Esileht Tööelu, raha ja seadused. Ettemaksuga krediitkaart

Näitan 12 postitust - vahemik 1 kuni 12 (kokku 12 )

Teema: Ettemaksuga krediitkaart

Postitas:

Kust saada ilma limiidita krediitkaarti, kuhu ise saab raha peale kanda. Kahjuks USAs paljudes kohtades deebetkaarte ei tunnistata ja mingeid kohustusi ei taha. Kodupank ütles et nemad ilma limiidita ei anna.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 17.04 19:35; 18.04 11:30;
To report this post you need to login first.
Postitas:

LHV-l on selline deebetkaart, millel on ühtlasi ka krediidivõimekus, mis tähendab seda, et sul on selle kaardiga seotud nagu kaks kontot, deebetile läheb raha peale nagu sa ise selle sättinud oled, tööandja paneb vms, lisaks on samal kaardil krediidikonto, millele saad ise raha peale panna. Kui maksad, siis terminalis viskab ette valiku, kas deebet või krediit. Krediiti on seal täpselt niipalju nagu ise sinna paned.

ma ei oska paremini seletada. Mul on üks LHV krediitkaard, mis ongi ainult krediitkaart ja sellel on pangapoolne krediit peal, kui on mingi osa maksmata, hakkab intress tiksuma. ja siis on see deebet, millega on seotud deebetkonto ja krediitkonto. Kokku on mul justkui kaks krediitkaarti ja üks deebetkaart, aga kaarte füüsilisel kujul on kaks. 😀 Said aru? Mine uuri.

https://www.lhv.ee/et/krediitkaardid

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sa ei pea panga pakutud limiiti kasutama. Võta kõige väiksema limiidiga (nt. 600 eurot) kaart.
Kannad sellele kaardile nt 2000 eurot oma raha ja kasutadki seda 2000, panga kuutsadat ei puutu. Kui juhtub, et kulutad üle 2000, saad kohe samal päeval (või järgmisel nädalal, kuidas soovid) 600-st eurost puuduoleva summa kaardile tagasi kanda.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ei saa aru, miks see kaart just limiidivaba peab olema? Igale krediitkaardile saad ju kanda enda isiklikku raha. Ma toimetan juba aastaid nii. Limiiti ei ole mitte kordagi kasutanud ja intressi pole ka kunagi maksnud.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina kannan ka ise raha peale, limiiti ei kasuta. Vahel pean reisil maksma mitmetuhandeseid arveid, mul polegi ühtki kaarti nii suure limiidiga muidu. Aga see ei puutugi asjasse. Võta krediitkaart ja kasuta nagu tavalist deebetkaarti. Muidu Swedbankí deebet pluss kaart toimib paljudes kohtades samamoodi nagu krediitkaart. See tähendab, et saab maksta sellistes kohtades, mis muidu tunnistavad vaid krediitkaarti. Kindlasti on veel selliseid kaarte.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ei saa aru, miks see kaart just limiidivaba peab olema?

sest teemaalgatajal ei ole sissetulekut, mis on krediitkaardi saamiseks vajalik?

+3
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 17.04 22:02; 19.04 10:47;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul loll küsimus, aga kas tänapäeva kaardid pole kõik nn krediitkaardid?Maksan iga kaardiga amazonis ja hotellide eest
raha otseloomulikult peal

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kusjuures netis saab maksta ilusti. Aga probleem nt USAs, Lõuna-Ameerikas ja veel mõnes riigis, kus tihti ei aktsepteerita Euroopa deebetkaarte (olgu nad mis iganes funktsiooniga, kui credit card peal ei ole, maksta,ei saa)

+2
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 17.04 19:35; 18.04 11:30;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul oli USAs käies igaks juhuks suisa kolme erineva panga kaardid kaasas. Aastaid tagasi juhtus, et ühe panga omaga sai maksta ja teisega mitte. Viimati käies ei meenu, et oleks sellist probleemi olnud. endal pidevas kasutuses Swedi kaart – kannan raha ise peale ja panga krediiti pole kordagi kasutanud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul loll küsimus, aga kas tänapäeva kaardid pole kõik nn krediitkaardid?Maksan iga kaardiga amazonis ja hotellide eest

raha otseloomulikult peal

Ja nt suvalises Brasiilia bensukas jääd hätta, sest nemad seda krediitkaardi omadustega deebetkaarti lihtsalt ei söö. Ja paljude riikide autorendid samuti nõuavad krediitkaarti või siis suurt summat tagatiseks. Isegi Euroopa kallima otsa hotellides võib jamaks minna, rääkimata USAst.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

LHV-l on selline deebetkaart, millel on ühtlasi ka krediidivõimekus, mis tähendab seda, et sul on selle kaardiga seotud nagu kaks kontot, deebetile läheb raha peale nagu sa ise selle sättinud oled, tööandja paneb vms, lisaks on samal kaardil krediidikonto, millele saad ise raha peale panna. Kui maksad, siis terminalis viskab ette valiku, kas deebet või krediit. Krediiti on seal täpselt niipalju nagu ise sinna paned.

ma ei oska paremini seletada. Mul on üks LHV krediitkaard, mis ongi ainult krediitkaart ja sellel on pangapoolne krediit peal, kui on mingi osa maksmata, hakkab intress tiksuma. ja siis on see deebet, millega on seotud deebetkonto ja krediitkonto. Kokku on mul justkui kaks krediitkaarti ja üks deebetkaart, aga kaarte füüsilisel kujul on kaks. ???? Said aru? Mine uuri.

https://www.lhv.ee/et/krediitkaardid

Seda kaks ühes kaarti enam ei väljastata, on ainult eraldi deebet- ja krediitkaart, muu peab paika. Kui maksad kokkulepitud maksekuupäeval 100% kulutatud krediidist ära, siis mingeid intresse ei pea maksma. Aga see kaart on väga paindlik, sest sa saad ise valida, mis % sa tahad iga kuu automaatselt maksta ja igal ajal saad ka niisama lisaks kaardile juurde panna.
Mul on veel see vana 2 in 1 kaart, mida enam ei väljastata ja kui see aegub, siis pean võtma arvatavasti eraldi deebet- ja krediitkaardi. Ja selle sama kaardiga olen edukalt teinud makseid kõikjal Euroopas, USAs ja Ladina-Ameerika maades. Peab ainult seletama alati, et masin palub valida, ka deebet või krediit ja see, et PIN-koodi tuleb panna on ka mõnikord üllatus, sest siinkandis käib kõik allkirja vastu nagu neil vanasti 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Isegi Euroopa kallima otsa hotellides võib jamaks minna, rääkimata USAst.

aasias ei ole samuti lootustki korralikus hotellis ööbida ilma krediitkaardita. ja limiit peab ka korralik olema, võib juhtuda nii, et raha broneeritakse sisse registreerides ja välja registeerides ei kasutata mitte sama broneeringut, vaid võetakse uus, õige summa maha ja broneering vabaneb alles nädala-kahe möödudes. mul oli niimoodi nt kahe hotelli broneering korraga peal kogusummas ca 4000€ (ja samal ajal tuli need hotelliarved ka ära maksta – teise maksmise ajal ei olnud esimese broneering veel vabanenud). tasub arvestada selliste asjadega.

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 17.04 22:02; 19.04 10:47;
To report this post you need to login first.
Näitan 12 postitust - vahemik 1 kuni 12 (kokku 12 )


Esileht Tööelu, raha ja seadused. Ettemaksuga krediitkaart

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.