Esileht Lapse ootamine Esmarase ja hetke olukord

Näitan 9 postitust - vahemik 1 kuni 9 (kokku 9 )

Teema: Esmarase ja hetke olukord

Postitas:

Tere

Olen esmarase ja tekkisid mõningad küsimused seoses raseduse ja praeguse olukorraga arstide juures.

Oscari asemel tehakse hetkel niptify. Lugesin küll internetist et mis nende vahe on kuid sain ma õigesti aru, et Oscari puhul saab rohkemate riskide kohta vastuseid? (Ala preeklampsia, kasvupeetus)
Kas oleks mõistlik oma kuludega siiski ka Oscar test teha?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 01.04 15:17; 01.04 16:14;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tere

Olen esmarase ja tekkisid mõningad küsimused seoses raseduse ja praeguse olukorraga arstide juures.

Oscari asemel tehakse hetkel niptify. Lugesin küll internetist et mis nende vahe on kuid sain ma õigesti aru, et Oscari puhul saab rohkemate riskide kohta vastuseid? (Ala preeklampsia, kasvupeetus)

Kas oleks mõistlik oma kuludega siiski ka Oscar test teha?

Niptify on ainult verepõhine, Oscar kombineerib nii vere kui ka UH tulemused. Mina otsustasin mõlemad teha, Nipt makstakse kinni, Oscari eest tasun ise erakliinikus.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui ressurssi on, siis teeksin kahtlemata ka Oscari 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kus Tartus Oscar uuringut hetkel teha saab?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Aitäh teile vastuste eest 🙂
Mõtlesin ka ise, et vist peaks tegema aga kuna esmarase siis arvasin et ehk mõtlen lihtsalt üle ja piisab ka niptifyst aga teen siiski ka Oscari ära ????

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 01.04 15:17; 01.04 16:14;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kus Tartus Oscar uuringut hetkel teha saab?

Elites

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul on ka üks rumal küsimus, esmarase, midagi ei mõika veel ???? Panin erakliinikusse Oscar aja ja panin viimase menstruatsiooni järgi. Ehk Oscar tehakse selle järgi 11+6 ( vereproov 11+2 )Ämmaemanda vastuvõtul aga määrati rasedust nädal vähem. Kas peaksin aja proovime ära muutma ? Kas praeguse ajaga ei pruugi tulemus õige olla ? Kardan, et muutmine on keeruline, kuna paljud lähevad erakliinikusse.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ei ole vaja aega muuta. Sama hästi võib olla ekslik see viimane ämmaemanda määratud aeg. Selliseid kõikumisi ikka tuleb ette, eriti nii varases staadiumis ja eks sa Oscaril saad teada kaugel siis praeguse seisuga oled. Mõõta saab ka juba kõike ja kui ei saa kutsuvad sind ise tagasi.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul on ka üks rumal küsimus, esmarase, midagi ei mõika veel ???? Panin erakliinikusse Oscar aja ja panin viimase menstruatsiooni järgi. Ehk Oscar tehakse selle järgi 11+6 ( vereproov 11+2 )Ämmaemanda vastuvõtul aga määrati rasedust nädal vähem. Kas peaksin aja proovime ära muutma ? Kas praeguse ajaga ei pruugi tulemus õige olla ? Kardan, et muutmine on keeruline, kuna paljud lähevad erakliinikusse.

Saan aru, et õige aeg on 10-12 nädalat, nii et sinu 11+6 peaks ju sobima.
http://www.elitekliinik.ee/elite/rasedus/oscar-uuring-koos-rasedusekomplikatsioonide-riski-hindamisega-2/

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 9 postitust - vahemik 1 kuni 9 (kokku 9 )


Esileht Lapse ootamine Esmarase ja hetke olukord