Esileht Ajaviite- ja muud jutud Estonialt pääsenute lood

Näitan 30 postitust - vahemik 211 kuni 240 (kokku 502 )

Teema: Estonialt pääsenute lood

Postitas:
Kägu

Vaatasin ka saate ära. See oli tõesti imelik, et rääkis anonüümselt kellestki, kes oli pääsenute nimekirjas aga lähedaste juurde ei jõudnud… On ta seda lähedastele öelnud?

Ühesõnaga taheti hästi, aga välja kukkus nagu alati. Tolad kavatsesid vihje anda Pihti surma kohta, aga lendasid omadega hästi sügavale, veel sügavamale.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 28 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Siin raamatus on “Pihti” video ja pääsemise asjaolud ehk segaduse ilusti selgitatud, mingit mystikat ei ole.

https://www.rahvaraamat.ee/p/estonia-inimesed/590748/et?isbn=9789949529353

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 9 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Siin raamatus on “Pihti” video ja pääsemise asjaolud ehk segaduse ilusti selgitatud, mingit mystikat ei ole.

https://www.rahvaraamat.ee/p/estonia-inimesed/590748/et?isbn=9789949529353

Räägi siis lühidalt, mis selle Pihtiga oli?

Please wait...
Postitas:
Kägu

Mõistlik oleks ise läbi lugeda, tegin seda paar aastat tagasi ja paljud imelikud asjaolud said selgituse

Please wait...
Postitas:
Kägu

Mõistlik oleks ise läbi lugeda, tegin seda paar aastat tagasi ja paljud imelikud asjaolud said selgituse

No siis peaks sul mõnigi meeles olema? Mis Pihtist sai? Või hea küll: mis sulle meelde jäi ja midagi paika lükkas – peab ju mäletama, kui imelikud asjaolud selgituse said.

Mulle jääks kohe meelde, kui mõni mu kahtlus hajutataks. Mul pole mingit vajadust tingimata salapärasid uskuda. Aga kui küsimustele ei vastata, siis jäävad küsimused õhku ja inimesed hakkavad ise vastuseid otsima. See on ju täiesti normaalne.

Milline sinu küsimus vastuse sai? Vähemalt üks peaks ju ikka meeles olema.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Osade arvates on Elvis ka ikka veel elus ja neid uskujaid ei ole sugugi vähe.
Täpselt selliseid mõtteid tekitab minus selle teema lugemine.
Saadet vaatasin ja oli tõesti imelik, et nime välja ei öeldud, aga päris kindlasti ei olnud ju Piht ainuke, kes alguses oli päästetute nimekirjas ja hiljem sealt kadus.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Aga võib-olla ongi, kust sa tead? Nägid surnud Elvist? Ja kui ei näinud, siis on täpselt sama lugu kui nendega, kes nägid või ei näinud elus Pihti. Nii et mispoolest sinu usk surnud Elvisesse on kuidagi tõendatum usust elus Pihti? Elus Pihti kohta on vähemalt selgeid tunnistusi.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Ma mingisuguseid vandenõuteooriaid eriti ei usu, aga olen isegi mõelnud, et midagi kahtlast selles loos on, lisaks tormisele merele, sest olgem ausad, torme on ennegi olnud ja laevad ikka sõidavad, laeva tehniline olukord, no see selleks, ega keegi ei tea ja tagantjärele on mõttetu siin pakkuda, et mis ikkagi juhtus. Võib-olla taheti seal midagi kõrvaldada ja (mingeid autosid) ei osatud arvestada tagajärgedega, seda ma ei usu, et laev meelega põhja lasti.Ma hoopis mõtlen seda, et kus need selgeltnägijad nüüd kõik on, kes kõike teavad ja rääkida oskavad. Just vaatasin seda eesti saate kordust, eks paljud ajavad seal umbluud ka, aga miks üheski saates pole Estonia laevahuku teemat käsitletud, kuigi see kõigile nii südamelähedane on (ega endalegi on, kuigi ühtegi tuttavat seal laevas ei olnud). Pangu Pihti pilt ümbrikusse ja las siis räägivad, kas elus või surnud ja mis seal juhtus, kuigi jah, ega seda ka päris tõena arvesse võtta ei saa.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Ma mingisuguseid vandenõuteooriaid eriti ei usu, aga olen isegi mõelnud, et midagi kahtlast selles loos on, lisaks tormisele merele, sest olgem ausad, torme on ennegi olnud ja laevad ikka sõidavad, laeva tehniline olukord, no see selleks, ega keegi ei tea ja tagantjärele on mõttetu siin pakkuda, et mis ikkagi juhtus. Võib-olla taheti seal midagi kõrvaldada ja (mingeid autosid) ei osatud arvestada tagajärgedega, seda ma ei usu, et laev meelega põhja lasti.Ma hoopis mõtlen seda, et kus need selgeltnägijad nüüd kõik on, kes kõike teavad ja rääkida oskavad. Just vaatasin seda eesti saate kordust, eks paljud ajavad seal umbluud ka, aga miks üheski saates pole Estonia laevahuku teemat käsitletud, kuigi see kõigile nii südamelähedane on (ega endalegi on, kuigi ühtegi tuttavat seal laevas ei olnud). Pangu Pihti pilt ümbrikusse ja las siis räägivad, kas elus või surnud ja mis seal juhtus, kuigi jah, ega seda ka päris tõena arvesse võtta ei saa.

No vaata, minu pesumasin ka teenis mind ustavalt 10 aastat, kuni ühel hetkel katki läks. Ja kingadega käisin mitu aastat, kuni äkitsi konts eemaldus. Ma ei arva esmajoones, et tegemist oli kahtlase asjaga, sest “enne on ju ka pestud ja käidud”. Sellisele loogikale (mulle tundub imelik) paraku enamus vandenõuteooriaid tuginevadki.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Aga võib-olla ongi, kust sa tead? Nägid surnud Elvist? Ja kui ei näinud, siis on täpselt sama lugu kui nendega, kes nägid või ei näinud elus Pihti. Nii et mispoolest sinu usk surnud Elvisesse on kuidagi tõendatum usust elus Pihti? Elus Pihti kohta on vähemalt selgeid tunnistusi.

Elus Elvist on korduvalt nähtud ju ja paljude inimeste poolt.
Pealegi on Pihti abikaasa enda kinnitus, et bussis olev mees ei olnud Piht.

Ma ei hakka vaidlema teemal, kas Piht on elus või mitte, täpselt sama Elvise puhul -ma ei tea ja mul ei ole tõendeid. Lihtsalt see arutelu tuletas Elvist meelde. Mina neid kumbagi ei tundnud, videtoes olev tekst või ju olla ka eksitus, inimesed eksivad. Kindel ei saa olla milleski ja kes soovib mõtleb nii ja kes soovib mõtleb naa.
Vandenõuteooriaid on aga mõlema puhul igasuguseid.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Küsimus polnud bussis olevas mehes, vaid selles, kes sealt välja astus ja kelle kohta tema enda töökaaslased kinnitasid, et oli küll Piht. Ja kuidas selgitada, et mehaanik Leigeri perele helistati ja öeldi, millise lennuga ta tuleb, pere läks lennujaama vastu ja kedagi ei tulnud? Omast peast kujutasid ette, et neile haiglast helistati?

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 23 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Küsimus polnud bussis olevas mehes, vaid selles, kes sealt välja astus ja kelle kohta tema enda töökaaslased kinnitasid, et oli küll Piht. Ja kuidas selgitada, et mehaanik Leigeri perele helistati ja öeldi, millise lennuga ta tuleb, pere läks lennujaama vastu ja kedagi ei tulnud? Omast peast kujutasid ette, et neile haiglast helistati?

Neile helistas konstaabel, ühes intervjuus pojaga oli see välja toodud.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 12 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Tore on, aga kuhu see Leiger siis jäi?

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 23 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

milleks? Nad ei näe ju nagunii midagi, milleks hakata segast peksma ja omaksed ja tuttavad jälle hulluks ajada. Kui näeks oleks Markus juba ammu leitud, see on ju šõu mis telekas tehakse, meelelahutus.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 16 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Ma ei ole kunagi vandenõuteooriaid uskunud. Aga antud juhul tahaks ma tõesti paari selgitust.
Need kolleegid, kes väidavad, et nägid videot, kus Piht tuli bussist välja ja vaatas kaamerasse ning hiljem oli see video kadunud – kas nad valeasid? Miks?

Juhul, kui nad ei valetanud ja see video tõesti oli, aga seal oli keegi teine, siis miks ei ole seda olukorda lahti seletatud? Kuhu see video kadus? Kui raske oleks konkreetsel Pihti sarnasel inimesel seda vaadata ja öelda, et jah, see olin mina, te eksiste. Ei saa vaadata, sest seda videot eI ole enam? Aga miks? Mis kasu saadi ühe video peitmisest juhul, kui kõik oli aus ja midagi varjata ei püüta?

Ja kui need kolleegid ei eksinud ega valetanud, siis kuhu kadus Piht?

Keegi neist, kes siin ironiseerivad kahtlejate üles võiks ära seletada, mis täpselt siis oli, miks kolleegid valetasid, kui ei valetanud, siis mks video kadunud on ja ei ole öeldud, kes seal videos tegelikult oli?

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 17 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Ma ei ole kunagi vandenõuteooriaid uskunud. Aga antud juhul tahaks ma tõesti paari selgitust.

Need kolleegid, kes väidavad, et nägid videot, kus Piht tuli bussist välja ja vaatas kaamerasse ning hiljem oli see video kadunud – kas nad valeasid? Miks?

Juhul, kui nad ei valetanud ja see video tõesti oli, aga seal oli keegi teine, siis miks ei ole seda olukorda lahti seletatud? Kuhu see video kadus? Kui raske oleks konkreetsel Pihti sarnasel inimesel seda vaadata ja öelda, et jah, see olin mina, te eksiste. Ei saa vaadata, sest seda videot ie ole enam? Aga miks? Mis kasu saadi ühe video peitmisest juhul, kui kõik oli aus ja midagi varjata ei püüta?

Keegi neist, kes siin ironiseerivad kahtlejate üles võiks ära seletada, mis täpselt siis oli, miks kolleegid valetasid, kui ei valetanud, siis mks video kadunud on ja ei ole öeldud, kes seal videos tegelikult oli?

mul tekkis veel 1 küsimus, kui selles videos ei olnud Piht, siis mind ei huvita kuhu kadus video, vaid miks oli vaja video ära koristada?

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 10 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

mul tekkis veel 1 küsimus, kui selles videos ei olnud Piht, siis mind ei huvita kuhu kadus video, vaid miks oli vaja video ära koristada?

see on ju sama küsimus. saades vastuse küsimusele kuhu?, saab vastuse ka küsimusele kes? ja miks?.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Küsimus polnud bussis olevas mehes, vaid selles, kes sealt välja astus ja kelle kohta tema enda töökaaslased kinnitasid, et oli küll Piht.

Miks töökaaslased valetasid Pihti nägemist kui selle tunnistamine lausa eluohtlikuks oleks võinud kujuneda?
Elvise koopiat võivad inimesed näinud ollagi, sest on kloune, kes teda järele ahvivad. Vaevalt. et Pihti keegi mängib.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 33 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Juhul, kui nad ei valetanud ja see video tõesti oli, aga seal oli keegi teine, siis miks ei ole seda olukorda lahti seletatud? Kuhu see video kadus? Kui raske oleks konkreetsel Pihti sarnasel inimesel seda vaadata ja öelda, et jah, see olin mina, te eksiste. Ei saa vaadata, sest seda videot ie ole enam? Aga miks? Mis kasu saadi ühe video peitmisest juhul, kui kõik oli aus ja midagi varjata ei püüta?

Sest seal ei olnud Piht ja prohmaka tegija tavaliselt tahab oma käki ruttu ka likvideerida, et keegi tema käkki tõendada ei saaks.

Pean siiski ebatõenäoliseks, et ühele parvele sattusid kokku ainult laevameeskonna liikmed ja ei ühtegi tavalist reisijat. Tekib küsimus, kas Piht lükkas nad sealt meelega välja? Nähti teda päästeveste jagamas, aga parvele ei aidanud ühtegi tundmatut nägu? No ma ei tea…

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 39 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Pean siiski ebatõenäoliseks, et ühele parvele sattusid kokku ainult laevameeskonna liikmed ja ei ühtegi tavalist reisijat. Tekib küsimus, kas Piht lükkas nad sealt meelega välja? Nähti teda päästeveste jagamas, aga parvele ei aidanud ühtegi tundmatut nägu? No ma ei tea…

Oot, kust pärineb info, et need lõpuks siiski kadunuks tunnistatud meeskonnaliikmed ühel parvel just olid? Keegi pole ju parvest tehtud videost rääkind õi on? Sealt väikebussist väljumise videos nähti väidetavalt ainult Pihti, ühtegi teist tuttavat nägu ei mainitud. Niipalju, kui mina olen aru saanud, oli päästetute nimekirjas mitu laevameeskonna liiget, kes hiljem kadusid, aga videost tunti vist ära ainult Piht? Kas ma eksin?

Please wait...
Postitas:
Kägu

Tore on, aga kuhu see Leiger siis jäi?

Paraku ei tea.
Tõin konstaabli ametinimetuse välja, kuna enne mainiti, et haiglast (Soome või Rootsi) helistati. Konstaabel oli aga eelduste kohaselt eestlane ja helistas Eestist. Järeldan sellest seda, et kui välisriigi haigla ja Eesti politsei vahel on toimunud isiku nimega info liikumine, siis ei saa see olla tühjalt kohalt ja nimega eksimine. Kuna öeldi ka, mis kell ja mis lennukiga ta tuleb, pidi olemas olema nimeline lennupilet.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 12 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Oot, kust pärineb info, et need lõpuks siiski kadunuks tunnistatud meeskonnaliikmed ühel parvel just olid? Keegi pole ju parvest tehtud videost rääkind õi on? Sealt väikebussist väljumise videos nähti väidetavalt ainult Pihti, ühtegi teist tuttavat nägu ei mainitud. Niipalju, kui mina olen aru saanud, oli päästetute nimekirjas mitu laevameeskonna liiget, kes hiljem kadusid, aga videost tunti vist ära ainult Piht? Kas ma eksin?

Kuna teiste esialgu elusaks kuulutatud, aga hiljem kadunud meeskonnaliikmete puhul on toodud kadumise põhjuseks see, et nad viibisid Pihtiga samal parvel ja olid tema elusalt pääsemise tunnistajad. Pole mitte ühtegi elusat tavareisjast tunnistajat, kes oleks Pihtiga ühel parvel viibinud või vees näinud. Ilmselgelt sellel parvel olnud inimesed oleks pidanud pääsema. Aga salapäraste kadunukeste seas on miskipärast ainult meeskonnaliikmed. Küll aga on elus tunnistaja, kes nägi ühte hiljem elusaks kadunukeseks nimetatud meeskonnaliiget enda kõrvalt õnnetult vette kukkumas ja tema ellu jäämine selle tagajärjel ebatõenäoline.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 39 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Kuna teiste esialgu elusaks kuulutatud, aga hiljem kadunud meeskonnaliikmete puhul on toodud kadumise põhjuseks see, et nad viibisid Pihtiga samal parvel ja olid tema elusalt pääsemise tunnistajad. Pole mitte ühtegi elusat tavareisjast tunnistajat, kes oleks Pihtiga ühel parvel viibinud või vees näinud. Ilmselgelt sellel parvel olnud inimesed oleks pidanud pääsema. Aga salapäraste kadunukeste seas on miskipärast ainult meeskonnaliikmed. Küll aga on elus tunnistaja, kes nägi ühte hiljem elusaks kadunukeseks nimetatud meeskonnaliiget enda kõrvalt õnnetult vette kukkumas ja tema ellu jäämine selle tagajärjel ebatõenäoline ja sa

Hm, hästi. Aga kas pidid just parvel nägema? Võisid ka peale pääsemist samasse laeva või helikopterisse sattuda, samas haiglas olla vmt? Ja see, et tavareisija ei tundund, palun vabandust, mina ei tunne ka normoludes ühtegi laevakaptenit ära. Kuidas ma selle Pihti seal hirmust ja kurnatusest segasena oleksin pidanud ära tundma? Kui isiklik tuttav ei ole, siis ei tunnegi ära.

Muideks, kui tõenäosusteooria juurde minna oma oletustes, siis kas kellegi on infot, mitu reisijat veel lisaks neile laevapereliikmetele olid algul kindlalt pääsenut nimekirjas ja pärast siiski kadunuks tunnistati ja jäidki kadunuks, isegi uppununa ei leitud?

Miks sa selle ühe elusa tunnistaja juttu faktina võtad (ta pealegi ei nimetanud nime), aga need teised, kes videost nägid kõik valetavad su arvates või kuidas?

UPDATE: googeldasin ise. Vikipeedia andmetel oli selliseid algul nimekirja pandud ning pärast siiski kadunuks tunnistatuid täpselt 8, kõik nad laevapere liikmed. Ja võimaliku kadumise põhjusena ei tooda mitte tingimata sama parve kõigil, aga osad võisid neist ka ise teada midagi, mispärast neil pääseda ei tahtud lasta.
Vikipeedia pole nüüd mingi allikas, mida puhta tõena võtta, aga need 8 nime on ilmselt siiski tõsi. Arvestades, et reisijaid oli kordades rohkem kui meeksonnaliikmeid oleks pidanud neid reisijatest valesti pääsenute nimekirja kantuid olema nii 60-70. Oli siis või?

Please wait...
Postitas:
Kägu

Juhul, kui nad ei valetanud ja see video tõesti oli, aga seal oli keegi teine, siis miks ei ole seda olukorda lahti seletatud? Kuhu see video kadus? Kui raske oleks konkreetsel Pihti sarnasel inimesel seda vaadata ja öelda, et jah, see olin mina, te eksiste. Ei saa vaadata, sest seda videot eI ole enam? Aga miks? Mis kasu saadi ühe video peitmisest juhul, kui kõik oli aus ja midagi varjata ei püüta?

Täpselt samad mõtted on minul ka. OK, see Pihti sarnane mees, kellele oli ekslikult Avo Piht alla kirjutatud, oli keegi teine. Miks seda sarnast meest oma õige nimega siis ei näidata? Oleks ju kõigil kahtlustel ja spekulatsioonidel kohe lõpp.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Sest seal ei olnud Piht ja prohmaka tegija tavaliselt tahab oma käki ruttu ka likvideerida, et keegi tema käkki tõendada ei saaks.

Ja mis prohmaka tegijast sa räägid? Niipalju, kui ma aru sain, siis meeskonnakaaslased ise tundsid ta ära, nime selles videos all ei olnud. Prohmakategijast võiks juttu olla siis, kui sinna alla oleks keegi ekslikult Pihti nime kirjutanud. Või oli selel video filmimine iseenesest juba prhmakas?
Prohmaka tegid need, kes mittepääsenud kogemata pääsenute nimekirja kandsid, aga seda prohmakat video peitmine ei leevenda kuidagi.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Selles väidetavas videolõigus ei olnud ju väidetav Piht üksi, vaid seal oli ka teisi (eeldatavalt) õnnetuses ellujäänuid. Kas mõni neist ka lähedaste/tuttavate poolt tuvastati? Või ainult Piht?

Please wait...
Postitas:
Kägu

Sest on piisavalt vanu fakte, mis midagi siiski tõendavad.

Sa nimetad siis neid FAKTIDEKS, et keegi kuskil midagi rääkis, et tema nägi ja teadis? Või tavaliselt on ju sinusuguste faktid: ta rääkis, et tema tuttav rääkis, et tuttava õde ja isa olid telekast näinud. Sul on ikka väga kummaline arusaam sõnast FAKT.

Igasugused arvamuslikud blogid ei ole ka FAKTID. See, et väidetavalt kümme tuttavat Pihti videos nägid, see ei ole FAKT.

Fakt oleks näiteks see, kui lingiksid siia antud videolõigu, kus on näha Avo Pihti kiirabiautost maha tulemas. Fakt ei ole see, et sinu isa väidetavalt seda nägi. Ega ka mitte see, et just laevahukust pääsenud šokis inimene väidetavalt teda nägi.

Faktid on ka tunnistajate ütlused. Sõitsin ise paar aastat hiljem sõbrannaga Rootsi ja oli juhuslikult huku mälestamise aastapäev, visati lilli merre jne. Sõbranna tuttav oli laevas tööl ja ka tolleagse Estonia töötaja (mitte küll tööl sellel saatuslikul ööl) Küll oli tema ja teised laeva töötajad sadamas kohe hommikul, kui tuli teade laeva hukust ja jälgisid rahvaga televiisorist uudiseid. Ta ütles, et terve laevapere nägi Pihti kiirabiautosse minemas.. Hiljem oli see video kadunud. Veel on mul meeles, et kõik pääsenud pidid ise oma nime ütlema, see välistas, et nimekirja sattusid need, keda tegelikult polnud.

Please wait...
Postitas:
Kägu

OK, see Pihti sarnane mees, kellele oli ekslikult Avo Piht alla kirjutatud, oli keegi teine. Miks seda sarnast meest oma õige nimega siis ei näidata? Oleks ju kõigil kahtlustel ja spekulatsioonidel kohe lõpp.

See ongi kõige huvitavam. Mis oleks lihtsam, kui näidata seda meest, kes need spekulatsioonid tekitas, ja vähemalt Pihti puudutavail kuulujuttudel oleks põhi alt?
Sedasama lihtsat asjaolu siinsed tarkurid millegipärast kummaliseks ei pea. Neile võib kõik sisse sööta, absoluutselt.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Faktid on ka tunnistajate ütlused.

Aga nad kõik ju valetavad.
Kopeerin:

https://parnu.postimees.ee/2344997/faktid-viitavad-kapten-avo-pihti-paasemisele

Aivar Kaur – valetab.

Enn Lääne – valetab.

Raivo Martinson – valetab.

Tõnu Polakes – valetab.

Erich Moik – valetab.

Andi Meister – valetab.

Erik Mordi naine – valetab.

Bengt-Erik Stenmark – valetab.

Ja lõpuks muidugi valetab ka Pärnu Postimees.

Ainsana teab tõde Taavi. Tema ei valeta.

https://www.youtube.com/watch?v=atjKbaohJds

Valetab!

Add one more weird on grounds which may be pure coincidence, but not necessarily. In 1994, shortly after the Estonia disaster – I think there were four days later – we went with the then rector of the marine education center Peter Veegen to the Finland Turu hospital to visit captain Piht.

Consciously?

Fully conscious. We called ahead and they told us – yes, Piht is in hospital.

We went to the hospital and they told us that very soon he will meet us. We waited. And it was reported – no, he does not exist there at hospital. All the time he was there, but then he was not.

Veel üks valetaja – Peter Veegen.

Nimekiri

Avo Piht viidi Huddinge haiglasse. Valetavad, raisad! Ei viidud.

Kõik valetavad. Sest Kägu ise küll midagi pole näinud, kus siis need tuttavadki said näha.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Ja mis prohmaka tegijast sa räägid? Niipalju, kui ma aru sain, siis meeskonnakaaslased ise tundsid ta ära, nime selles videos all ei olnud. Prohmakategijast võiks juttu olla siis, kui sinna alla oleks keegi ekslikult Pihti nime kirjutanud. Või oli selel video filmimine iseenesest juba prhmakas?

Prohmaka tegid need, kes mittepääsenud kogemata pääsenute nimekirja kandsid, aga seda prohmakat video peitmine ei leevenda kuidagi.

Ei olnud võimalik lisada kogemata mittepäästetuid pääsenute nimekirja kuna inimesed pidid ISIKLIKULT oma nime ütlema, sellepärast pole ka võimalik, et nn.Pihtisarnane mees ütles oma nimeks Piht, jabur ju.

Please wait...
Näitan 30 postitust - vahemik 211 kuni 240 (kokku 502 )

Esileht Ajaviite- ja muud jutud Estonialt pääsenute lood