Esileht Rasestumine ja lapse ootamine Et IVF õnnestuks, kas aitate kuidagi ise kaasa(vitamiinid jne.)?

Näitan 8 postitust - vahemik 1 kuni 8 (kokku 8 )

Teema: Et IVF õnnestuks, kas aitate kuidagi ise kaasa(vitamiinid jne.)?

Postitas:

Tere! Kas aitate ise kuidagi kaasa, et IVF õnnestuks? Mõtlen siin vitamiine ja kõike muud. Mida soovitate? Pidin küll ise arstilt küsima, kuid kahjuks unustasin. Tänud ette!

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 04.10 23:11; 09.10 21:18;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kindlasti foolhape.
Minu arst soovitas Eleviti vitamiine, d vitamiini ja lisaks veel Infolic pulbrit.
Aga erinevad arstid soovitavad erinevaid asju..

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 04.10 23:33; 05.10 15:29; 06.10 19:16;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Esimesel visiidil viljatuskliinikusse sain järgmised soovitused arstilt:

Vitamiinid: Elevit, D-vitamiin ja Inofolic pulber.

Tungiv soovitus vähendada kehakaalu 10% (sel hetkel kaalusin 71 kg – mis minu meelest ei ole küll teabmis hull rasvumine, kuid veidi palju ehk tõesti). Tänaseks olen kaalu kaotanud 12 kg.

Tervislik eluviis: mõõdukas füüsiline aktiivsus, toitumine korda, võimalikult vähe stressi ja muretsemist.

Lisaks olen püüdnud lõõgastuda, kuulanud rahustavat muusikat ja tegelenud asjadega mida mulle meeldib teha.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Esimesel visiidil viljatuskliinikusse sain järgmised soovitused arstilt:

Vitamiinid: Elevit, D-vitamiin ja Inofolic pulber.

Tungiv soovitus vähendada kehakaalu 10% (sel hetkel kaalusin 71 kg – mis minu meelest ei ole küll teabmis hull rasvumine, kuid veidi palju ehk tõesti). Tänaseks olen kaalu kaotanud 12 kg.

Tervislik eluviis: mõõdukas füüsiline aktiivsus, toitumine korda, võimalikult vähe stressi ja muretsemist.

Lisaks olen püüdnud lõõgastuda, kuulanud rahustavat muusikat ja tegelenud asjadega mida mulle meeldib teha.

Sinu arst peab kyll olema Deniss S6ritsa ????

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 04.10 23:33; 05.10 15:29; 06.10 19:16;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sinu arst peab kyll olema Deniss S6ritsa ????

Läks täppi! Kas käite ka tema juures?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Käisin ca 3 aastat tagasi. Ja minu kaal jäi talle ette 🙂 kuigi nagu sinagi ytlesid, et ylekaalu nagu väga ei olnud, bmi 22,5
Olen kuulnud, et ta ytleb seda pea k6igile (noh neile kes tiba suuremad)

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 04.10 23:33; 05.10 15:29; 06.10 19:16;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tegelikult olen tänulik selle eest, et arst nö käsu kätte andis ja ma omadega joonele sain 🙂
Kas see siis beebi saamisel abiks on või mitte, aga enesetunne on küll tegelikult palju parem ja energiat rohkem.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Aiäh kõigile vastajatele!

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 04.10 23:11; 09.10 21:18;
To report this post you need to login first.
Näitan 8 postitust - vahemik 1 kuni 8 (kokku 8 )


Esileht Rasestumine ja lapse ootamine Et IVF õnnestuks, kas aitate kuidagi ise kaasa(vitamiinid jne.)?

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.