Esileht Kodunurk Espooo või Vantaaa Ikea???

Näitan 8 postitust - vahemik 1 kuni 8 (kokku 8 )

Teema: Espooo või Vantaaa Ikea???

Postitas:

See siis väike küsimus Ikea sõpradele – kumba soovitate ostlema minna? Aitäh vastajatele ette!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Vantaa oma on oluliselt suurem, ega muud vahet polegi.
Kui millegi järgi spetsiaalselt lähed, siis vaata enne kodus, kummas see kaup olemas on.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

ikeaaa porvooo maskuuu lallallaaaa

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Vaata jah enne laoseis järele. Mina olen käinud mõlemas, Espoo on väiksem natuke. Samas viimati kui ostsin garderoobisüsteeme, siis need olid olemas just ainult Espoos ja mitte Vantaas.

Espoo omasse saab tasuta Ikea-bussiga Helsinki südalinnast, 20min sõitu. Tagasi tuuakse ka pärast.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 20.09 10:02; 21.09 09:42;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Vaata jah enne laoseis järele. Mina olen käinud mõlemas, Espoo on väiksem natuke. Samas viimati kui ostsin garderoobisüsteeme, siis need olid olemas just ainult Espoos ja mitte Vantaas.

Espoo omasse saab tasuta Ikea-bussiga Helsinki südalinnast, 20min sõitu. Tagasi tuuakse ka pärast.[/tsitaat]

Vantaa omasse läheb ju täpselt samamoodi tasuta buss. Ajakavad on siin: http://www.ikea.com/ms/fi_FI/customer_service/ikea_bussi/?icid=fi>ic>front_page>ilmainen_bussi_banner>free_busses

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Vantaa Ikea, suurem ja üldse meeldib endale rohkem. Mölemasse läheb linnast tasuta buss.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]IrenaK kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

Vantaa omasse läheb ju täpselt samamoodi tasuta buss. Ajakavad on siin: http://www.ikea.com/ms/fi_FI/customer_service/ikea_bussi/?icid=fi>ic>front_page>ilmainen_bussi_banner>free_busses%5B/tsitaat%5D

Jah, ma tean et läheb aga see pole nii mugavalt lähedal sadamale nagu Espoosse mineva bussi peatus.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 20.09 10:02; 21.09 09:42;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui minna Tallinkiga, kumb Ikea on lähemal? Bussiga minnes. Ning kuidas oleks kõige parem pääseda sadamast bussipeatusesse?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 8 postitust - vahemik 1 kuni 8 (kokku 8 )


Esileht Kodunurk Espooo või Vantaaa Ikea???

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.