Esileht Väikelaps Estonia Spas lastega?

Näitan 6 postitust - vahemik 1 kuni 6 (kokku 6 )

Teema: Estonia Spas lastega?

Postitas:

Kas 1- ja 3-aastastega tasub minna ja ööbida Pargi majas? Surnumere keskuses küll lastel suurt teha pole midagi,aga kas keegi siiski käinud nendega seal? Ise tahaks väga ära käia,aga mõtlen,kas minna päris üksi,nii et lapsed toas samal ajal isaga ja siis vastupidi või ikka kõik koos.Kas seal lastenurki või mänguväljakuid ka on?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma ööbinud ei ole seal, ise pärnakas, seega ei tea ka mängunurga kohta. Aga teoreetiliselt saab lapsed vähemalt soolakambrisse kaasa võtta.
Termid on aga väikeste jaoks väga head – aastasega käisingi ainult seal, kuna ruumid soojad ja lastebassein paras. 3-aastasega käin juba Tervise Paradiisi veepargis enamjaolt, kuna torust sõit talle nii vahva, kuid Estonia Termides meeldib talle ka.
Külastage siis Estonia Valge maja uut jäätisekohvikut ka – see on super!http://mamatonis.ee/

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Väike mängunurk on Rohelises Majs midagi oli ka Pargi majas, kuid kehvakene!

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 30.05 19:01; 30.05 23:59;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma ei ole ka surnumere keskuses käinud ega ka Pargi majas mitte, küll aga palju kordi Estonia Termides. Samuti nüüd viimasel ajal oma 1- ja 3-aastaste tütardega ja Estonia Termid on väikelastele väga mõnusad – soe vesi, soe õhk. Samuti meeldib, et Estonias pole rahvast palju, saab rahulikult igal pool ilma trügimata mõnuleda.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

No, mis jutt see on, et pole rahvast palju. Enam ülerahvastatumat kohta polegi. Olen sealt korduvalt tagasi pidanud minema kuna kapid otsas ja mitukümmend inimst ootamas. Eriti hull on reede ja laupäev siis pole mõtet minnagi!

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 30.05 19:01; 30.05 23:59;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]No, mis jutt see on, et pole rahvast palju. Enam ülerahvastatumat kohta polegi. Olen sealt korduvalt tagasi pidanud minema kuna kapid otsas ja mitukümmend inimst ootamas. Eriti hull on reede ja laupäev siis pole mõtet minnagi![/tsitaat]

Nojah, olen väiksema lapsega kodune ja ujumas käime tavaliselt argipäeva hommikuti 9-10 ajal, siis küll rahulik.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 6 postitust - vahemik 1 kuni 6 (kokku 6 )


Esileht Väikelaps Estonia Spas lastega?

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.