Esileht Ilu ja tervis Esteetiline hambaravi – esihammastele kroonid, et oleks ilusam

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 54 )

Teema: Esteetiline hambaravi – esihammastele kroonid, et oleks ilusam

Postitas:

Tere,

 

Soovin ilusat naeratust. Olen hammaste eest terve elu korralikult hoolitsenud ja hambad kõik parandatud ja terved. Viimased 5 a pole ühtegi auku isegi juurde tulnud. 1 implantaat ka juba.

 

Nüüd aga sooviks endale ilusat naeratust. Hammaste värvus ajaga kollakaks muutunud, kuju on muidu ilus. Valgendamist väga ei sooviks, sest see teeb hambad tundlikuks ja see pole püsiv.

Olen mõelnud, et ilmselt on variandiks panna kõik esihambad ilusad valged kroonid. Kas need tuleks panna siis ainult ülemused ja mitu siis- 10? Või ka alumised? Äkki alumistel piisaks vaid valgendamisest.

 

Kui palju selline töö vōiks makma minna ja mis kliinikut- arsti soovitate, et töö tuleks kvaliteetne, ilus ja püsiv.

Mis lisamuresid võivad edaspidi hambakroonid tuua? Mul ei ole ühtegi krooni. Millal neid vahetama peab? Kaua vastu peavad? Parandama neid vist enam ei pea? Ma mõtlen hambaauke ju ei teki neisse? Kas hambakrooni eluiga oli äkki 15 a? Siis vist vaja vahetada.

Olen 45 a vana, et siis 60-selt tuleks arvestada samasuure kuluga.
<p style=”text-align: center;”>Kes on lasknud sellise töö teha, kas olete rahul või kahetsete?</p>

+4
-7
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 8 korda. Täpsemalt 11.04 03:11; 17.04 12:26; 17.04 12:37; 17.04 12:40; 17.04 12:42; 17.04 12:59; 18.04 18:38; 23.04 14:37;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mu meelest ei panda tervetele hammastele mitte kroone, vaid need lumineerid või komponeerid vms, millest ka siin hiljaaegu teema oli. Kleebitakse esihammaste peale. Vt hambakliinikute kodulehti.

+6
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Nüüd aga sooviks endale ilusat naeratust. Hammaste värvus ajaga kollakaks muutunud, kuju on muidu ilus. Valgendamist väga ei sooviks, sest see teeb hambad tundlikuks ja see pole püsiv.

Valgendamine ei tee midagi tundlikuks ja püsib aastaid. Igasugune muu sekkumine tähendab vähemal või rohkemal määral enda hammaste maha lihvimist.

+10
-3
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 11.04 09:45; 12.04 11:28;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Hambakroonide panek ilu nimel on rumalus. Sest hambad lihvitakse koonuse kujuliseks et saaks tehiskrooni peale panna. Selle lihvimisega hambad muutuvad nõrgemaks. Ilu nimel pannakse esihammastele hambalaminaate.Nii saad endale Hollywoodi naeratuse.Samas need laminaadid pole eluaegsed. Nende iga on 5-10 aastat.Kui oled väga edev, siis sa pead need valima. Mina valiks hammaste valgenduse.

+9
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 11.04 10:56; 11.04 13:48; 11.04 14:00;
To report this post you need to login first.
Postitas:

kroon pannakse üldjuhul siis, kui juur ja alumine osa on korras, aga hamba ülemine osa hävinud, murdunud või plomm plommis kinni (mul just ühe sellise krooniga asendamine pooleli)

krooni hind keskeltläbi 500€ /kroon + sinna juurde kõik muud tegevused vastavalt hinnakirjale (konsultatsioonid, röntgenid, lihvimine, puurimine, jäljendi võtmine jne jne) arvesta ca 800-1000€/hammas kokku.

kas korralikke hambaid ka kroonidega asendatakse, ei tea, eks see sõltu vist konkreetse arsti südametunnistusest.

+2
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

kroon pannakse üldjuhul siis, kui juur ja alumine osa on korras, aga hamba ülemine osa hävinud, murdunud või plomm plommis kinni (mul just ühe sellise krooniga asendamine pooleli)

krooni hind keskeltläbi 500€ /kroon + sinna juurde kõik muud tegevused vastavalt hinnakirjale (konsultatsioonid, röntgenid, lihvimine, puurimine, jäljendi võtmine jne jne) arvesta ca 800-1000€/hammas kokku.

Kus kohas maksab tehiskrooni panek 1000 euri? Muidugi üks selline ülikallis koht on Tallinnas,Kliinik 32.Seal maksab ka hambaplomm 150.- euri.Pead seda kliinikut silmas? Seal käivad ainult ülirikkad.Normaalhind kroonile on ikka 500.- euri.

+1
-4
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 11.04 10:56; 11.04 13:48; 11.04 14:00;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Valgendamine ei tee midagi tundlikuks ja püsib aastaid. Igasugune muu sekkumine tähendab vähemal või rohkemal määral enda hammaste maha lihvimist.

Mina valiks ka pigem valgendamise. Kahjuks enda hambad valgendamisele ei allu. Nende laminaatidega on asi kahtlane, tean mitut, kellel on need küllaltki koledasti välja kukkunud. Pealegi lihvitakse siis oma hammast ka õhemaks, mis põhimõtteliselt rikub hamba. Mõnel vaatan, et ei ole seda tehtud, siis ongi hobusehambumus suus, sest hambad on liiga paksud. Ka ei pea need laminaadid väga kaua vastu, tulevad praod sisse ja võivad ka murduda. Lähedalt on ka näha, milline on oma hammas ja milline see kunsthammas, peegeldavad erinevalt ja on teine materjal.

+3
-3
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 11.04 13:53; 14.04 08:33;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ärge nüüd laminaate ka maha tehke.Kui inimene paneb endale silikoontissid siis loomulikult sinna juurde käivad ka hambalaminaadid.Ja silikoontissid on siin foorumis väga moes.Sa ainult proovi silikoontisse maha teha,sind tehakse kohe tümaks.Sama kehtib ka laminaatide kohta.

+8
-8
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 11.04 10:56; 11.04 13:48; 11.04 14:00;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul on 6 ylemist hammast samadel põhjustel saanud laminaadid. Olnud juba 4 a. ja muresid pole esinenud. Elu parim otsus!

äkki läks kõik kokku maksma u 3000.- enam ei màleta aga sinna kanti summa jài.

Soojalt soovitan teha ära. Annab ikka enesehinnangule vàga palju juurde

+5
-5
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 11.04 15:30; 12.04 00:02; 12.04 09:08;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul on 6 ylemist hammast samadel põhjustel saanud laminaadid. Olnud juba 4 a. ja muresid pole esinenud. Elu parim otsus! äkki läks kõik kokku maksma u 3000.- enam ei màleta aga sinna kanti summa jài. Soojalt soovitan teha ära. Annab ikka enesehinnangule vàga palju juurde

Kas oma hambad lihviti?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 11.04 16:14; 19.04 22:31; 20.04 20:12;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul on 6 ylemist hammast samadel põhjustel saanud laminaadid. Olnud juba 4 a. ja muresid pole esinenud. Elu parim otsus! äkki läks kõik kokku maksma u 3000.- enam ei màleta aga sinna kanti summa jài. Soojalt soovitan teha ära. Annab ikka enesehinnangule vàga palju juurde

Kas oma hambad lihviti?

Laminaatide puhul hambaid lihvitakse ka ikka aga tunduvalt vähem kui tehiskrooni puhul.Laminaadi puhul lihvitakse ära 5-10% hambast,tehiskrooni puhul aga 50% hambast.Vaata Youtubes laminaatide paigaldamise videosid.

+7
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Jaa lihviti. Ikka tunde kestis see möll. Aga ma ise peeglist lihvitud hambaid vaadata ei soovinud. Kui ajutised laminaadid peale said, siis alles vaatasin ja nutsin ikka lahinal suurest õnnest.

+3
-6
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 11.04 15:30; 12.04 00:02; 12.04 09:08;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina ei saa aru sellest. Need laminaadid jne Inimesed teevad ilusa naeratuse pärast kõike lõhuvad oma hambad ära. Laminaadid kleebitake hammaste külge ja siis naeratada nagu hollywoody staar. Mu hambaarst on kõiki neid protseduure maha teinud.Ja kroonid pole kuulnud, et TERVET hammast ära lõhutakse, et siis ilus kroon peale juure peale panna.

Kroon pannakse ikka siis, kui hammas lagunenud ja juur korras.

 

Aga eks inimesi on erinevaid-mõni b on nõus kõik hambad välja tõmbama, et siis implantaadid asemele panna-inimese peakolusse ju ei näe

+11
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 12.04 00:06; 14.04 01:43; 14.04 14:22;
To report this post you need to login first.

Minu meelest tundub ka ikka arulage oma terved ja tugevad hambad maha lihvida üksnes selleks, et saada valgemad hambad. Teine lugu oleks siis, kui hambad oleksid viletsad või puseriti.

Ma mõtlen alati kaugemale. Tuleb näiteks sõda või selline olukord, et on vaja laminaate/kroone vahetada, aga pole mingil põhjusel kas raha või võimalust seda teha, siis peadki nende lihvitud köntidega läbi ajama, kuni needki ära lagunevad.

+11
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina läksin arsti juurde sama sooviga. Kõigepealt vaadati üle ja öeldi, et siia saab panna küll nii kroonid kui lumineerid, kui on väga suur soov, aga kuna hambad on täiesti terved, siis alustage breketitest. Minu probleemiks oli nn sügavhambumus, alumised hambad olid väga tagapool võrreldes ülemiste hammastega ja sellest lähtuvalt hoidsid ka ülemised hambad pisut sissepoole kaldu, nii et näiteks fotodel jäi alati vari hammastele ja tundus, et kas sahtel tühi või siis väga tumehallid hambad, kuigi tegelikult olid üsna valged.

Läksingi siis ortodondile hoopis, 2 aastat kandsin breketeid. Ravi lõppemisel läksin uuesti sooviga laminaadid või lumineerid panna. Arst vaatas üle, ütles et hambumus on väga ilus, hambad on terved, äkki töötaks hoopis pisut valgendamise nimel. Selgitas, mis on kroonide ja lumineeride miinused ja ka seda, et need ei ole eluaegsed, vaid tuleb hiljemalt 10 aasta pärast vahetada, ja siis enamasti ikkagi kõik korraga, kuna muidu jääb värvi- ja läikevahe. Tegu on siiski kunstmaterjaliga, mis aja jooksul tuhmub, praguneb, ning ei jää sama kenaks kui alguses, ehk siis erinevatel aegadel tehtud üksikud asendused/parandustööd jäävad eristatavaks. Kuna minu algne lugu oli seotud koleda naeratusega fotodel, siis arst selgitas, et mitu aastat suus olnud kroonid jäävad samuti fotodel võltsid, kuigi on muidugi heledad – läige jm on hoopis midagi muud. Ehk siis iga materjal vananeb, aegub ja tuhmub. Lisaks pole nendega soovitav paljusid asju üldse süüa, a la pähklid enne leotada, õunad-pirnid enne noaga viiludeks lõigata, küpsetatud ribi ei tohi hammastega luudelt rebida (absoluutselt suvalised näited) jne. Seda kuulates mulle tundus, et pärast on äkki elu hullem kui proteesidega pensionäril. Ehk siis olin nõus valgendamist proovima. Pärast seda juttu tundus oma loomulike tervete hammaste omamine kuidagi parem variant kui elu aeg megaettevaatlik olemine.

Sain kaped ja 6 süstalt Opalescence’i geeli. Öö läbi tuli valgenduskapesid peal hoida. Aga minu hammastele see valgendamine ei mõjunud. Ka 6 süstla ära kasutamisel oli efekt, ütleme, minimaalne, küll aga sain tundlikud hambad (ajutiselt, läks ca 3 päevaga üle pärast iga valgenduskuuri, tegin neid kuure tsükliliselt).

Seejärel läksin teise hambakliinikusse, tegin hammaste zoom valgenduse. Valgendamise päeval olid hambad tõesti valgemad, aga kuidagi laiguliselt, ja tundusid kohutavalt “poorsed”. Hoidusin igasugustest värvilistest toitudest ja jookidest, nagu hambaarst soovitas, ent sellele vaatamata olid hambad praktiliselt ülejärgmisel päeval juba samasuguses mitte-valges toonis tagasi, nagu algselt. Valgem efekt kadus koos poorsusega. Aga hambad olid külmale tundlikud üle 2 nädala.

Nüüd ei teagi, mida teha. Tellisin netist Crest valgendusplaastrid, proovin ka need ära. Kui need ei mõju, siis peaks ilmselt proovima tugevama valgendusgeeliga. See Opalescence oli 10% ning lugesin hiljem netist arvustusi, et see ei mõjugi paljudele, aga tugevam geel mõjub. Tugevamat tuleb muidugi vähem aega kapedes hoida, aga mulle see sobibki, sest kapedega magamine oli ebameeldiv.

Ja kui see ka ei aita… siis olen ilmselt nii kaua ikkagi oma hammastega, kuni neid veel on. Kui lagunema hakkavad, võtan selle hammaste katmise ja/või asendamise kindlasti ette. Tahaks nii väga valget naeratust, aga kui mu enda hambad seda ei taha, siis mis teha… Raha mul oleks, aga veidi hirm on ka, ei taha oma ellu mingit “kunsthammastega” seotud stressi, kui omaenda hambad on täiesti stressivabad – ainus viga, ei ole piisavalt valged. Võimalik, et see aktiivne valgendamine neid kuidagi lagundama hakkab, aga eks hoian silma peal ja külastan hoolega hambaarsti.

Edu teemaalgatajale. Kui selle teemaga kusagile rahuldava tulemuseni jõuad, palun anna teada, kuidas läks, kui rahul oled ning kui palju maksis.

+14
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 12.04 02:26; 23.04 13:57;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu meelest on tànaseks laminaatide jne areng olnud nii hea et sellist võltsi tulemust saavutab vaid vàga kobakàpp hambaarst.

Minu suurim hirm oli, et nàen vàlja lõpyks nagu yks suurte hammastega proua saatejuht .
Kui laminaadid suhu sain, arvasid paljud et olen kàinud hambaid valgendamas. Kuju ei muutunud hammastel võltsiks ja ka diktsioonile need õnneks ei mõjunud- pelgasin et hakkan susistama rääkides.

valgendamise mina enda jaoks vàlistasin kohe- mul on meeletult tundlikud hambad ja igemed. Soodapesu on ka valusam kui hambavalu minu jaoks.

 

Aga igayhele oma ikka. Õnneks ei pea seda ju vägisi tegema aga minul on jagada meeldiv kogemus siiski.

+6
-6
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 11.04 15:30; 12.04 00:02; 12.04 09:08;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu meelest on tànaseks laminaatide jne areng olnud nii hea et sellist võltsi tulemust saavutab vaid vàga kobakàpp hambaarst.

Minu suurim hirm oli, et nàen vàlja lõpyks nagu yks suurte hammastega proua saatejuht .

Kui laminaadid suhu sain, arvasid paljud et olen kàinud hambaid valgendamas. Kuju ei muutunud hammastel võltsiks ja ka diktsioonile need õnneks ei mõjunud- pelgasin et hakkan susistama rääkides.

valgendamise mina enda jaoks vàlistasin kohe- mul on meeletult tundlikud hambad ja igemed. Soodapesu on ka valusam kui hambavalu minu jaoks. Teinud siis soodapesu ka tuimestusega, tobu.

Aga igayhele oma ikka. Õnneks ei pea seda ju vägisi tegema aga minul on jagada meeldiv kogemus siiski.

Sellist rumalust ei ole ammu lugenud – valgendamine ja soodapesu on talumatult valusad, aga oma hambaemaili maha lihvimine on ok küll.

+8
-3
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 11.04 09:45; 12.04 11:28;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Inimesed(osa) on vist heast elust lolliks läinud. Rikkuda oma korralikud hambad terveks eluks-milleks ometi? Igasugused tõsised terviseprobleemid kimbutavad inimesi ja kui neid ei ole, siis tuleb neid ise endale juurde tekitada või? Terve hammas ei olegi kunagi särav valge. Osadel hallika, osadel kollaka alatooniga ja see on täiesti normaalne. Ma saan aru, et kusagil 25-30a vanuses ei mõtle, et ka 50-60 aasta vanuses on tore terve olla, aga uskuge, see aeg tuleb ruttu ja siis on hilja kahetseda..

Kehtib ka selle kilode kaupa botoxi süstimise kohta. Tervishoius töötades näen tihti sellega kaasuvaid, alles hiljem ilmnevaid tüsistusi, aga sellest keegi ju ei räägi. Nii suur äri on see..

+11
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma ka ei kujuta ette, kui koledad peavad hambad olema, et neid hakata maha lihvima ja mingit jama peale panema. Üks tuttav seda aastaid tagasi tegi, on juba 2 korda pidanud kulutama autoraha nende uuendamisele. Polnud tal need nii viletsad ja jubedad midagi, inimese enda peas asi kinni lihtsalt. Kõige jubedam, mis olla saab, on saada endale ebaloomulikult valged hambad, eriti, kui eluaeg oled olnud normaalsetega. Üks tuntud plastikakirurg tegi seda, no õudus kuubis lihtsalt. Loomulik on alati ilusam.

+6
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 12.04 20:26; 13.04 10:07; 14.04 10:56;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul on üks hammas eest surnud ja natuke kirju, hambaarst soovitas juba paar aastat tagasi panna esihammastele   kroonid, aga käsi ei tõuse. Rahast ei ole kahju, aga lasta teistel tervetel hammastel selline maha viilimine  teha (käis siis tüügastega ringi) ja kroonid peale panna – käsi ei tõuse. Aga kui ei eksi, siis 400-500  eurot oli hammas.

+2
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

aga lasta teistel tervetel hammastel selline maha viilimine  teha (käis siis tüügastega ringi)

Jeerum, mingite tüügastega ei käi keegi ringi ju. Kohe lihvimisega koos pannakse ju ajutised kroonid. Kus metsas sa elad oma teadmistega?

+4
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

aga lasta teistel tervetel hammastel selline maha viilimine teha (käis siis tüügastega ringi)

Jeerum, mingite tüügastega ei käi keegi ringi ju. Kohe lihvimisega koos pannakse ju ajutised kroonid. Kus metsas sa elad oma teadmistega?

Eluaeg käid ju edaspidi nende tüügastega ringi. Lihtsalt need on nende kunstkatete all. Oma hammas on lihvitud hapraks ja olematuks.

+9
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 12.04 20:26; 13.04 10:07; 14.04 10:56;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Eks kõik tahavad olla nagu Hollywoody staarid, säravad valged hambad

Samas eks inimesed on erinevad-mõnele on soov välja näha perfektne.

Kasvõi käivad pidavlt oppidel. Ma ikka mõtlen kui palju peavad inimesed ilu nimel valu tundma

Mõtlen nende laminaatide peale. Miks neid üldse vaja on köntide peale. Las arst tõmmaku kõik hambad välja-pangu implantaadid asemele. Saad nagu legoklotsidena endale valida, kui säravate hammastega sa kuksile glamuuripeole lähed…

0
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 12.04 00:06; 14.04 01:43; 14.04 14:22;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Las arst tõmmaku kõik hambad välja-pangu implantaadid asemele. Saad nagu legoklotsidena endale valida, kui säravate hammastega sa kuksile glamuuripeole lähed…

Sa vist täpselt ei tea, mida implantaat tähendab. Neid ei pisteta vahepeal sahtlisse ja siis jälle suhu, et midagi saaks valida.

+2
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 11.04 13:53; 14.04 08:33;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Las arst tõmmaku kõik hambad välja-pangu implantaadid asemele. Saad nagu legoklotsidena endale valida, kui säravate hammastega sa kuksile glamuuripeole lähed…

Sa vist täpselt ei tea, mida implantaat tähendab. Neid ei pisteta vahepeal sahtlisse ja siis jälle suhu, et midagi saaks valida.

Teoreetiliselt saab. Kruvi on igavene (kui allergiat ei teki elu jooksul, mõnel tekib), aga peal olevaid hambaid saab vahetada. Mõnel käib päris lihtsalt ära, saab ise ka võtta.

+2
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 12.04 20:26; 13.04 10:07; 14.04 10:56;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Impantaadi kruvi otsa saad nagu legoklotsi panna.  Mul on kroon ära tulnud, hambaarst pani 1 minutiga selle kruvi peale.

+2
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 12.04 00:06; 14.04 01:43; 14.04 14:22;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kehtib ka selle kilode kaupa botoxi süstimise kohta. Tervishoius töötades näen tihti sellega kaasuvaid, alles hiljem ilmnevaid tüsistusi, aga sellest keegi ju ei räägi. Nii suur äri on see..

[/quote]

Milliseid tühistusi sa oled näinud botoxiga kaasnemas?

+4
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Valgendamine ei tee midagi tundlikuks ja püsib aastaid. Igasugune muu sekkumine tähendab vähemal või rohkemal määral enda hammaste maha lihvimist.

Mina valiks ka pigem valgendamise. Kahjuks enda hambad valgendamisele ei allu. Nende laminaatidega on asi kahtlane, tean mitut, kellel on need küllaltki koledasti välja kukkunud. Pealegi lihvitakse siis oma hammast ka õhemaks, mis põhimõtteliselt rikub hamba. Mõnel vaatan, et ei ole seda tehtud, siis ongi hobusehambumus suus, sest hambad on liiga paksud. Ka ei pea need laminaadid väga kaua vastu, tulevad praod sisse ja võivad ka murduda. Lähedalt on ka näha, milline on oma hammas ja milline see kunsthammas, peegeldavad erinevalt ja on teine materjal.

 

No vot neid hobuse hambaid tõesti ei sooviks. Olen mõnel näinud, kui see hammaste töö on ebaõnnestunud – jube lihtsalt. Mina ju ei tea, kas neil on kroonid või laminaadid.

+3
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 8 korda. Täpsemalt 11.04 03:11; 17.04 12:26; 17.04 12:37; 17.04 12:40; 17.04 12:42; 17.04 12:59; 18.04 18:38; 23.04 14:37;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ärge nüüd laminaate ka maha tehke.Kui inimene paneb endale silikoontissid siis loomulikult sinna juurde käivad ka hambalaminaadid.Ja silikoontissid on siin foorumis väga moes.Sa ainult proovi silikoontisse maha teha,sind tehakse kohe tümaks.Sama kehtib ka laminaatide kohta.

:))))) silikoontisse minul pole, appi, kuidas ma naersin.

 

neid ei ole plaanis ka panna, aga no kollaste hammastega ringi käia enam ei tahaks. no on tõesti kole ja see mõjutab tõesti igapäeva elu. ma rvan, et mul vist valgendamine isegi ei mõjuks, sest olen neid USA plaastreid jne proovinud. mul on see hamba luu kuidagi kollaks läinud (noorena valged).  eriti hulluks läks peale implantaadi panekut, kui pidin mingi juraga hambaid loputama. isal oli sama, noorest peast valged ja 60 pluss ikka peaaegu pruunikad juba. ei suitetanud, ei joonud kohvi. vist geneetiline lihtsalt kuidagi. ühe hamabaarsi käest küsisin, mida teha annab. tema ütles, et enamasti on lauljatel-näitlejatel laminaadid. mida iganes see siis tähendab. ta ütles, et pannakse oma hammaste peale ja oma hammas ei saa õhku ja rikutakse ära. seega arvasin, et kroonid on püsivamad lõpuks. laminaadid pidi ikka murduma jne.

kas laminaadid on siis odavamad?

valgendamine ei mõju ka. ja kui kellegile on see üllatus, siis ka valgendamine kahjustab oma hambaid ja oi oi kui palju, lisaks pole see püsiv ja tekitab sõltuvust ja pead hakkama kordama jne. nii et ma mõtlesin, et äkki teeks selle 10 000 töö ära (kroonid) ja 15 a rahu majas.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 8 korda. Täpsemalt 11.04 03:11; 17.04 12:26; 17.04 12:37; 17.04 12:40; 17.04 12:42; 17.04 12:59; 18.04 18:38; 23.04 14:37;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul on 6 ylemist hammast samadel põhjustel saanud laminaadid. Olnud juba 4 a. ja muresid pole esinenud. Elu parim otsus!

äkki läks kõik kokku maksma u 3000.- enam ei màleta aga sinna kanti summa jài.

Soojalt soovitan teha ära. Annab ikka enesehinnangule vàga palju juurde

novot, seda minagi. kass töö tuli ilus? palun soovita ka arsti ja kliinikut. arsti nimi vist ikka täahtsam.

0
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 8 korda. Täpsemalt 11.04 03:11; 17.04 12:26; 17.04 12:37; 17.04 12:40; 17.04 12:42; 17.04 12:59; 18.04 18:38; 23.04 14:37;
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 54 )


Esileht Ilu ja tervis Esteetiline hambaravi – esihammastele kroonid, et oleks ilusam