Esileht Pereelu ja suhted Et kunagi oleks hea Pärnamäele minna

Näitan 18 postitust - vahemik 31 kuni 48 (kokku 48 )

Teema: Et kunagi oleks hea Pärnamäele minna

Postitas:
Kägu

Mis sul minu vaimsest tervisest ja minu elust?  Mind ei huvita sinu terviseprobleemid ja kannatused, kas peaks?

Mind sinu vaimne tervis ka ei huvita, aga sinusugune hull peaks olema viimane, kes normaalseid inimesi kritiseerib, sest ise oled ideaalist kaugel. Luuletad siin endale mehe ja mida iganes, midagi sul pole ju.

+4
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mind sinu vaimne tervis ka ei huvita, aga sinusugune hull peaks olema viimane, kes normaalseid inimesi kritiseerib, sest ise oled ideaalist kaugel. Luuletad siin endale mehe ja mida iganes, midagi sul pole ju.

mine vaata peeglisse, seal näed pööraste silmade ja mõtetega hullu!

0
-4
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

Sul oleks aeg lsd proovida ja veits raamist välja tulla, ma arvan. Päramäe selle pärast lasnamäele ei liigu.

0
-3
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

täiskarsklus on enamasti minhist hälbest põhjustatud, kas vanemad, abikaasa või ise on olnud joodik ja siis võetakse selline ususekti kiikme moodi hoiak. Usu, enamusel normaalsetel alkoholitarvitajatel pole mingeid mäluauke ega puudumisi ega muid kolle, mida sa kardad.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Osade jaoks tähendabki joomine täiskustud alukates saunas põrandal magamist. Minule toob alkohol alati meelde selle tunde, kui tuleb suvel rannast, käid pesemas ja siis istud klaasi jaheda veini/mulli rõdul/teraassil või kus iganes ja räägid sõpradega juttu. Nahk veel õhetab päikesest…

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

täiskarsklus on enamasti minhist hälbest põhjustatud, kas vanemad, abikaasa või ise on olnud joodik ja siis võetakse selline ususekti kiikme moodi hoiak. Usu, enamusel normaalsetel alkoholitarvitajatel pole mingeid mäluauke ega puudumisi ega muid kolle, mida sa kardad.

Tead, minul on õigus elada oma kehas ja just sellist elu nagu ma ise tahan.

0
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mina küll ei ela Pärnamäele mineku tähe all ega mõtle sellele. Elan nii nagu oskan, püüan hoida korras enda vastutusalasse kuuluva, hoolitseda lähedaste ja pisut ka enda eest.

Ei arva, et alkoholist täielik loobumine oleks mingi eriline “headuse” näitaja – ega ta kohustuslik ka loomulikult ei ole, kuid seda tuleb osata tarbida mõõdukalt. Täieliku loobumise ja täiskustuna saunapõrandal põõnamise vahepeal on terve hulk teisigi varjundeid.

Seda, kas oled teinud asju õigesti ja mis valesti läks, saad ilmselt öelda alles siis, kui voodis Pärnamäed ootad ja elule tagasi vaatad. Kui siis veel mõistus selge on, muidugi.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mis mul Pärnamäest, ei taha mina ussidele toiduks kõdunema. Põletage ära, keskkonnasõbralikum (ainult enne peab viimastest elavhõbedaplommidest lahti saama, nende põletamine on paha-paha).

Elan nagu oskan, endal on üsna hea ja mees-lapsed ka väga ei nurise. Ülejäänute meelest ka tibens-tobens mutt.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

täiskarsklus on enamasti minhist hälbest põhjustatud, kas vanemad, abikaasa või ise on olnud joodik ja siis võetakse selline ususekti kiikme moodi hoiak. Usu, enamusel normaalsetel alkoholitarvitajatel pole mingeid mäluauke ega puudumisi ega muid kolle, mida sa kardad.

Tead, minul on õigus elada oma kehas ja just sellist elu nagu ma ise tahan.

Jaa, on, kuniks teisi ei halvusta-alanda oma üldistamise ja suhtumisega. Sinu jutust kumab siiski pahakspanu reedeõhtuse veiniklaasi või pulmašampuse suunas. Ainult see on õige, kuidas mina teen…

+6
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

See halvustamine-alandamine tema teema tegemise ainuke põhjus oligi, see meie lillkapsamutt ju, kuidas te veel käekirja ei tea. Õnnelikust ja tervest inimesest on asi kaugel, no kaine ehk on, aga seegi pole kindel. Tema psühhoos algaski sellest, et ta jabura jutu peale küsiti pidevalt, et kas ta täis on või.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ega ei tea ju sedagi, kus kellegi Pärnamägi täpsemalt olema hakkab. Mõni tuuakse välismaalt jalad ees, lennuõnnetuses haihtume. Teema ei ole alkoholis, vaid selles milliseid otsuseid ma teen. Alkoholi mitte tarbimine ei ole mitte trauma vaid otsus. Inimesele valetamine on otsus. Petmine on otsus. Teise usaldamine on otsus. Otsuste lisaks on reaalsus, kas jutt ja tegelikkus kattuvad. See mida ja kuidas keegi otsustab teel Pärnamäele on tema otsused ja valikud. Kas need ka õiged ja rahuldpakkuvad on olnud, neile saab hinnangu anda inimene ise.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

See halvustamine-alandamine tema teema tegemise ainuke põhjus oligi, see meie lillkapsamutt ju, kuidas te veel käekirja ei tea. Õnnelikust ja tervest inimesest on asi kaugel, no kaine ehk on, aga seegi pole kindel. Tema psühhoos algaski sellest, et ta jabura jutu peale küsiti pidevalt, et kas ta täis on või.

See, et sina õpid 11 klassis, ei tähenda, et mina peaksin jooma!

0
-5
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

Jaa, on, kuniks teisi ei halvusta-alanda oma üldistamise ja suhtumisega. Sinu jutust kumab siiski pahakspanu reedeõhtuse veiniklaasi või pulmašampuse suunas. Ainult see on õige, kuidas mina teen…

Nii see asi ei ole. Kas mõni saab alkoholi tarbides maoverejooksu ja sureb- see ei puuduta mind absoluutselt. Valik riskida ja katsetada oli sinu!

0
-5
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

täiskarsklus on enamasti minhist hälbest põhjustatud, kas vanemad, abikaasa või ise on olnud joodik ja siis võetakse selline ususekti kiikme moodi hoiak. Usu, enamusel normaalsetel alkoholitarvitajatel pole mingeid mäluauke ega puudumisi ega muid kolle, mida sa kardad.

Tead, minul on õigus elada oma kehas ja just sellist elu nagu ma ise tahan.

Kas keegi keelas sul seda teha? Ma küll ei ole märganud. Ehk viitad mõnele kommentaarile, kus kästi sul alkoholi tarbima hakata?

Küll aga on küsimus, miks sina ei luba teistele oma kehas elada just sellist elu nagu nad ise tahavad? Miks sa arvad, et sul on õigus teistele siin epistlit lugeda?

+4
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kas keegi keelas sul seda teha? Ma küll ei ole märganud. Ehk viitad mõnele kommentaarile, kus kästi sul alkoholi tarbima hakata? Küll aga on küsimus, miks sina ei luba teistele oma kehas elada just sellist elu nagu nad ise tahavad? Miks sa arvad, et sul on õigus teistele siin epistlit lugeda?

Mida sulle siiani räägitud on! elabki igaüks oma keha elu. Peaasi, et joogisena autorooli ei istu ja iseendale tekitatud alkoholi kahjustused tuleb lahkelt vastuvõtta.

0
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Teemaalgataja, kas sina ei karda, et siin pidevalt paljudele inimestele valetades ja halvustades ja pahameelt üles küttes sa ise seal Pärnamäel ennast kuigi hästi ei tunne, see kõik koguneb sinu karmasse? Sa pole ju hea, ei püüa südameheadusest teisi “õigele teele suunata”, sa halvustad, mõnitad, sõimad ja räuskad. Kas see on hea ja õnneliku inimese tunnus? Kaugel sellest, sa oled lihtsalt haige inimene, kuigi sinu haigus on midagi muud kui alkohol või seks, pole see midagi paremat.

+4
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Teemaalgataja, kas sina ei karda, et siin pidevalt paljudele inimestele valetades ja halvustades ja pahameelt üles küttes sa ise seal Pärnamäel ennast kuigi hästi ei tunne, see kõik koguneb sinu karmasse? Sa pole ju hea, ei püüa südameheadusest teisi “õigele teele suunata”, sa halvustad, mõnitad, sõimad ja räuskad. Kas see on hea ja õnneliku inimese tunnus? Kaugel sellest, sa oled lihtsalt haige inimene, kuigi sinu haigus on midagi muud kui alkohol või seks, pole see midagi paremat.

Kardan? Mida ma kartma peaksin? Reaalsust? Ei karda. Aga sina, kardad? Ei talu enam ennast, oma valetamist, halvustamist? Minu karma ei ole teisi õigele teele juhatada, suured inimesed,  oskavad küll! Ei halvusta, ei mõnita, ei sõima ja ei räuska (kirjutan välja, et sa saaksid pisutki hingerahu. Mida põhjustab suitsetamine, alkohol jne. – seda sa ei karda? Mõttekoht! Mis karmalaks sind nüüd ennast ees ootab kui alusetult süüdistasid ?

+2
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mis mul Pärnamäest, ei taha mina ussidele toiduks kõdunema. Põletage ära, keskkonnasõbralikum (ainult enne peab viimastest elavhõbedaplommidest lahti saama, nende põletamine on paha-paha).

Elan nagu oskan, endal on üsna hea ja mees-lapsed ka väga ei nurise. Ülejäänute meelest ka tibens-tobens mutt.

Miks põletamine on keskkonnasõbralikum kui kõdunemine? Ära siis lase end plastikkarbis matta. Ussikesed on ökosüsteemi loomulik ja vajalik lüli. Kuigi nii sügaval neid pole, nad rohkem maapinna lähedal.

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 18 postitust - vahemik 31 kuni 48 (kokku 48 )


Esileht Pereelu ja suhted Et kunagi oleks hea Pärnamäele minna