Esileht Ilu ja tervis Esogno (eszopiclonum)

Näitan 11 postitust - vahemik 1 kuni 11 (kokku 11 )

Teema: Esogno (eszopiclonum)

Postitas:
Kägu

Kes on kasutanud? Infoleht ytleb, et selle järel peab saama 8 h magada, aga minul pole nii palju võimalik, ca 6 tundi saaksin, et laps hommikul kooli ajada. Kas on oht, et ma ei ärka enne 8 h üles?

Ma olen eluaeg end uinutitest eemale hoidnud, aga nyyd enam ei saa, vahepeal olen 24-36 h jutti ärkvel, iiveldan ja värisen… Paistab nagu algav kliimaks.

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kes on kasutanud? Infoleht ytleb, et selle järel peab saama 8 h magada, aga minul pole nii palju võimalik, ca 6 tundi saaksin, et laps hommikul kooli ajada. Kas on oht, et ma ei ärka enne 8 h üles?

Ma olen eluaeg end uinutitest eemale hoidnud, aga nyyd enam ei saa, vahepeal olen 24-36 h jutti ärkvel, iiveldan ja värisen… Paistab nagu algav kliimaks.

Pead tableti varem ära võtma. Kes selle ravimi sulle kirjutas? Kas käisid üldse psühhiaatri juures? Hetkel on sul ju depressiooni sümptomid ja sulle kirjutati unerohi.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kui inimene ei saa magada siis see on tagajärg ja mitte põhjus. Organism annab nii teada et närvidega on midagi lahti.Unerohi püüab ravida tagajärge aga mitte põhjust.On vaja ravida põhjust ikka.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Põhjus on algav kliimaks, tänan huvi tundmast. Ja aitäh vastuste eest.

+1
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kes on kasutanud? Infoleht ytleb, et selle järel peab saama 8 h magada, aga minul pole nii palju võimalik, ca 6 tundi saaksin, et laps hommikul kooli ajada. Kas on oht, et ma ei ärka enne 8 h üles?

Ma olen eluaeg end uinutitest eemale hoidnud, aga nyyd enam ei saa, vahepeal olen 24-36 h jutti ärkvel, iiveldan ja värisen… Paistab nagu algav kliimaks.

Võtad siis pool tbl.  Tegelt ärkad küll aga suht zombi tunne võib olla.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Põhjus on algav kliimaks, tänan huvi tundmast. Ja aitäh vastuste eest.

No algav kliimaks küll 36-tunniseid unehäireid ei põhjusta! Kui sina oles erand ja sul põhjustab, siis peaksid hoopis hormoonasendusravi saama, mitte unerohtu tarbima. Sest kliimaks võib kesta aastaid (näiteks minul 5 aastat), kas võtad kõik aastad iga päev muudkui unerohtu?

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mine varem magama, laps ju ilmselt magab ikka rohkem kui 6 tundi. Seda ravimit pole proovinud, aga oma ravimiga on mul nii – kui uneaeg jääb liiga lühikeseks, siis üles ärkan küll, aga pool päeva olen uimane.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Põhjus on algav kliimaks, tänan huvi tundmast. Ja aitäh vastuste eest.

No algav kliimaks küll 36-tunniseid unehäireid ei põhjusta! Kui sina oles erand ja sul põhjustab, siis peaksid hoopis hormoonasendusravi saama, mitte unerohtu tarbima. Sest kliimaks võib kesta aastaid (näiteks minul 5 aastat), kas võtad kõik aastad iga päev muudkui unerohtu?

Ma eeldan, et sümptomid muutuvad aastate jooksul. Ja unerohtu ei nõudnud ma ise, vaid perearst kirjutas. Pool tbl vajadusel. Siiani pole veel vaja läinud.

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma eeldan, et sümptomid muutuvad aastate jooksul. Ja unerohtu ei nõudnud ma ise, vaid perearst kirjutas. Pool tbl vajadusel. Siiani pole veel vaja läinud.

See on nii uus ravim Eestis, huvitav et perearst selle kohe valis.

Teemaalgataja jutt on üldse vastuoluline, väidab et unerohtu pole vaja olnud, samas et ta on 24-36h järjest üleval, iiveldab ja väriseb?

Las laps paneb ise endale kella helisema ja vastutab koolimineku eest.

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma eeldan, et sümptomid muutuvad aastate jooksul. Ja unerohtu ei nõudnud ma ise, vaid perearst kirjutas. Pool tbl vajadusel. Siiani pole veel vaja läinud.

See on nii uus ravim Eestis, huvitav et perearst selle kohe valis.

Teemaalgataja jutt on üldse vastuoluline, väidab et unerohtu pole vaja olnud, samas et ta on 24-36h järjest üleval, iiveldab ja väriseb?

Las laps paneb ise endale kella helisema ja vastutab koolimineku eest.

Just, unerohtu pole siiani vaja olnud, aga nüüd istun vahel üleval ja värisen.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Unetuse pikem ja kaugem põhjus on ilmselt karpaalkanali sündroom. Olen viimased paar aastat maganud pinnapealselt, sest käed surevad.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 11 postitust - vahemik 1 kuni 11 (kokku 11 )


Esileht Ilu ja tervis Esogno (eszopiclonum)