Esileht Pereelu ja suhted Et sul nagunii pole naist, siis võiks sina tööd ära teha

Näitan 8 postitust - vahemik 1 kuni 8 (kokku 8 )

Teema: Et sul nagunii pole naist, siis võiks sina tööd ära teha

Postitas:

Mul pole naist ja kõik sugulased, töökaaslased ja muidu tuttavad tahavad, et ma nende eest asju ära teeksin. Küll neid sõidutaks, küll tööle hiljemaks jään, küll palgata lisatööd teen, küll puhkust hiljem võtan. Et mul pole naist ja lapsi, siis arvatakse, et mis tal ikka muud teha, kui tööd, teisi ringi sõidutada ja aidata remonti teha. Lastega vanemad saavad juulis puhkust, mina pean septembrini ootama, sest mida ma ikka puhkan, kui perekonda pole. Ma muide ei tahagi suhet ega lapsi, olen hea välimusega mees ja naisi saan nagunii. Ei saa aru hoopis inimestest, kes ise end suhtelõksu panevad, lapsed saavad ja siis lükkavad kohustused teiste kaela, sest neil on nüüd suhe ja lapsed.

+17
-15
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul pole naist ja kõik sugulased, töökaaslased ja muidu tuttavad tahavad, et ma nende eest asju ära teeksin. Küll neid sõidutaks, küll tööle hiljemaks jään, küll palgata lisatööd teen, küll puhkust hiljem võtan. Et mul pole naist ja lapsi, siis arvatakse, et mis tal ikka muud teha, kui tööd, teisi ringi sõidutada ja aidata remonti teha. Lastega vanemad saavad juulis puhkust, mina pean septembrini ootama, sest mida ma ikka puhkan, kui perekonda pole. Ma muide ei tahagi suhet ega lapsi, olen hea välimusega mees ja naisi saan nagunii. Ei saa aru hoopis inimestest, kes ise end suhtelõksu panevad, lapsed saavad ja siis lükkavad kohustused teiste kaela, sest neil on nüüd suhe ja lapsed.

ja kindlasti tuleb selline “mees” perekooli säärast teksti tootma …

+21
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Hakka õpetajaks, saad terve suve puhata ja veel koolivaheaegadel ka!

Keda sa siis nii väga sõidutama pead? Lastega peresid? Mina olen abielus ja lastega, aga mina ja mees aitame sellegipoolest sugulasi ja töökaaslasi kui vaja. Oleme mõlemad vajadusel tööle kauemaks jäänud, haiget vanaisa arsti juurde sõidutanud ja sõbranna juures remonti teha aidanud.

Kui sulle ei meeldi aidata, siis ära aita ja nii ütlegi. Aga ära vingu, kui sa nii tossike oled, et suud lahti teha ei julge!

+13
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tead mis, kulla mees. Kõik normaalsed inimesed aitavad oma lähedasi, vajadusel nii remonti teha kui mõnikorda sinna-tänna sõita. Päris piinlik oleks vist näiteks emalt hakata raha nõudma, kui aitasid esikus tapeedi ära vahetada. Ja seda, muide, tehakse oma pere ja laste kõrvalt. Saab hakkama küll. Samuti on ka meie töö juures suvi hooaeg ja puhkust saab vaid seadusega ettenähtud juhtudel, see tähendab teatud vanuses laste vanemaid. Ülejäänud puhkavadki muul ajal. Kui ei sobi, tuleb töökohta vahetada. Õpetajatel näiteks suvel pikk puhkus.
Mis puudutab igasugu pooltuttavatele teenete tegemist, siis sellest saab ju keelduda, täpselt nagu ka tasuta ületundide või lisatöö tegemisest. Või päriselt ülemus ütleb, et noh, meil siin vaja paar päeva pikemalt tööl olla, raha selle eest küll ei saa, aga no sul peret pole, sina teed. Ohjah.

+9
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Et mul pole naist ja lapsi, siis arvatakse, et mis tal ikka muud teha, kui tööd, teisi ringi sõidutada ja aidata remonti teha.

Perekooli naised tulge mulle kohe appi!

Ma olen mees, kellel puudub suuorgan ning ma ei suuda kellelegi “Ei” öelda!
Ma ei suuda ka ühtegi naist oma leida, sest siis mul ei oleks nii palju vaba aega!
Aidake!

+4
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

liba

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul pole naist ja kõik sugulased, töökaaslased ja muidu tuttavad tahavad, et ma nende eest asju ära teeksin. Küll neid sõidutaks, küll tööle hiljemaks jään, küll palgata lisatööd teen, küll puhkust hiljem võtan. Et mul pole naist ja lapsi, siis arvatakse, et mis tal ikka muud teha, kui tööd, teisi ringi sõidutada ja aidata remonti teha. Lastega vanemad saavad juulis puhkust, mina pean septembrini ootama, sest mida ma ikka puhkan, kui perekonda pole. Ma muide ei tahagi suhet ega lapsi, olen hea välimusega mees ja naisi saan nagunii. Ei saa aru hoopis inimestest, kes ise end suhtelõksu panevad, lapsed saavad ja siis lükkavad kohustused teiste kaela, sest neil on nüüd suhe ja lapsed.

Mis see siia puutub, kas keegi pakub teenuse vastu intiimteenust?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sa ei pea mitte midgai tegema. Ainus asi tõesti on töölt puhkamine – seadus ejärgi on väikelaste vanematel eelisõigus puhkust saada endale sobival ajal -v õi kuhu need 3-4-5aastased lasped tuleks siis juulis panna, kui lasteaiad kinni? Saad ju ise ka aru, et sinu irisemine selel punkti pealt on nonsense. Lahendus oleks olla iseenda tööandja ja puhkadki siis kui tahad, kasvõi terve aasta läbi. Või leia töö suuremas organisatsioonis, kus ons uurema dosakonna dja puhksute graafiku koostamine lihtsam,s t kõik nagunii korraga ei puhka ju. Meil 10liikmelises oskaonnas saavad ka lastetud või suuremate lastega inimesed juulis vähemalt 2 nädalat puhata, sest inimesion piisavalt palju ja kui 3-4 osakonnas on ka väikelapsed, siis ei teki sellest kriisi. Lisaks ka npormaalne väikelastega inimene arvestab teiste kolleegidega ja kui abikaasal on ka puhkust saada, siis ei pea kõik 4 nädalat koos puhkama vaid on okei ka, kui nädalake puhatakse eraldi – kui aga sellega ei arvestata, siis muidugi ei tasu imestada, kui lastetud kolleegid väikelaste vanemaid vihkavad 😀

Kui sa sugulastele ja tuttavatele ei oska ei öelda, siis see on puhtalt sinu probleem, mille muutmine on sinu ja ainult sinu võimsuses. Kui sa ei oska niisama öelda, et sa ei taha/jaksa/viitsi, siis alati võid ju valetada, et sul on plaanid tehtud, jalg haige vmt.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 8 postitust - vahemik 1 kuni 8 (kokku 8 )


Esileht Pereelu ja suhted Et sul nagunii pole naist, siis võiks sina tööd ära teha

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.