Esileht Ajaviite- ja muud jutud esinemiskeeld?

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 60 )

Teema: esinemiskeeld?

Postitas:
imported_indrek

Anu Välba küsis Nechayevalt, kas ta saab aru nendest artistidest, kes toetavad Putini agressiooni. “Ma ei saa aru, miks peab maailmas olema selline olukord, kus toimub jube lõhestumine inimeste seas.  Aina tuleb uusi olukordi, kus inimesed veel rohkem lõhestuvad. Kaua võib?” ütles Nechayeva

+14
-13
Please wait...

Postitas:
monic77

ja edasi??? mis sinu teema algatuse mõte on?  Arvad , et teised ei suuda delfit ja kroonikat lugeda??

+12
-18
Please wait...

Postitas:
Tähesära

ja edasi??? mis sinu teema algatuse mõte on?  Arvad , et teised ei suuda delfit ja kroonikat lugeda??

ja sinu kraaksatuse mõte oleks?

+11
-20
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
km70

Esinemiskeeld on kohane siiski otseselt selgelt väljendatud riigivastasuse ehk kuritegevuse korral. Sellise maotuse puhul, millega Netšajeva hakkama sai, hääletagu lihtsalt publik – ei soovi teda vaadata ja kõik.

+48
-7
Please wait...
Postitas:
Thaleia

Torkas ka mulle silma-kõrva, et Netšajeva vältis otseseid vastuseid väga konkreetsetele küsimustele. Umbes, et kas mõistad Putja pooldajaid, tema vastab blablablaaa-koroona-ka-lõhestab, aga tegelt mul on jummala hea laul, et oleme kõik ühe päikese all ja suu kõrvuni peas…
Vabandust, aga sellises situatsioonis seisukoha mitte võtmine näitab ka midagi.

Otseselt Putjat ta ei kaitsnud, aga mina teda kah hetkel enam näha ei taha.

+63
-4
Please wait...
Postitas:
Simone2

Mu meelest eriti võigas oli sellele järgnev enesekeskne kiidulaul, kuidas saab oma austajatelt armastusluuletusi 😀 ja kuidas ta on nii busy-busy, et kurameerimiseks aega pole.

Tõesti, kedagi ei huvita, palju sa armastuskirju saad olukorras, kus me täna oleme.

Tal oli ideaalne võimalus näidata oma meelsust ja positiivset eeskuju, aga ikka ainult mina-mina-mina.

+57
-4
Please wait...
Postitas:
corpse

Elina esines heategevuskontserdil Ukraina toetuseks, pole ta mingi Venemaa toetaja.

+6
-35
Please wait...

Postitas:
Mette-Merithh

Ta on absoluutselt väga hea enda alal. Suurepärane hääl ilmselt sünnipäraselt ja ilmselgelt väga suur töö sellega juba lapsesest saati, et seda antud häält sedasi arendada ja kasutama õppida ja seda müüa. Sellessuhtes respekt nii talle kui tema vanematele. Muus osas ei ole ta kunagi eriti kirgas kriit olnud ja mulle isiklikult on ta pigem alati tohutult võltsi ja väsitavana tundunud. Saated, kus ta on olnud, olen pannud puhtalt tema tõttu kinni. Viimane näide Ostrati saade. Mulle endale tegelikult on need Ostrati reisisaated väga meeldinud. Temaga saadet ma lihtsalt ei suutnud vaadata. See pole üldse oluline fakt üldisemalt, sest kindlasti paljudele ta sobib. Lihtsalt tematüüpi inimesed vist ei jõuagi süüvida ja nö. päris olla. Natuke on ka arusaadav, sest nad lihtsalt ilmselt ongi pidanud enamiku enda elust puhtalt endale keskenduma. Ja see on ka väärtus tegelikult. Inimvõimetel on piirid. Mõndadel on need piirid laiemad, mõndadel üsna ahtakesed. Hukka mõista ma seda otseselt ei saa, sest kui ühele asjale ja endale nii intensiivselt keskenduda, siis on natuke loogiline, et tähelepanu võibki hajuda ja arusaamine nö. päris maailmast jääb tahaplaanile. Tema hääl ja esinemised annavad inimestele kindlasti palju ja sellega on ta ikkagi päris palju andnud. Ja seda on ta ju igatahes hästi teinud tegelikult.

Keegi võiks väga otse temalt küsida, mis seisukoht tal on hetkel Ukrainas toimuva suhtes. Ma kardan, et ta sedasi ilustatud küsimusi lihtsalt ei oska tajuda. Tema selget seisukohta üheselt esitatud küsimusele kuulaks küll hea meelega. Anne Veskil näiteks seisukoht “puudub”. Kõik vastavasisulised küsimused on lihtsalt vastuseta jäänud.

+24
-5
Please wait...

Postitas:
Thaleia

Elina esines heategevuskontserdil Ukraina toetuseks, pole ta mingi Venemaa toetaja.

Tean, et on esinenud heategevuseks, kogu intervjuust jäi mulje, et tema tahabki ainult laulda ja muu teda liiga palju ei huvita, peaasi, et saaks muusikat teha. Võimalik, et lihtsalt kogemata kukkus nii välja, aga just selline mina-keskne (mitte sõda pooldav) maik oli askal küljes.

+25
-2
Please wait...

Postitas:
AnniMarin

Kirjutasin juba Kirkorovi teemasse, et minule jäi ainult üks mulje.

Vaatasin seda klippi kus Nechayeva rääkis pikemalt keelamise ja lubamise teemal, mul ei jäänud isegi kahtlust mis poole ta on valinud. Tundub, et osa Eestis elavatest inimestest on täielikult teises mõjusfääris ja kui neil ei jätku isegi julgust, et hukka mõista see julmus mis Ukrainas korda saadetakse. Selliste artistide koht ei ole Eesti lavadel. Paarsada kilomeetrit ida poole ja seal laulgu mida tahab, siinse püüne peale asja ei tohiks olla.

+34
-8
Please wait...
Postitas:
km70

Anne Veskil näiteks seisukoht “puudub”. Kõik vastavasisulised küsimused on lihtsalt vastuseta jäänud.

Kust see info pärit on?

+4
-8
Please wait...

Postitas:
Mette-Merithh

Anne Veskil näiteks seisukoht “puudub”. Kõik vastavasisulised küsimused on lihtsalt vastuseta jäänud.

Kust see info pärit on?

Paar nädalat tagasi käis igaltpoolt läbi, et kui meilitsi küsiti seisukohta Ukraina sõja asjus (vist seoses ka mingi ‘Venemaa sõbra” tiitliga) , siis vastust ei tulnud ja kui helistati, ja küsiti, siis pandi toru ära. Kui huvi, leiad ilmselt ka ise, ma praegu otsima ei viitsi minna.

+25
-2
Please wait...

Postitas:
Mette-Merithh

Kust see info pärit on?

Paar nädalat tagasi käis igaltpoolt läbi, et kui meilitsi küsiti seisukohta Ukraina sõja asjus (vist seoses ka mingi ‘Venemaa sõbra” tiitliga seoses) , siis vastust ei tulnud ja kui helistati, ja küsiti, siis pandi toru ära. Kui huvi, leiad ilmselt ka ise, ma praegu otsima ei viitsi minna.

https://tv3.ee/3-portaal/seltskond/kas-toesti-venemaalt-ordeni-saanud-anne-veski-eirab-soja-kohta-kommentaare-jagamast/

Esimene, mille siiski kohe “Veski Ukraina” otsinguga leidsin. Oli tegelikult ka Delfis olemas see kindlasti ja ehk ka mujal.

+14
0
Please wait...

Postitas:
km70

Paar nädalat tagasi käis igaltpoolt läbi, …

Igaltpoolt vast ikka mitte, muidu oleks ju minagi seda näinud. Seltskonnaajakirjandus pole “igalpool”. Aga selge, siis on Veski ka oma hämarat külge näidanud ja kaotab Eestis mõndagi.

+8
-15
Please wait...

Postitas:
Mette-Merithh

Paar nädalat tagasi käis igaltpoolt läbi, …

Igaltpoolt vast ikka mitte, muidu oleks ju minagi seda näinud. Seltskonnaajakirjandus pole “igalpool”. Aga selge, siis on Veski ka oma hämarat külge näidanud ja kaotab Eestis mõndagi.

Tõesti ei tea, lihtsalt mäletan, et nägin ühel hetkel mitmes erinevad kohas seda ja isegi siinviidatud ei olnud üks nendest, sest konkreetset kohta ma isegi ei jälgi ja selle leidsin lihtsalt esimese otsinguga praegu. Tihti on tegelikult nö. seltskonnaajakirjandus väga informatiivne allikas. Päris elu ju. Ka käesoleval juhul. Vaevalt, et Anne Veski meelsus oleks asi, mis näiteks AK uudisekünnise ületaks 😃 Niiet muidugi ikkagi pehmem ajakirjandus. Mis iseenesest ei muuda vähemalt minu jaoks konkreetset fakti. Sellise küsimuse vastus saab olla ainult üks või teine ja ei ole tegelikult vahet, kes seda parajasti küsib. Niiet väga mõistlik on tegelikult enda silmad igal pool lahti hoida, mitte kiivalt ja tähtsalt ainult ERR-i lugeda ☺️

+14
-3
Please wait...

Postitas:
tervist

Anu Välba küsis Nechayevalt, kas ta saab aru nendest artistidest, kes toetavad Putini agressiooni. “Ma ei saa aru, miks peab maailmas olema selline olukord, kus toimub jube lõhestumine inimeste seas. Aina tuleb uusi olukordi, kus inimesed veel rohkem lõhestuvad. Kaua võib?” ütles Nechayeva

Iga viimanegi samm tuleb teha, et Venemaal poleks raha enam sõda jätkata. Maksab Venemaale makse, ei tohi kusagil esineda. Punkt. Ei taha Vene kodanikuna sõda toetada, andku teada ja lõpetagu sõja rahastamine. Et see kõik pole kiusamiseks mõeldu, see on sõja lõpetamiseks mõeldud. Igaüks on peab ise vaatama kõigepealt, et ta lõpetaks omapoolselt sõja rahastamise. Inimlikul tasandil on kõik mõistetav, tõesti seda lõhestamist pole vaja.  Aga sõja lõpetamise osas on vaja ühineda ja kahjuks ei saa mina ühineda selle isikuga, kes oma tegevusega sõda rahastab.

+16
-1
Please wait...

Postitas:
pildursokk

Tean, et on esinenud heategevuseks, kogu intervjuust jäi mulje, et tema tahabki ainult laulda ja muu teda liiga palju ei huvita, peaasi, et saaks muusikat teha. Võimalik, et lihtsalt kogemata kukkus nii välja, aga just selline mina-keskne (mitte sõda pooldav) maik oli askal küljes.

Arvan ka nii. Arvan, et mõtlevadki esinemiste ja tulu peale ja kuna neid külastavad venelased ka, siis nad ei taha lihtsalt oma jutuga oma sissetulekuid vähendada. Nad muidugi arvavad, et kui otse midagi ei ütle ja hämavad, siis ei saa ka kumbki pool millestki kinni haarata, mitte et nüüd eestlased siis ei tule ja venelasi on ju rohkem. Nad ei taha valida poolt ja nad ei taha seda sõda. Nad tahavad laulda ja raha teenida ja muusikaga rõõmu tuua ja muu neid huvita ja nad ei taha sellest osa võtta. Võin muidugi eksida, selgeltnägija ma pole, aga selline tunne jääb küll.

+13
0
Please wait...

Postitas:
AnniMarin

Kui need Kirkorovi musitajad ja Putini reziimi mitte hukkamõistjad muidu ei mõista mis tähendab nende valik, siis tõstan paar lõiku Postimehest. Sellised lugusid on tuhandeid.

«Ühte 14-aastast tüdrukut vägistas 11 meest – nii palju erinevat spermat leiti. Tõmbasid tal hambad välja ja ütlesid, et sedasi jääb tüdrukule meelde, kes on venelased.”

“Ühe päeva jooksul neli lähedast maamulda sängitanud Aljona lausus, et ei suuda rohkem nutta. Pisaraid lihtsalt ei tule enam. Teiste hulgas mattis ta kaks poega. «Vladiku ja tema noorema venna Dimka. Mõlemad lasti maha,» tähendas Aljona.”

+17
-2
Please wait...

Postitas:
Davina

Ta on absoluutselt väga hea enda alal. Suurepärane hääl ilmselt sünnipäraselt ja ilmselgelt väga suur töö sellega juba lapsesest saati, et seda antud häält sedasi arendada ja kasutama õppida ja seda müüa. Sellessuhtes respekt nii talle kui tema vanematele. Muus osas ei ole ta kunagi eriti kirgas kriit olnud ja mulle isiklikult on ta pigem alati tohutult võltsi ja väsitavana tundunud. Saated, kus ta on olnud, olen pannud puhtalt tema tõttu kinni. Viimane näide Ostrati saade. Mulle endale tegelikult on need Ostrati reisisaated väga meeldinud. Temaga saadet ma lihtsalt ei suutnud vaadata. See pole üldse oluline fakt üldisemalt, sest kindlasti paljudele ta sobib. Lihtsalt tematüüpi inimesed vist ei jõuagi süüvida ja nö. päris olla. Natuke on ka arusaadav, sest nad lihtsalt ilmselt ongi pidanud enamiku enda elust puhtalt endale keskenduma. Ja see on ka väärtus tegelikult. Inimvõimetel on piirid. Mõndadel on need piirid laiemad, mõndadel üsna ahtakesed. Hukka mõista ma seda otseselt ei saa, sest kui ühele asjale ja endale nii intensiivselt keskenduda, siis on natuke loogiline, et tähelepanu võibki hajuda ja arusaamine nö. päris maailmast jääb tahaplaanile. Tema hääl ja esinemised annavad inimestele kindlasti palju ja sellega on ta ikkagi päris palju andnud. Ja seda on ta ju igatahes hästi teinud tegelikult.

Keegi võiks väga otse temalt küsida, mis seisukoht tal on hetkel Ukrainas toimuva suhtes. Ma kardan, et ta sedasi ilustatud küsimusi lihtsalt ei oska tajuda. Tema selget seisukohta üheselt esitatud küsimusele kuulaks küll hea meelega. Anne Veskil näiteks seisukoht “puudub”. Kõik vastavasisulised küsimused on lihtsalt vastuseta jäänud.

Selle suurepärase hääle ja ande koha pealt tahaks nüüd vastu vaielda. Mikrofoniga kontserte anda pole keeruline. Kus on tema ülesastumised kuulsates ooperimajades? Alustame sellest, kus on üldse tema päris ooperirollid? See stiil mida tema viljeleb kannab nime pop-opera ja sellel pole päris klassikalise maailmaga mingit pistmist. Jah, laulda ta oskab, mingit materjali seal ka on, aga ooperistaarist on ta ikka väga väga kaugel.

+22
-2
Please wait...

Postitas:
Noobel Soobel

Jah, laulda ta oskab, mingit materjali seal ka on, aga ooperistaarist on ta ikka väga väga kaugel.

Tal on roll “Võluflöödis”, seega vist ikka arvestatav ooperilaulja.

+4
-8
Please wait...

Postitas:
Davina

Jah, laulda ta oskab, mingit materjali seal ka on, aga ooperistaarist on ta ikka väga väga kaugel.

Tal on roll “Võluflöödis”, seega vist ikka arvestatav ooperilaulja.

Üks kõrvalroll kõigi nende aastate jooksul on ikka vähe. Öökuningannal on jah see kuulus aaria, aga roll ise on ooperis väga väike.

+12
-5
Please wait...

Postitas:
maarjaline

Anu Välba küsis Nechayevalt, kas ta saab aru nendest artistidest, kes toetavad Putini agressiooni. “Ma ei saa aru, miks peab maailmas olema selline olukord, kus toimub jube lõhestumine inimeste seas. Aina tuleb uusi olukordi, kus inimesed veel rohkem lõhestuvad. Kaua võib?” ütles Nechayeva

arusaamatu, et aru ei saa, kust tuleb, no kui keegi tekitab sellise olukorra, siis tulebki

+6
0
Please wait...

Postitas:
taivopalm

Ma arvan, et preili N ei ole nii rumal nagu mõned püüavad siin väita. Saab hästi aru, mis toimub, aga kuna ta on rahvuselt venelane, siis ajabki ümarat juttu. Tema puhul kehtib vanasõna-toida hunti mis sa toidad, ikka vaatab metsa poole.

Hoopis huvitavam on proua Veski suhtumine. Tema ilmselt hetkel poeks kuhugi sügavale peitu ja ei soovi mingeid kommentaare anda. Kui ta ütleks, et mõistab hukka Putini sõja, siis teda ilmselt mitte kunagi Venemaale esinema ei lubata.

+22
0
Please wait...
Postitas:
km70

Hoopis huvitavam on proua Veski suhtumine. Tema ilmselt hetkel poeks kuhugi sügavale peitu ja ei soovi mingeid kommentaare anda. Kui ta ütleks, et mõistab hukka Putini sõja, siis teda ilmselt mitte kunagi Venemaale esinema ei lubata.

Ma ei tea nüüd, kas üks 70-le liginev diiva peaks enam selle üle muretsema – rohkem kui oma kodumaise maine pärast.

+29
0
Please wait...
Postitas:
draakonikaste

toida venelast palju tahad, ikka ulub ta putini poole

+14
-4
Please wait...

Postitas:
corpse

Seoses hiljutises telesaates eetrisse jõudnud lausekatkega on siin-seal avaldatud arvamust, milline on minu seisukoht Ukraina sõja osas. Kinnitan teile, et see on must-valge – loomulikult mõistan ma hukka sõjategevust, Putini režiimi ja terrorit Ukraina rahva vastu. Minu lähedaste seas on Ukraina rahvusest inimesi ning minu perekond puutus vahetult pärast sõja algust väga lähedalt ja otseselt sõjaga ise kokku, kui aitasime Ukrainast pärit perekonda, kes elasid meie juures rohkem kui kuu. Lisaks olen oma seisukohti väga selgelt väljendanud läbi selle, et olen osalenud mitmetes heategevusprojektides Ukraina toetuseks.

PS: Arvan, et kui midagi jääb arusaamatuks, ei ole see piisav põhjus saata surmaähvardusi ning muud ebatsensuurset sõimu. Peace✌🏻

Elina just postitas selle oma Facebooki.

+7
-3
Please wait...

Postitas:
Rullike

Seoses hiljutises telesaates eetrisse jõudnud lausekatkega on siin-seal avaldatud arvamust, milline on minu seisukoht Ukraina sõja osas. Kinnitan teile, et see on must-valge – loomulikult mõistan ma hukka sõjategevust, Putini režiimi ja terrorit Ukraina rahva vastu. Minu lähedaste seas on Ukraina rahvusest inimesi ning minu perekond puutus vahetult pärast sõja algust väga lähedalt ja otseselt sõjaga ise kokku, kui aitasime Ukrainast pärit perekonda, kes elasid meie juures rohkem kui kuu. Lisaks olen oma seisukohti väga selgelt väljendanud läbi selle, et olen osalenud mitmetes heategevusprojektides Ukraina toetuseks.

PS: Arvan, et kui midagi jääb arusaamatuks, ei ole see piisav põhjus saata surmaähvardusi ning muud ebatsensuurset sõimu. Peace✌🏻

Hilja! Targad perekooli käod on oma arvamuse juba öelnud!

+4
-12
Please wait...

Postitas:
AnniMarin

Miks ta ei oleks võinud seda juttu kohe Anu saates rääkida? Kes vaatas klipi läbi, saab kohe aru miks keerutati.

Kui jalge alt tuliseks läheb, siis räägitakse ikka seda juttu mis vaja. Ei usu ma neid avalike suhete poolt suhu pandud sõnu …

+20
-8
Please wait...

Postitas:
corpse

Miks ta ei oleks võinud seda juttu kohe Anu saates rääkida? Kes vaatas klipi läbi, saab kohe aru miks keerutati.

Kui jalge alt tuliseks läheb, siis räägitakse ikka seda juttu mis vaja. Ei usu ma neid avalike suhete poolt suhu pandud sõnu …

Ta ju ütles, et on osalenud heategevusprojektides. Meedial on lihtsalt suur vajadus clickbait artikleid kirjutada.

+5
-10
Please wait...

Postitas:
pildursokk

Meedial on lihtsalt suur vajadus clickbait artikleid kirjutada.

Mis mõttes clickbait artikleid, Elina oli ju saates ja sai ise öelda, mis tahab, tegelikult samamoodi küsiti ju Anne Veskilt ka endalt kommentaari, aga tema puhul kirjutavas meedias. Pole päris clickbait sel juhul, kui inimesele antakse võimalus arvamust avaldada ja tal on endal suu vett täis.

+15
-2
Please wait...

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 60 )

Esileht Ajaviite- ja muud jutud esinemiskeeld?