Esileht Rasestumine ja lapse ootamine estrofem ja rasedustest

Näitan 8 postitust - vahemik 1 kuni 8 (kokku 8 )

Teema: estrofem ja rasedustest

Postitas:

Tere!

Ma olen võtnud estrofemi alatest sellest pühapäevast.Laupäeva õhtul hakkasid päeva,voolus oli selline pruunikas ja pruunid tükid olid sees.esmaspäeva õhtul olid päevad peaaegu läbi.täna hommikul tegin igaksjuhuks testi(ostsin selle laupäeval et test teha,siis hakkasid päevad).sest tsükkel oli olnud juba 32 päeva.täna hommikul tegin apotheka testi,mis osutus positiivseks.kuskil tund hiljem tegin biocard testi mis oli ka positiivne.Seda ma biocard testiga võin öelda,et kui rase ei ole,siis ta ka ei näita midagi.Aga ma ikkagi olen segaduses,kui ma estrofemi võtan kas see võis mõjutada testi tulemust.Oma arsti ma ka kätte ei saa,et kuskilt küsida.
On kellelgi kogemust!
Tänud

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 17.01 12:25; 17.01 16:38; 17.01 16:53; 17.01 20:15;
To report this post you need to login first.
Postitas:

OT: Kas apotheka testid pole usaldusväärsed?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

väljavõte ravimi infolehelt:

Estrofemi võtmise lõpetamine
Kas või ühe järgnevalt loetletud seisundite tekkimisel lõpetage kohe ravi ja võtke
viivitamatult ühendust oma arstiga:
kui teil tekib esmakordne migreenitaoline peavalu
kui teil esineb naha ja silmavalgete kollasus (ikterus) või muud maksafunktsiooni
häired
kui te tunnete vererõhu märkimisväärse tõusu sümptomeid (näiteks peavalu)
kui te rasestute
kui ilmneb mõni tervisehäiretest, mida on nimetatud lõigus 2 „Mida on vaja teada
enne Estrofem’i kasutamist“.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 17.01 13:46; 17.01 16:49;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Olen teemaalgataja

Apotheka teste ma tõesti ei usalda,sest need on mulle andnud positiivse tulemuse mitu mitu korda ,ka siis kui ma ei olnud rase.
Päeval tegin ka first signali testi,ka see oli positiivne.Helistasin erakorralisse ja sealt öeldigi,et estrofem ei mõjuta testi tulemust.Vot nii:)

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 17.01 12:25; 17.01 16:38; 17.01 16:53; 17.01 20:15;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Infoks: estrofemi infolehel on kirjas, et ravimi tarvitamine tuleb koheselt lõpetada, kui olete rasestunud.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 17.01 13:46; 17.01 16:49;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma lõpetasingi.Ma täna hommikul veel võtsin,siis ma ei teadnud veel:)

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 17.01 12:25; 17.01 16:38; 17.01 16:53; 17.01 20:15;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma tegin täna apotheka testiga, kontrolltriibust õrnem triip tuli. Kuid on ka päevad hiljaks jäänud ja rinnad on valusamad kui muidu.
Eelmise rasedusega näitaks kohe ära, et rase. Ja olingi. Kuid oli õrn triip, see rasedus peetus

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kerstin21

Aga tee igaksjuhuks ka mingi muu firma test.
Mina tegin täna kolm erineva firma testi,ja kõik triibud olid päris tugevad.
Äkki teed biocard testi,sest sinna naljalt triipu ei tule:)

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 17.01 12:25; 17.01 16:38; 17.01 16:53; 17.01 20:15;
To report this post you need to login first.
Näitan 8 postitust - vahemik 1 kuni 8 (kokku 8 )


Esileht Rasestumine ja lapse ootamine estrofem ja rasedustest

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.