Esileht Lapse ootamine Esmasünnitajad, mil tundsite liigutusi

Näitan 13 postitust - vahemik 1 kuni 13 (kokku 13 )

Teema: Esmasünnitajad, mil tundsite liigutusi

Postitas:

Tere! Tahan küsida, mil keegi hakkas tundma kõhubeebi liigutusi. 1.augustil käisin ämmaemanda juures, süda lõi kenasti. Tänasega 18+5 ja veel pole tundnud ühtki liigutust. Natukene muretsema paneb. Saan aru, et esmasünnitaja tunnebki ehk hiljem, kuid mil oleks õige aeg..Kas 20 nädalat? Ega see samas vist individuaalne, kuid muretsen juba…

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 15.08 08:00; 15.08 08:14;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina tundsin 20ndal nädalal. See oleneb, kus platsenta ka on. Mul oli eesseinas ja öeldi, et on nagu padi minu ja lapse vahel ja seepärast vähem liigutusi tunda. Lõpuks oli ikka korralik trall kõhus 🙂 lihtsalt läks natuke rohkem aega 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Teemaalgataja olen. Mul on tagaseinas. Seepärast vist muretsengi. Aga loodan, et kõik ok. Ehk otsustab minu beebi siis 20 nädala paiku endast märku anda.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 15.08 08:00; 15.08 08:14;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Äkki sa ei oska tähelepanna, kuna esimene laps. See liigutuste vahemik jäi vist 16-20 nädal. Ära muretse 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Oli tagaseinas. Mingeid mulinaid/kõdit tundsin 18+ nädalal, aga kuna arvasin et tegu on midagi seedimisega, aiis ei viinud pilti kokku. Õige tugevad liigitused olid täpselt 20+0 ja siis viisin pildi ka kokku, mis eelnevalt oli. 🙂 Loen siiski õigeks seda 20+0i.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

22-23n alles. Platsenta oli eesseinas ka.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Nii esimese, teise kui kolmandaga 16ndal nädalal. Esimestega oli platsenta eesseinas, nüüd tagaseinas.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Esimene rasedus. Ise pisemat kasvu, treenitud ja suhteliselt madala rasvaprotsendiga. Platsenta tagaseinas. Esimesed “teistsugused” puudutused 14+ nädalal. Sarnane HyCosy uuringule, kui kontrastaine emakasse süstiti ja nagu selle “puudutus” seestpoolt. Väga keeruline seletada. Mingeid müksamisi vms ei ole, rohkem nagu pööramist tunneks aegajalt. Rohkem tunnen pikali olles ja õhtuti, kui tal hea rahulik keerutada on.
Tänaseks 15+3 ja tunnen jätkuvalt igapäevaselt. Vahel rohkem, vahel vähem. Olen päris kindel, et tegemist ei ole gaasidega vms, sest see tunne on päris erinev tavalisest seedetegevuse mullitamisest.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Esimene rasedus ja platsenta tagaseinas, 15+ nädalal tundsin esimesi kõditusi õhtuti voodisse pikali minnes.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Esimese tüdruku ajal juba 15n paiku. Aga olin siis ka väga peenike ja kõht tuli juba vara ette, eks mõjutas see ka vist.
Teise tüdruku ajal alles vahetult 20n. Kõht oli esimesest välja veninud ja üldse kogu tunnetus kõhupiirkonnas muutus peale esimest rasedust. Tal oli tunduvalt rohkem ruumi.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Esimesega 18+
Teisega 22+

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

19+ tundsin esimesi liigutusi. Kõhupealt katsudes tundis mees liigutusi 20+5.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina tundsin 23+ nädalal. Mul platsenta eesseinas

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 13 postitust - vahemik 1 kuni 13 (kokku 13 )


Esileht Lapse ootamine Esmasünnitajad, mil tundsite liigutusi