas nõukaaegset mööblit.

3. Kõik hinnas tähendab tavaliselt kõiki söögikordi + vahepalasid ning ka alkohoolseid või karastusjooke. Ultra kõik hinnas sisaldab veel rohkem sööke/jooke. Kui on nn “all in hotell” ehk siis ainus variant, mida nad pakuvad, ongi all in (mis Egiptuses on vist üsna sage nähtus), siis muuta ei saa. Muudel juhtudel saad ise valida ainult hommikusöögiga paketi.

Aitäh! Mida see “kõik hinnas” täpsemalt tähendab? Kui on suur hotellikompleks paljude restoranidega, siis söödki kus iganes mida iganes ja juurde maksma ei pea? Või kuidas see täpsemalt käib?

See peaks olema konkreetse hotelli pakkumises täpselt kirjas, uuri sealt. Mõnes hotellis ongi nii, et võid kõikides restoranides süüa, mõnes on teised klauslid. Nt meil oli ühel paketikal (Kreetal) nii, et hotellis oli kaks restorani, üks buffee ja teine a la carte, AI paketiga sai buffee restoranis kogu reisi ajal süüa, aga a la carte sai tasuta külastada ühe korra reisi jooksul.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 14.09 15:25; 15.09 10:34;
To report this post you need to login first.
Näitan 7 postitust - vahemik 1 kuni 7 (kokku 7 )


Esileht Hobinurk Esimest korda rannapuhkusele