Esileht Kodunurk Espressomasina ostu abi palun

Näitan 14 postitust - vahemik 1 kuni 14 (kokku 14 )

Teema: Espressomasina ostu abi palun

Postitas:

Tere!
Lisan kohe, et ma iae ei joo kohvi mitte mingis varjandis, seega olen täiesti loll kohvi teo ja masinate kohapealt.
Abikaasaga tuleb 15 pulma-aastapäev ja tean, et ta igatseb ammu üht korralliku espressomasinat, olles tulihingeline kohvisõber.
Siiani ta toimetab presskannuga.
Masinad on üpris kallid, aga mu hinnapiir oleks 400. Kindlasti peaks sellel olema piimavahustamiseks ka otsik. Kuidagi pidi sellega kakaod saama teha? Kakaod ma jooks hea meelega 🙂
Mingit valikut selles hinna kategoorias ikka jagub. Oli philips, delonghi jms. Mida te soovitaksite?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Selle hinnapiiriga soovitan uut presskannu.

+3
-6
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Vb on võimalus osta järelmaksuga?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

ostsin hiljuti selle, natuke küll kallim sinu hinnapiirist, aga see-eest väike ja ilus
https://www.euronics.ee/t/92744/koogitehnika/espressomasin-stollar-the-slim-cafe/sem800

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui Sa tahaksid ka aeg-ajalt vahustatud kuuma piimaga kakaod teha ja kui mees jooks piimavahuga jooke, siis tasub võtta selline, kus piimasüsteem kõige vähem igapäevast hooldust vajab, sest muidu Sa enam seda ei kasuta ja siis oleks ju tobe selle eest lisaks maksta. Näiteks Philipsil on Lattego süsteem, kus on hästi lihtne piimakopsik. Piimavoolikutega on alati kõvasti mässamist (töö juures on voolikuga). Aga kui Sa kasutad seda hästi harva, võib see ennast õigustada, sest on odavam.

mina kaalusin seda mudelit (see on küll ca 500 eur)
https://www.kohvisemu.ee/p/kohvimasin-philips-series-500-ep5331-10/

aga lõpuks võtsin selle (mitte täpselt lingil, aga samast seeriast), sest ma tahtsin, et saaks ühe nupuvajutusega rohkemate erinevate piimavahujookide vahel valida. Sellel on ka hea lihtsasti käsitletav piimaanum.
https://www.kohvisemu.ee/p/kohvimasin-delonghi-dinamica-ecam-350-55-b/

Aga kuna me ei tea, kui sageli piimavahtu kasutatakse, siis me ei tea, kas tasub soovitada selle peale lisaks maksta.

Tegelikult ma soovitaks Kohvisemusse kohale minna ja oma eelistused ära rääkida, vähemalt Tartus on sealsed inimesed küll väga asjalikud. Ja pärast saaks kodust internetist rahulikult edasi uurida.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

mina ostaks eraldi kohvimasina ja piimavahustaja
sama mudeli hinnavahe on 100+ eurot sõltuvalt sellest, kas on aurutoruga või voolikuga piimavahustaja. odavamatel (alla 1000) masinatel on selle voolikusüsteemi puhastamine jube tüütu ja nii ta enamikul tuttavatel ja endalgi seisab niisama.
eraldi piimavahustaja maksab alla 100 euro ning selle hooldamine on märksa lihtsam ja mugavam

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 10.11 14:11; 10.11 15:11;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui Sa tahaksid ka aeg-ajalt vahustatud kuuma piimaga kakaod teha ja kui mees jooks piimavahuga jooke, siis tasub võtta selline, kus piimasüsteem kõige vähem igapäevast hooldust vajab, sest muidu Sa enam seda ei kasuta ja siis oleks ju tobe selle eest lisaks maksta. Näiteks Philipsil on Lattego süsteem, kus on hästi lihtne piimakopsik. Piimavoolikutega on alati kõvasti mässamist (töö juures on voolikuga).

mille poolest need integreeritud voolikutega piimavahustussüsteemid lihtsamad on kui välise voolikuga? puhastada tuleb ju mõlemat. kõige lihtsamini puhastatav on ikkagi see toruga variant, mis käpaga kohvikumasinatel on, kus pistad toruotsa kopsikusse piima sisse. sellel piisab puhastamiseks lapiga ületõmbamisest ja sortsu kuuma auru läbilaskmisest, kuna piim kuskil voolikus ei liigu. ja need kodukasutuseks mõeldud käpaga masinad on ka odavad.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

need kodukasutuseks mõeldud käpaga masinad on ka odavad.

odavad on küll, aga need (erinevalt kohviku omadest) ei jahvata uba, vaid pead kasutama purukohvi. ise võid muidugi ka uba jahvatada, aga üsna raske on puru suurust timmida, et hea kohv tuleks

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 10.11 14:11; 10.11 15:11;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tere!

Lisan kohe, et ma iae ei joo kohvi mitte mingis varjandis, seega olen täiesti loll kohvi teo ja masinate kohapealt.

Abikaasaga tuleb 15 pulma-aastapäev ja tean, et ta igatseb ammu üht korralliku espressomasinat, olles tulihingeline kohvisõber.

Siiani ta toimetab presskannuga.

Masinad on üpris kallid, aga mu hinnapiir oleks 400. Kindlasti peaks sellel olema piimavahustamiseks ka otsik. Kuidagi pidi sellega kakaod saama teha? Kakaod ma jooks hea meelega ????

Mingit valikut selles hinna kategoorias ikka jagub. Oli philips, delonghi jms. Mida te soovitaksite?

Ooo õudu. Tõesti pigem presskann kui espressomasin.
On kogemus, et masinas seisvasse piima tulevad ussikesed. Öäkk. Sain ka tuttava juures espressomasinakohvi.
Märkasin pinnal tõesti usse.
Iial ei taha ühestki masinast kohvi.

0
-14
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui Sa tahaksid ka aeg-ajalt vahustatud kuuma piimaga kakaod teha ja kui mees jooks piimavahuga jooke, siis tasub võtta selline, kus piimasüsteem kõige vähem igapäevast hooldust vajab, sest muidu Sa enam seda ei kasuta ja siis oleks ju tobe selle eest lisaks maksta. Näiteks Philipsil on Lattego süsteem, kus on hästi lihtne piimakopsik. Piimavoolikutega on alati kõvasti mässamist (töö juures on voolikuga). Aga kui Sa kasutad seda hästi harva, võib see ennast õigustada, sest on odavam.

mina kaalusin seda mudelit (see on küll ca 500 eur)

https://www.kohvisemu.ee/p/kohvimasin-philips-series-500-ep5331-10/

aga lõpuks võtsin selle (mitte täpselt lingil, aga samast seeriast), sest ma tahtsin, et saaks ühe nupuvajutusega rohkemate erinevate piimavahujookide vahel valida. Sellel on ka hea lihtsasti käsitletav piimaanum.

https://www.kohvisemu.ee/p/kohvimasin-delonghi-dinamica-ecam-350-55-b/

Aga kuna me ei tea, kui sageli piimavahtu kasutatakse, siis me ei tea, kas tasub soovitada selle peale lisaks maksta.

Tegelikult ma soovitaks Kohvisemusse kohale minna ja oma eelistused ära rääkida, vähemalt Tartus on sealsed inimesed küll väga asjalikud. Ja pärast saaks kodust internetist rahulikult edasi uurida.

Kohvisemu esindaja, kes sa kirjutasid siia, siis Delonghi ja Philips pole väga head 🙂 aga Nivona ja Jura on paremad minu kogemusest.
Kui hinnapiir on 400, siis soovitan ka presskannu nagu eelmainitult. Usu mind, säästad närve, mida rikud tõenäoliselt nende odavate Philipsitega või Delonghidega (võib-olla kallimad versioonid on head). Mul oli Philips Saeco.. peavalu kuubis. Käisin koguaeg paranduses. Lõpuks ei hakanudki tööle. Õel oli töö juures Delonghi.. töötab, aga jah presskann teeb parema kohvi minu arvates.

+1
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ooo õudu. Tõesti pigem presskann kui espressomasin.
On kogemus, et masinas seisvasse piima tulevad ussikesed. Öäkk. Sain ka tuttava juures espressomasinakohvi.
Märkasin pinnal tõesti usse.
Iial ei taha ühestki masinast kohvi.

Mis lolli juttu sa ajad? Piim ei seisa masinas. Sa pole vist eriti tark inimene.

+7
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

need kodukasutuseks mõeldud käpaga masinad on ka odavad.

odavad on küll, aga need (erinevalt kohviku omadest) ei jahvata uba, vaid pead kasutama purukohvi. ise võid muidugi ka uba jahvatada, aga üsna raske on puru suurust timmida, et hea kohv tuleks

Bosch ja Philips teevad just selliseid alla 400-euroseid espressomasinaid, mis jahvatavad ja teevad korralikku kohvi (ka espressot), aga piima saab vahustada ilma mingi erilise süsteemita, mida puhastama peaks. Ei pea piima masinasse valama.
Nagu üks eelmine kommenteerija kirjutas, paned endale sobiliku piimakoguse tassi, hoiad tassi vahustaja otsiku all, lased vahtu minna, seejärel vajutad järgmist nuppu ja saad värskelt jahvatatud ubadest kohvi samasse tassi. Piimavaht kerkib kenasti peale.
Piimavahustaja puhastamiseks tõesti tõmbad vaid märja paberiga otsiku pealt puhtaks ja lased sutsu kuuma vett läbi. Aega võtab paar sekundit.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

https://www.hansapost.ee/et/kodu-ja-kook/kodumasinad/espresso–ja-kohvimasinad/espressomasinad/espressomasin-caferomatica-nivona-520_8bdf3169/

Selle raha eest hea masin.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tere!

Lisan kohe, et ma iae ei joo kohvi mitte mingis varjandis, seega olen täiesti loll kohvi teo ja masinate kohapealt.

Abikaasaga tuleb 15 pulma-aastapäev ja tean, et ta igatseb ammu üht korralliku espressomasinat, olles tulihingeline kohvisõber.

Siiani ta toimetab presskannuga.

Masinad on üpris kallid, aga mu hinnapiir oleks 400. Kindlasti peaks sellel olema piimavahustamiseks ka otsik. Kuidagi pidi sellega kakaod saama teha? Kakaod ma jooks hea meelega ????

Mingit valikut selles hinna kategoorias ikka jagub. Oli philips, delonghi jms. Mida te soovitaksite?

Ooo õudu. Tõesti pigem presskann kui espressomasin.

On kogemus, et masinas seisvasse piima tulevad ussikesed. Öäkk. Sain ka tuttava juures espressomasinakohvi.

Märkasin pinnal tõesti usse.

Iial ei taha ühestki masinast kohvi.

Piimaspsteemi tuleb lihtsalt hooldada nagu teisi nõusid mida kasutad. Kui kodus kohvi jood, siis pesed ju tassi puhtaks peale kasutamist, mitte ei kasuta korduvalt ühte musta tassi.

+5
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 14 postitust - vahemik 1 kuni 14 (kokku 14 )


Esileht Kodunurk Espressomasina ostu abi palun